Temaşehir Konya Torkam İnşaat

Temaşehir Konya Torkam İnşaat

Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı’nın Anadolu’da başlattığı konut hamlesinin ilk durağı Konya oluyor.

Konya’nın en değerli bölgesi Meramdaki Emlak Konut arsası için açılan ihaleyi 700 Milyon satış toplam geliri taahhüdüyle Torkam inşaat kazandı. Yurt içi yurt dışında nitelikli ve markalı konut projeleri üteten Torkam, projenin ismini Temaşehir Konya olarak belirledi.

KONYA’DA İLK OLACAK
Emlak Konut’un İstanbul’da ürettiği markalı, yükjek donatı kalite konseptli projelerinin Konya’daki ilk örneği olacak. Temaşehir Konya, Meram’da yeni proje üretmek için arsa stoğunun çok kısıtlı olduğu değerli bir bölgede inşa edilecek. Kentin merkezi olan bölge nitelikli ve kaliteli konut projeleriyle dikkat çekiyor. Temaşehir Konya’da geniş, ferah, yüksek standartlı daire seçeneklerinin yanı sıra zengin sosyal donatı alanları, su öğeleri, yüzer localar, kapalı yüzme ha vuzları, tematik peyzaj alanları, çocuklar ve yaşlılar için oyun  dinlenme alanları, cafe, restoran, kreş, taziye evi gibi pekçok ayrıntıya da yer verilmiş.

Proje geliştirme sürecinde yapılan araştımıalar anketlerle Konyalıların öneri beklentileri, daire planlarından seçilen malzemelere hatta ürün renklerine kadar pek çok ayrıntıda projeye uyarlanmış. Temaşehir Konya’nın modem mimari unsurlarla birlikte Selçuklu mimarisinden de izler taşıyacağı belirtiliyor. Temaşehir Konya projesi kapsamında 42 .Cadde adı verilen ve dünyaca ünlü markalara ait mağazaların ve restoranların yer alacağı 20 bin mettekarelik bir meydan, tematik havuz, saat kulesi, Cami, park, gençlik kültür merkezi yer alacak. Memleket (Konya)

www.temasehir.com.tr

Previous Ağaoğlu, yönetmelik değişikliklerini eleştirdi
Sonraki Sinpaş GYO Queen Central Park'ı satışa çıkardı

Diğer Yazılar

Konya 0 Yorum

Zermeram’ın temeli bugün atılıyor

Konya’nın bugüne kadar yapılmış en büyük su temalı karma konut projesi olan Zermeram’ın temeli, bugün Kalkınma Bakanı Lütfi Elvan’ın katılımı ile atılıyor.

Konya 0 Yorum

Seha Yapı özel kampanya başlattı

Konya’nın en fazla konut üreten şirketi Seha Yapı, hem ev sahibi olmak isteyen birçok aile hem de yatırım yapmak isteyenler için özel bir kampanya başlattı.

Konya

Meram’da 5 ayrı bölgede kentsel dönüşüm projesi başlıyor

Bir yıl içinde Meram nüfusunun yarısını kapsayan 50 milyon metrekarelik alanda imar planı revizyonu yaparak ilçe tarihindeki en büyük planlamayı gerçekleştiren Meram Belediye Başkanı Fatma Toru, 5 ayrı bölgeyi kapsayan

Konya 0 Yorum

Vav Yapı V75 Residence projesi

Vav Yapı, V75 Residence projesiyle inşaat sektörüne yeni bir soluk getirmeyi hedefliyor.

Konya

Seha Yapı Konya projeleri için kampanya başlattı

Geleceğin projelerini üreten Seha Yapı, farklı projesindeki konutlar için 10’dan fazla ödeme seçenegiyle herkesi ev sahibi yapıyor.

Konya 0 Yorum

Karatay Akçelebi Konutlarında ön kayıtlar alınıyor

Karatay Belediyesi, 23. Toplu Konut hamlesi olan 984 daireik Akçelebi Konutlarının ön kayıtlarını almaya başladı.

0 Yorum

Henüz Yorum Yok!

Siz bu yazıya ilk yorumu yapabilirsiniz!

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.