Sümerpark’ta Günde 50 Lira’ya Konut

Global Yatırım Holding iştiraklerinden Pera Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı tarafından hayata geçirilen, Denizli’nin ve Ege Bölgesi’nin en büyük yaşam projesi olan Sümerpark Evleri’nden ev sahibi olmak isteyenlere cazip fırsatlar sunuyor.

Denizli’nin değerlenen merkezinde hayata geçirilen Sümerpark Evleri, 16 katlı 6 blok ve 17 katlı 2 bloktan olmak üzere toplam 608 konuttan oluşuyor. 1+1, 2+1, 3+1, 4+1 ve çatı dublekslerinden oluşan daire karması ve 80 metrekareden 240 metrekareye kadar farklı büyüklüklerdeki daire seçenekleriyle Sümerpark Evleri, Denizli’nin ilk kez güvenli site yaşamının kapılarını aralıyor.
 
Günde 50 TL’ye konut fırsat…
Denizli’nin yükselen değeri Sümerpark Evleri’nde, faizler sıfırlandı. Konut satın Vade farksız 84 aya kadar vade imkanı sunan kampanyayla günde 50 TL’ye, vade farkı ve ara ödeme olmadan ev sahibi olma imkanı sunuluyor. Sümerpark Evleri’nde, güvenlikten konfora, sosyal tesislerden doğal alanlara, alışveriş merkezine kadar yaşama değer katacak ve tüm ihtiyaçların karşılanacağı unsurlar en ince ayrıntısına kadar düşünülerek tasarlandı.
 
Sümerpark AVM’ye sadece 100 metre mesafede bulunan, ana caddeye, otogara ve Denizli-İzmir hızlı tren istasyonuna sadece yürüme mesafesinde olan ve yaşamın başladığı Sümerpark Evlerinde 3. blok satışları da tamamlanmak üzere. 4. Blok inşaatının kısa süre içinde başlayacağı projeden günde 50 TL’ye vade farkı ve ara ödeme olmadan ev sahibi olma imkanı sunuyor.
 
Final okulları yanı başında…
Final Okulları’nın  Sümerpark Projesi içersinde gerçekleştirdiği bölgenin  ilk büyük eğitim yatırımıyla projenin eğitim ayağı da tamamlanmış oluyor.  2014-2015 eğitim yılında faaliyete geçmesi planlanan Final Okulu 11 bin 500 metrekare kapalı alanda, 74 derslik, spor salonu, yüzme havuzu, yemekhane, kütüphane, konferans ve toplantı salonları üniteleri ile okul öncesi eğitim, ilkokul, ortaokul ve Anadolu / Fen lisesi bölümleriyle yaklaşık 1000 öğrenciye dünya standartlarında eğitim verecek.
 
Sümerpark İletişim Bilgileri:
 
Web: www.sumerparkevleri.com.tr
 
Tel: 0258 252 12 45

(Kaynak:milliyetemlak)

Previous Yolculara Müzik Dinleten Durak
Sonraki Adana'da Satılık Konut İlanları 2.5 Katı Arttı

Diğer Yazılar

Firma Haberleri 0 Yorum

Daikin’e en çok split klima ihracatı yapan marka ödülü

Türkiye’yi Ar-Ge ve lojistik üssü yapma konusunda emin adımlarla ilerleyen Daikin, 2015 yılında en çok split klima ihracatı yapan iklimlendirme markası oldu.

Firma Haberleri 0 Yorum

24 İleri Projeler A.Ş. Markalı Şehir Yapıları Yapacak

24 İleri Projeler A.Ş. Başkanı Ahmethan Yılmaz, İstanbul’a çevresinden izole olmamış, caddesiyle ve sokağıyla bütünleşmiş markalı şehir yapıları kompoze etmeyi hedeflediklerini söyledi.

Firma Haberleri 0 Yorum

Rönesans Holding sosyal projeleriyle de öne çıkıyor

Dünya’nın 53.büyük müteahhitlik şirketi Rönesans inşaat, gayrimenkul, sağlık, enerji yatırımlarının yanısıra sosyal projeleriyle de öne çıkıyor.

Firma Haberleri

Nef web sitesi ile yine birinciliği kucakladı

İnovasyonları ile sektörü ilklerle tanıştıran gayrimenkul sektörünün yenilikçi markası Nef, sektörde bir ilk olan kullanıcı deneyimi (UX) ile tasarlanan kurumsal web sitesi nef.com.tr ile The Academy of Interactive and Visual

Firma Haberleri 0 Yorum

Rusya’ya 3 Milyar Dolarlık Kentsel Dönüşüm Projesi Yapacak

Avrupa’nın ve Türkiye’nin en buyük konut projelerinin sergilendiği CNR Emlak 2014 Fuarı başladı. Fuarda uç adet konut ve İşyeri projesini sergilediklerini belirten Agaoglu Şirketler Grubu CEO’su Hasan Rahvalı, özellikle yabancı

Firma Haberleri

ISOPLASTER ısı yalıtım sıvası ile yüzde 100 su yalıtımı

Isı ,Su ,Ses Yalıtımı ve zemin kaplama sistemlerinin üretici olan Eclectia A.Ş  üretimini Türkiye’ deki fabrikasında gerçekleştirdiği ISOPLASTER ısı yalıtım sıvası ile dübel kullanmadan, binayı delmeden, diğer yalıtım malzemelerinin aksine,

0 Yorum

Henüz Yorum Yok!

Siz bu yazıya ilk yorumu yapabilirsiniz!

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.