Temaşehir Konya projesinin detayları gün yüzüne çıkmaya başladı

Temaşehir Konya projesinin detayları gün yüzüne çıkmaya başladı

Emlak Konut GYO’nun Anadolu’daki konut atağının en önemli adımlarından olan ‘Temaşehir Konya’ projesinin tasarım detayları gün yüzüne çıkmaya başladı.

Merakla beklenen proje, Konya’nın en değerli bölgesi Meram’da, modern mimarisi, tematik kent meydanı ve alışveriş caddeleriyle dikkat çekiyor. Temaşehir, Konya’daki ilk ve tek gelir paylaşım modeliyle yapılan proje olarak yatırımcılara sunuluyor.

Emlak Konut GYO’nun, Konya’nın en değerli bölgesi Meram’ın merkezinde inşa edeceği ve kentin ilk ve tek gelir paylaşım modeli projesi ‘Temaşehir Konya’ projesinin merakla beklenen detayları gün yüzüne çıkmaya başladı. ‘Temaşehir’, Meram’da yepyeni bir şehircilik konseptiyle yükseliyor. 728 konut ve 152 dükkan ve mağaza biriminden oluşan ‘Temaşehir’ karma projeler kategorisinde yer alıyor.

‘Temaşehir’, 30 bin metrekare yüzölçümlü meydan ve meydanın çevresinde sıralanmış dünyaca ünlü markalar ile prestijli Türk markalarının yer aldığı 42.Cadde adı verilen cadde dükkanları, mağaza ve restoranları, modern tasarımlı cami, park alanı, gençlik ve kültür merkeziyle birlikte modern şehircilik unsurlarını bir arada sunacak.
Proje alanına girişin iki ayrı noktadan özel tasarlanmış kemerli giriş taklarıyla sağlanacak olması projeye ayrı bir değer katıyor. Selçuklu mimarisinden esintiler taşıyan projenin mimarisinde Yüksek Mimar Uğur Özgüven ve ekibinin imzası bulunuyor. Ön talep toplama sürecindeki projenin lansman tarihi önümüzdeki günlerde açıklanacak.

Projede 130 metrekare ile 370 metrekare arasında değişen büyüklüklerde 2+1, 3+1, 4+1, 5+1 ve 6+1’den oluşan 5 tip daire seçeneği sunuluyor. Daire içi tasarımlarda ödüllü iç mimarların görev aldığı Temaşehir Konya’da 5+1 ve 6+1 tip dairelerin her birinin içinde özel Türk Hamamı yapılmış olması dikkat çekiyor. Kapalı yer altı
otoparkından dairelere asansörle erişilebiliyor.

Peyzaj projesinde Oktan Nalbantoğlu imzası taşıyan ‘Temaşehir Konya’, özel olarak tasarlanmış su göletleri, anti-stres yansıma havuzları, özel aydınlatmalı su göleti üzerinde kurulmuş ahşap localarda ailece özel oturma alanları oluşturuluyor. Peyzaj alanında ayrıca doğal çim tepecikleri, anti-stres çakıl taşı bahçeleri, maket tekne havuzu, iskeleler, okuma bahçesi, özel tasarım çocuk oyun alanları, bisiklet ve yürüyüş parkuru gibi özel detaylara yer veriliyor.

Previous Greenox projesinde 390 bin TL’den başlayan fiyatlarla
Sonraki Etimesgut 46626 ve 46627 adalar park ve otopark alanı imar planı değişikliği

Diğer Yazılar

Konya 0 Yorum

Temaşehir Konya Torkam İnşaat

Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı’nın Anadolu’da başlattığı konut hamlesinin ilk durağı Konya oluyor.

Konya

Komyapı Ankara, Alanya, ve Konya’da yeni projelere başlayacak

Kombassan Holding’in inşaat sektöründe faaliyet gösteren şirketi Komyapı önemli projelere imza atarken, süresinden önce tamamladığı projeler ile de takdir toplamaya devam ediyor

Konya

FuzulEv 4 farklı ödeme seçeneği sunuyor

Faiz ve vade farksız ev sahibi olma imkanı sunan FuzulEv sistemine büyük bir talep var.

Konya 0 Yorum

Seha Yapı özel kampanya başlattı

Konya’nın en fazla konut üreten şirketi Seha Yapı, hem ev sahibi olmak isteyen birçok aile hem de yatırım yapmak isteyenler için özel bir kampanya başlattı.

Konya 0 Yorum

Seha Yapı Konya’da karma projeye başlayacak

Birleşmiş Milletler Genel Kurulu’nun 1985’te aldığı bir kararla oluşturulan ve her yıl Ekim ayının ikinci haftası olarak netleştirilen ‘Dünya Konut Günü’, Seha Yapı tarafından çeşitli etkinliklerle kutlandı.

Konya 0 Yorum

Zermeram projesi birinci etap satışta

İttifak Holding’in bağlı ortaklığı Seha İnşaat, ZERMERAM karma konut projesinin birinci etap satışına başladı.

0 Yorum

Henüz Yorum Yok!

Siz bu yazıya ilk yorumu yapabilirsiniz!

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.