Temaşehir Konya Torkam İnşaat

Temaşehir Konya Torkam İnşaat

Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı’nın Anadolu’da başlattığı konut hamlesinin ilk durağı Konya oluyor.

Konya’nın en değerli bölgesi Meramdaki Emlak Konut arsası için açılan ihaleyi 700 Milyon satış toplam geliri taahhüdüyle Torkam inşaat kazandı. Yurt içi yurt dışında nitelikli ve markalı konut projeleri üteten Torkam, projenin ismini Temaşehir Konya olarak belirledi.

KONYA’DA İLK OLACAK
Emlak Konut’un İstanbul’da ürettiği markalı, yükjek donatı kalite konseptli projelerinin Konya’daki ilk örneği olacak. Temaşehir Konya, Meram’da yeni proje üretmek için arsa stoğunun çok kısıtlı olduğu değerli bir bölgede inşa edilecek. Kentin merkezi olan bölge nitelikli ve kaliteli konut projeleriyle dikkat çekiyor. Temaşehir Konya’da geniş, ferah, yüksek standartlı daire seçeneklerinin yanı sıra zengin sosyal donatı alanları, su öğeleri, yüzer localar, kapalı yüzme ha vuzları, tematik peyzaj alanları, çocuklar ve yaşlılar için oyun  dinlenme alanları, cafe, restoran, kreş, taziye evi gibi pekçok ayrıntıya da yer verilmiş.

Proje geliştirme sürecinde yapılan araştımıalar anketlerle Konyalıların öneri beklentileri, daire planlarından seçilen malzemelere hatta ürün renklerine kadar pek çok ayrıntıda projeye uyarlanmış. Temaşehir Konya’nın modem mimari unsurlarla birlikte Selçuklu mimarisinden de izler taşıyacağı belirtiliyor. Temaşehir Konya projesi kapsamında 42 .Cadde adı verilen ve dünyaca ünlü markalara ait mağazaların ve restoranların yer alacağı 20 bin mettekarelik bir meydan, tematik havuz, saat kulesi, Cami, park, gençlik kültür merkezi yer alacak. Memleket (Konya)

www.temasehir.com.tr

Previous Ağaoğlu, yönetmelik değişikliklerini eleştirdi
Sonraki Sinpaş GYO Queen Central Park'ı satışa çıkardı

Diğer Yazılar

Konya 0 Yorum

Seha Reyhan Konutları projesi

Reyhan konutları Seha Yapı tarafından Konya Selçuklu’da inşa ediliyor.

Konya

Emlak Konut GYO Meram Yenice projesinin yer teslimi yapıldı

Emlak Konut GYO Konya Meram Yenice Arsa Satışı Karşılığı Gelir Paylaşımı İşi” nin Yer Teslimi Torkam İnş. ve Yatırım A.Ş. – Buktor Yapı San. ve Tic. Ltd. Şti. İş Ortaklığı’

Konya

Yamaç Evler doğa ile iç içe yaşam alanları sunuyor

1995 yılından bugüne konut, iş merkezi ve ticari alanlarda gerçekleştirdiği projelerle adından söz ettiren Tat Yapı, Yamaç Evler projesini Konya’da hayata geçiriyor.

Konya 0 Yorum

Vav Yapı V75 Residence projesi

Vav Yapı, V75 Residence projesiyle inşaat sektörüne yeni bir soluk getirmeyi hedefliyor.

Konya 0 Yorum

Seha Yapı Reyhan Konutları satışta

İttifak Holding’in inşaat sektöründe faaliyet gösteren iştiraki Seha Yapı, Konya’nın en gözde lokasyonlarından Beyşehir Çevre Yolunda inşa edeceği yeni projesi ‘Seha Reyhan Konutlarının satışına başladı.

Konya

Seha Yapı Konya projeleri için kampanya başlattı

Geleceğin projelerini üreten Seha Yapı, farklı projesindeki konutlar için 10’dan fazla ödeme seçenegiyle herkesi ev sahibi yapıyor.

0 Yorum

Henüz Yorum Yok!

Siz bu yazıya ilk yorumu yapabilirsiniz!

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.