Tabanlıoğlu, Cityscape’de her alanda vardı

Tabanlıoğlu, Cityscape’de her alanda vardı

Türkiye’nin küresel mimarlık ofisi Tabanlıoğlu, gayrimenkul dünyasını Dubai’de buluşturan Cityscape Global’de bu yıl da sergi katılımcısı olarak ayrıca Cityscape Global Ödüllerinde  finalist projeleriyle  ve organizayonun bir parçası olan  konferans programında  ise konuşmacı olarak  yer aldı
Bu yıl 15. kez düzenlenen Cityscape Global’a 13. kez katılan Tabanlıoğlu, geçtiğimiz yıllarda olduğu gibi varlığını, uluslararası platformun tüm önemli noktalarına taşıdı. Tabanlıoğlu Mimarlık, Cityscape Global’de katılım, ödül ve konfranas bölümlerindeki güçlü varlığıyla 2016’da da öne çıkan markalar arasındaydı.
Tabanlıoğlu Mimarlık, başarılı projelerinin yanı sıra küresel platformlarda katılımları ve aldıkları ödüllerle de öne çıkıyor. Türkiye’nin uluslararası mimarlık ofisi Tabanlıoğlu, 13. kez katıldığı Cityscape Global’deki S3A30 numaralı standında, projelerini ve özgün mimari yaklaşımlarını küresel temsilcilerle buluşturdu.
Küresel platformun konferans bölümünde de yer alan Tabanlıoğlu’nun ödüllü projesi Qent İstinye de, 5 Eylül’de Conrad Dubai Hotel’de düzenlenecek The Winner’s Circle’da tanıtıldı. Cityscape Global 2015’te “En İyi Konut Projesi” seçilen Qent İstinye projesi detayları, Tabanlıoğlu Mimarlık Dubai Ofis Direktörü Alper Alhan tarafından gerçekleştirilen sunum ile izleyicilerle paylaşıldı.
Tabanlıoğlu Mimarlık, Cityscape Global Awards’daki ödül ve final geleneğini de bu yıl yineledi. Geçtiğimiz yıl Qent Istinye ile “En İyi Konut Projesi” kategorisinde sürdüren Tabanlıoğlu Mimarlık, bu yıl da İncek Loft ile “Residential – High Rise Project Award (BUILT)” – “Yüksek Konut Yapısı” kategorisinde finalistler arasında yer aldı.

Previous Çinçin'de yıkımlar yasal çerçevede devam ediyor
Sonraki Rotamavi projesi lanse ediliyor

Diğer Yazılar

Firma Haberleri

24 GPY Türkiye’de ilk Gayrimenkul Yatırım Fonları’nı kurmaya hazırlanıyor

Kısa bir süre önce SPK’dan faaliyet iznini alan 24 Gayrimenkul Portföy Yönetim Şirketi, Türkiye’nin ilk gayrimenkul yatırım fonlarının kuruluşu için hazırlıklarını tamamlamak üzere.

Firma Haberleri 0 Yorum

Turkcell, Piyango İhalesinden Çekildi

TURKCELL’İN yüzde 55 iştiraki inteltek ve yüzde 100 iştiraki Talih Kuşu’nun oluşturduğu ortak girişim grubu, Milli Piyango’nun 10 yıl süreyle lisans devri ihalesine katılmama kararı aldı.

Firma Haberleri 0 Yorum

Yıldız Entegre Mobilya Fuarı’nda yerini aldı

Türkiye’nin ağaç sanayiinde lider firması Yıldız Entegre, 22-26 Ekim tarihleri arasında düzenlenen Intermob 19’uncu Uluslararası Mobilya Yan Sanayii, Aksesuarları, Orman Ürünleri ve Ahşap Teknolojileri Fuarı’nda en yeni ürünleriyle yer alıyor.

Firma Haberleri 0 Yorum

Yeni nesil konut projeleri istihdam merkezi oldu

İnşaat sektörünün önemli aktörleri, yeni nesil konut projelerindeki ‘yaşam merkezi’ kurgusu sayesinde oluşan istihdam potansiyelinin, işsizlik sorununun çözümüne katkı sağlayacağını ifade ediyor.

Firma Haberleri

Ormanada Projesi’nde dolar kuru sabitlendi

Eczacıbaşı Gayrimenkul Geliştirme ve Yatırım’ın Zekeriyaköy’de 220 dönüm üzerine kurulan Ormanada Projesi’nde “Limited Edition” villalar satışta.

Firma Haberleri 0 Yorum

Kelebek Mobilya’dan Ankara’da Yeni Mağaza

Türkiye’nin köklü markası Kelebek’in, yurt genelinde gerçekleştirdiği mağazalaşma atağı sürüyor.

0 Yorum

Henüz Yorum Yok!

Siz bu yazıya ilk yorumu yapabilirsiniz!

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.