Sur Yapı Gölbahçe Evleri

Sur Yapı Gölbahçe Evleri

Sur Yapı, Gölbahçe Evleri projesine başlıyor

Sur Yapı, Sultanbeyli’de İdilia, İlkbahar ve İlkbahar 2 projelerinden sonra 150 milyon TL yatırımla Gölbahçe Evleri projesinin yapımma başlıyor. 21 dönüm proje alanında, 6 blokta toplam 227 konuta yer verecek olan Sur Yapı, lansmana özel indirim ve ödeme fırsatı sunuyor. 7 bin metrekarelik göl ve bahçe alanı bulunan projede çocuklar için özel alanlar dışında ayrıca her türlü günlük ihtiyacın da karşılanabileceği ticari alanlar bulunacak.

Gölbahçe Evleri’nde 1+1 fiyatına 2+1 daire sahibi olunabilecek. Projede 2+1 70 metrekare daireler, 1+1 fiyatına 275 bin TL’den satışa sunulacak. 60 ay vade farksız ödeme fırsatının bulunduğu projede tamamı peşin ya da peşin + banka kredili ödemelerde yüzde 10 lansman indirimine ek yüzde 10 indirim daha sağlanacak.

Nisan 2014 tarihinden bugüne bölgeye 600 milyon TL’nin üzerinde yatırım yaptıklarını ve 1000’in üzerinde konut sattıklarını söyleyen Sur Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Altan Elmas, “Bölgeyi sürekli üzerine değer koyan bir pazar haline getirdik. 3. köprünün tamamlanması, Kuzey Marmara Otoyolu’nun devreye girmesi ile bu bölgenin değerinin daha da artacağını düşünüyoruz” dedi. Dünya

www.suryapi.com.tr

Previous Ankara'ya 100 bin kişilik yaşam alanı
Sonraki Evren Acar : Kadınların fazla olduğu şantiyeler daha düzenli

Diğer Yazılar

İstanbul

Park Residences Cadde tedbir kararı kaldırıldı

Birleşik Gayrimenkul Geliştirme ve İnşaat A.Ş tarafından konuyla ilgili yapılan açıklama şöyle;

Avrupa Yakası

Ncadde Agora teslim tarihi

Ncadde Agora teslim tarihi bilgisi haberimizin devamında yer alıyor.

İstanbul

Çukurova Balkon projesi

Çukurova Kent Yapı’nın yeni konut projesi Çukurova Balkon İstanbul – Kartal – Soğanlık’ta hayata geçiriliyor.

İstanbul 0 Yorum

Fera Life Kartal projesi

Fera Life Kartal Andolu yakası Kartal’da Şimşek Bisküvi, Gül İnşaat ve Esse Yapı ortaklığı tarafından hayata geçiriliyor.

Avrupa Yakası 0 Yorum

Dumankaya D Planı’nda son fırsatlar

Dumankaya İnşaat’ın, hizmetleri arasına kattığı “D Planı” seçenekleri ile hazırladığı özel kampanya, kısa bir süreliğine daha devam ediyor.

Avrupa Yakası

Demircan : Tarlabaşı Kentsel Yenileme Projesi devam ediyor

Beyoğlu Belediye Başkanı Ahmet Misbah Demircan, Tarlabaşı Kentsel Yenileme Projesi’nin Danıştay kararıyla durdurulduğu yönünde medyada yer alan haberlerin gerçeği yansıtmadığını, projenin tüm hızıyla sürdüğünü açıkladı.

0 Yorum

Henüz Yorum Yok!

Siz bu yazıya ilk yorumu yapabilirsiniz!

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.