Şuhut 2. Etap TOKİ hayata geçiyor

Şuhut 2. Etap TOKİ hayata geçiyor

Şuhut Belediye Başkanı Recep Bozkurt’un, 2014 yerel seçimlerinde verdiği sözler bir bir gerçekleşiyor

Başkan Bozkurt’un yerel seçimlerde verdiği TOKİ 2.etap sözü, hayata geçiyor. Yer teslimi yapılan TOKİ 2.etapm ilçeye ayrı bir ahenk ve güzellik katacak olması ve ev sahibi olma hayali olan vatandaşların sevincine ortak olmaktan son derece memnun olduğunu kaydeden Başkan Bozkurt, ilçenin daha güzel bir kent olacağını belirtti. Başkan Bozkurt’u makamında ziyaret eden yüklenici firma yetkilisi Salih Eren proje hakkında Başkan Bozkurt’a bilgiler verdi.

Başkan Bozkurt, konuyla ilgili olarak yaptığı açıklamada, 412 konutluk bir projenin Şuhut’ta hayata geçirileceğini belirterek, “Bugün Rabbimize hamd olsun, halkımıza verdiğimiz bir sözün daha hayata geçirilmesine tanıklık ediyoruz. İnşallah proje tamamlandığın da ilçemize ayrı bir değer katacağına inanıyorum. Yüklenici firmaya yer teslimi yapıldı. Yüklenici firmaya ve çalışanlarına da hayırlı çalışmalar temenni ediyorum” dedi.

Proje içerisinde 412 konuta ilave olarak, 8 kapıcı dairesi, cami ve sosyal tesislerinde bulunacağını kaydeden Başkan Bozkurt, TOKİ’nin bulunduğu bölgede, okullar, kamu binaları, konutlar ile adeta 2.bir şehrin son 6 yıl içerisinde inşa edildiğini söyledi. Başkan Bozkurt, “O bölge TOKİ 2.etapın da tamamlanmasıyla ilçemizin adeta cazibe merkezi olacak. Halkımızın da bildiği üzere o bölge daha öncesinde vahşi çöp depolama alanı olarak kullanılmaktaydı. Biz göreve geldiğimiz günden itibaren o bölgede yaptığımı ıslah ve yeşillendirme çalışmalarıyla o bölgeyi kamuya kazandırarak, ilçemize yakışır bir hale getirdik. Şuanda ilçemizin en değerli yerlerinden bir tanesi oldu” dedi.Ana Haber Gazetesi

Previous Sandıklı 3. Etap TOKİ konutlarında inşaat başladı
Sonraki Erişilebilir konutta doyum noktası yok

Diğer Yazılar

TOKİ 0 Yorum

Gölcük emekli TOKİ projesinde talep patlaması

“Emekliye Ev” Projesinde Talep Patlaması Konut projesi hakkında bilgi veren TÜED Gölcük Şube Başkanı Ali Osman Kılıç, “En az bin başvuru aldıktan sonra, konut projemizin bu yıl başlamasını bekliyoruz” dedi.

TOKİ 0 Yorum

Körfez Kent’te rant oyunları var mı?

Emlak Konut ve TOKİ tarafından dar gelirli vatandaşlar için inşa ettirilen Körfez Kent Konutları’nı bilmeyen yoktur.

TOKİ 0 Yorum

Avanos TOKİ konutlarında çalışmalar başladı

AK Parti Nevşehir Milletvekili Ebubekir Gizligider, Avanos ilçesinde katıldığı toplantıda partililere ve Avanos halkına TOKİ müjdesini verdi.

TOKİ 0 Yorum

TOKİ Manisa’nın Yunusemre İlçesinde Konut Yapacak

Toplu Konut İdaresi (TOKİ) Başkanlığı tarafından başlatılacak olan yeni konut hamlesinin ilk binaları Manisa’nın Yunusemre ilçesinde yapılacak.

TOKİ Haberleri

Bozüyük 2.Etap TOKİ konutlarına ilk gün 37 başvuru yapıldı

Bozüyük’t Toplu Konut İdaresi (TOKİ) tarafından yapılan 2’nci etap konutları için ilk gün 37 kişi başvuruda bulundu.

TOKİ 0 Yorum

TOKİ Çorum emekli konut projesi için çalışmalar devam ediyor

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı Finansal Daire Başkanı, Ayhan Karaca, Çorum Milletvekili ve TBMM idare Amiri Salim Uslu ile Çorum Milletvekili Ahmet Sami Ceylan’ı TBMM’de ziyaret etti. Ziyaretlerde, Çorum’daki TOKİ projeleri

0 Yorum

Henüz Yorum Yok!

Siz bu yazıya ilk yorumu yapabilirsiniz!

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.