Şuhut 2. Etap TOKİ hayata geçiyor

Şuhut 2. Etap TOKİ hayata geçiyor

Şuhut Belediye Başkanı Recep Bozkurt’un, 2014 yerel seçimlerinde verdiği sözler bir bir gerçekleşiyor

Başkan Bozkurt’un yerel seçimlerde verdiği TOKİ 2.etap sözü, hayata geçiyor. Yer teslimi yapılan TOKİ 2.etapm ilçeye ayrı bir ahenk ve güzellik katacak olması ve ev sahibi olma hayali olan vatandaşların sevincine ortak olmaktan son derece memnun olduğunu kaydeden Başkan Bozkurt, ilçenin daha güzel bir kent olacağını belirtti. Başkan Bozkurt’u makamında ziyaret eden yüklenici firma yetkilisi Salih Eren proje hakkında Başkan Bozkurt’a bilgiler verdi.

Başkan Bozkurt, konuyla ilgili olarak yaptığı açıklamada, 412 konutluk bir projenin Şuhut’ta hayata geçirileceğini belirterek, “Bugün Rabbimize hamd olsun, halkımıza verdiğimiz bir sözün daha hayata geçirilmesine tanıklık ediyoruz. İnşallah proje tamamlandığın da ilçemize ayrı bir değer katacağına inanıyorum. Yüklenici firmaya yer teslimi yapıldı. Yüklenici firmaya ve çalışanlarına da hayırlı çalışmalar temenni ediyorum” dedi.

Proje içerisinde 412 konuta ilave olarak, 8 kapıcı dairesi, cami ve sosyal tesislerinde bulunacağını kaydeden Başkan Bozkurt, TOKİ’nin bulunduğu bölgede, okullar, kamu binaları, konutlar ile adeta 2.bir şehrin son 6 yıl içerisinde inşa edildiğini söyledi. Başkan Bozkurt, “O bölge TOKİ 2.etapın da tamamlanmasıyla ilçemizin adeta cazibe merkezi olacak. Halkımızın da bildiği üzere o bölge daha öncesinde vahşi çöp depolama alanı olarak kullanılmaktaydı. Biz göreve geldiğimiz günden itibaren o bölgede yaptığımı ıslah ve yeşillendirme çalışmalarıyla o bölgeyi kamuya kazandırarak, ilçemize yakışır bir hale getirdik. Şuanda ilçemizin en değerli yerlerinden bir tanesi oldu” dedi.Ana Haber Gazetesi

Previous Sandıklı 3. Etap TOKİ konutlarında inşaat başladı
Sonraki Erişilebilir konutta doyum noktası yok

Diğer Yazılar

TOKİ 0 Yorum

Gaziantep Şehitkamil 1.Etap TOKİ ihale

T.C. Başbakanlık Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) Gaziantep İli Şehitkamil İlçesi 1.Etap TOKİ konutları kapsamında 913 adet konut inşa edecek.

TOKİ 0 Yorum

Balıkesir’de emekliler ev sahibi olacak

Türkiye Emekliler Derneği (TÜED) Balıkesir şube Başkanı Kenan Siyer, Genel seçimler öncesi Başbakan Ahmet Davutoğlu’nun emeklilerin maaşlarını artıracakları ve evi olmayan emeklileri de ev sahibi yapma sözü üzerine emeklilerin derneğe

TOKİ 0 Yorum

TOKİ Konya Ilgın’a 863 konut yapacak

Ilgın’da 2. etap TOKİ inşaatı başladı

TOKİ 0 Yorum

TOKİ’den Doğu ve Güneydoğu’ya 43 bin konut

Başbakanlık Toplu Konut İdaresi tarafından Doğu ve Güneydoğu Anadolu bölgelerindeki yoğun talebi karşılamak için 43 bin konut inşa edilecek.

TOKİ 0 Yorum

TOKİ Rize Güneysu 158 adet konut ihalesi

TOKİ Rize Güneysu Ulucami Mahallesi  158 adet konut yaptırıyor.

TOKİ 0 Yorum

Zonguldak Ormanlı’da 100 konutun 50’si emeklilerin

AK Parti Zonguldak Milletvekili Faruk Çaturoğlu, Ormanlı Beldesinde Toplu Konut İdaresi (TOKİ) tarafından yapılacak olan 100 adet toplu konutun tanıtım törenine katıldı.

0 Yorum

Henüz Yorum Yok!

Siz bu yazıya ilk yorumu yapabilirsiniz!

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.