TEM Point projesi

TEM Point projesi

TEM Point konut projesi Sultangazi’de Nata Holding – Gül Proje tarafından inşa edilecek.

Sultangazi’de konut, AVM ve işyerinden oluşan karma projenin, 3 yıl içerisinde  tamamlanması hedefliyor. 74 bin metrekarelik arazi üzerinde inşa edilecek projenin 250 bin metrekarelik inşaat alanı bulunuyor.TEM Point projesinin toplam yatırım değeri de 450 milyon dolar.

Toplam 768 daireden meydana gelen TEM Point Projesinde 1+0, 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 konut tipleri yer alacak. Projede daire büyüklükleri ise; 50m2 – 200 m2 arasında değişecek.

TEM Point Projesinde satış tarihi ve fiyatlar henüz belli değil.

TEM Point İletişim :

+90 212 876 76 61

Previous Atlantik Life Pendik teslim tarihi
Sonraki Ankara Çankaya Keklikpınarı imar planı değişikliği

Diğer Yazılar

Anadolu Yakası 0 Yorum

AND Pastel’de Turuncu Blok satışa çıkıyor

Yeni blok için ön talepler toplanıyor. Eylül ayı boyunca aynı zamanda satıştaki daireler için birbirinden farklı avantajlı koşul ve kampanya bir arada sunuluyor.

Avrupa Yakası

Özak GYO Hayat Tepe projesi ayrıcalıklı ulaşım hizmeti sunuyor

ÖZAK GYO, Bayrampaşa’daki  konu projesi Hayat Tepe’deki daire sahipleri başta olmak üzere tüm bölge sakinlerinin faydalanabileceği ayrıcalıklı bir ulaşım hizmeti sunuyor.

Anadolu Yakası 0 Yorum

Dumankaya 2016 yılında Anadolu yakasında 3 proje inşa edecek

Hayata geçirdiği projelerle kentin çehresinde, iş yapış modelleri ile de sektörde modern bir değişime imza atan Dumankaya, 2015 yılını küresel ekonomik dalgalanmalara rağmen cirosunu önemli bir ölçüde artırarak kapatıyor.

Avrupa Yakası

İnistanbul Lokal ön lansmanı Dubai Cityscape’te yapıldı

Dubai Cityscape Global 2015’te Ataköy’ün yeni yüzü haline gelen Nef Ataköy 22 projesini sergileyen Nef, aynı zamanda İş GYO ile beraber gerçekleştirmeyi planladıkları ikinci proje olan İnistanbul Lokal projesini de

Anadolu Yakası

Muhteşem Yeni Yüzyıl Konutları tanıtıldı

Ceylan İnşaat, 192 daire, 6 ticari alan ve 9 ofisten oluşacak yeni butik projesi “Muhteşem Yeni Yüzyıl Konutları”nı, düzenlediği basın toplantısıyla tanıttı.

İstanbul 0 Yorum

Tema İSTANBUL’da hemen teslim fırsatları

Türkiye ve Avrupa’nın en büyük karma projesi Tema İSTANBUL’da, oturuma hazır konut fırsatları sürüyor.