Sümerpark’ta Günde 50 Lira’ya Konut

Global Yatırım Holding iştiraklerinden Pera Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı tarafından hayata geçirilen, Denizli’nin ve Ege Bölgesi’nin en büyük yaşam projesi olan Sümerpark Evleri’nden ev sahibi olmak isteyenlere cazip fırsatlar sunuyor.

Denizli’nin değerlenen merkezinde hayata geçirilen Sümerpark Evleri, 16 katlı 6 blok ve 17 katlı 2 bloktan olmak üzere toplam 608 konuttan oluşuyor. 1+1, 2+1, 3+1, 4+1 ve çatı dublekslerinden oluşan daire karması ve 80 metrekareden 240 metrekareye kadar farklı büyüklüklerdeki daire seçenekleriyle Sümerpark Evleri, Denizli’nin ilk kez güvenli site yaşamının kapılarını aralıyor.
 
Günde 50 TL’ye konut fırsat…
Denizli’nin yükselen değeri Sümerpark Evleri’nde, faizler sıfırlandı. Konut satın Vade farksız 84 aya kadar vade imkanı sunan kampanyayla günde 50 TL’ye, vade farkı ve ara ödeme olmadan ev sahibi olma imkanı sunuluyor. Sümerpark Evleri’nde, güvenlikten konfora, sosyal tesislerden doğal alanlara, alışveriş merkezine kadar yaşama değer katacak ve tüm ihtiyaçların karşılanacağı unsurlar en ince ayrıntısına kadar düşünülerek tasarlandı.
 
Sümerpark AVM’ye sadece 100 metre mesafede bulunan, ana caddeye, otogara ve Denizli-İzmir hızlı tren istasyonuna sadece yürüme mesafesinde olan ve yaşamın başladığı Sümerpark Evlerinde 3. blok satışları da tamamlanmak üzere. 4. Blok inşaatının kısa süre içinde başlayacağı projeden günde 50 TL’ye vade farkı ve ara ödeme olmadan ev sahibi olma imkanı sunuyor.
 
Final okulları yanı başında…
Final Okulları’nın  Sümerpark Projesi içersinde gerçekleştirdiği bölgenin  ilk büyük eğitim yatırımıyla projenin eğitim ayağı da tamamlanmış oluyor.  2014-2015 eğitim yılında faaliyete geçmesi planlanan Final Okulu 11 bin 500 metrekare kapalı alanda, 74 derslik, spor salonu, yüzme havuzu, yemekhane, kütüphane, konferans ve toplantı salonları üniteleri ile okul öncesi eğitim, ilkokul, ortaokul ve Anadolu / Fen lisesi bölümleriyle yaklaşık 1000 öğrenciye dünya standartlarında eğitim verecek.
 
Sümerpark İletişim Bilgileri:
 
Web: www.sumerparkevleri.com.tr
 
Tel: 0258 252 12 45

(Kaynak:milliyetemlak)

Previous Yolculara Müzik Dinleten Durak
Sonraki Adana'da Satılık Konut İlanları 2.5 Katı Arttı

Diğer Yazılar

Firma Haberleri 0 Yorum

Özdilek Center Açıldı

Özdilek’in İstanbul Levent’teki Yatırımı Özdilek Center Karma Projesi Ziyaretçilerine Kapılarını Açtı

Firma Haberleri

Mehmet Salih Kış : Konut yatırımı kazandırır

İnşaat sektöründe 34 yılı geride bırakan MSK İnşaat, Gebze’deki ve Çayırova’daki konutlarında güven inşa ediyor.

Firma Haberleri 0 Yorum

Maptriks Türkiye’nin AVM haritasını çıkardı, Ankara ikinci sırada

Milyonlarca veriyi, tamamıyla kendi geliştirmiş olduğu harita yazılımı içinde hızlı bir şekilde görselleştirip analiz edebilen bilişim ve danışmanlık şirketi Maptriks’in verilerine göre, son beş yılda en fazla AVM artışı sırasıyla

Firma Haberleri 0 Yorum

Kadınlar Günü’ne Özel Ödeme Planı Başlattı

Yaşamın başladığı ve teslimlerin hemen yapıldığı Spradon Vadi’de 8 Mart Dünya Kadınlar Günü için ‘kişiye özel’ ödeme planı sunuluyor.

Firma Haberleri 0 Yorum

Konutta Trend Yeniden Şehiriçi

Gökdeniz Kartal projesini yapan Gülsa İnşaat – Bay Yapı, Kartal sahilinde de 2 yeni proje hazırlığında.

Firma Haberleri

Vekon zırhlı modüler üniteler üretti

70’i aşkın ülkeye ürün ve hizmet ulaştıran, büyük inşaat ve altyapı projelerinin başlangıcında yer alan Vekon, Zırhlı Modüler Üniteleri’ni 12’nci IDEF Uluslararası Savunma Sanayi Fuarı’nda görücüye çıkardı. AB standartlarında üretilen

0 Yorum

Henüz Yorum Yok!

Siz bu yazıya ilk yorumu yapabilirsiniz!

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.