Steelife Yapı Fuarına Modül Ev İle Katıldı

Steelife Yapı Fuarına Modül Ev İle Katıldı

Vefa Holding’in markası Steelife, modül konut sistemleriyle tüketicinin beğendiği evi bir günde kuruyor.

Bu uygulama ile Design Turkey Ödülü’nü de alan Steelife, Modül Ev’i 37’nci Yapı Fuan-Turkeybuild İstanbul’da sergileyecek. Steelife Genel Müdürü Bülent Aydın, Ar-Ge ve Ür-Ge çalışmalarıyla geliştirilen Modül Ev’in estetik görünümüne ilave konforlu, modern ve güvenli bir yapı olduğunu, ayrıca sökülüp, taşınabildiğini kaydetti. Modül Ev’in kalıcı yaşam alanlarının konfor ve estetiğine sahip olduğunun altını çizen Bülent Aydın, evin kişiye özel olarak tasarlanabildiğine de dikkat çekti.

Hızlı bir üretimin ardından kurulumun gerçekleştirildiğim söyleyen Aydın, “İsteğinize göre projelendirilebilen Modül Ev, zaman ve maliyetten tasarruf sağlıyor. Üretim süreci yaklaşık bir ay süren evin montaj süresi ise projeye göre bir ila beş gün arasında değişebiliyor” dedi. Üretimin teknolojik, bilgisayar kontrollü ve çok hızlı yapüdığmı dile getiren Bülent Aydın, Modül Ev’in üretiminin neredeyse tamamının fabrikada tamamlandığını kaydetti.

Yeni nesil bir yaşam alanı olan Modül Ev’in hafif çelik konstrüksiyondan oluşan taşıyıcı sisteme sahip olduğunu kaydeden Aydın, her bir modülün duvar, çatı ve tabanlarında uygulanan ısı ve ses izolasyonlarının üst seviyede olduğunu büdirdi. Aydın, “Modül Ev, sunduğu yalıtım avantajı ve yüksek yangın dayanımı sayesinde farklı iklim koşullarında ve her türlü coğrafyada başta konut olmak üzere yurt ve otel amaçlı olarak da kullanılabiliyor” şeklinde bilgi verdi.

Modül Ev’de soğutma ihtiyacı için klimaların, ısıtma ihtiyacı içinse elektrikli radyatörlerin kullanıldığını söyleyen Aydın, “Her bir modülün kendine ait bir su ve elektrik tesisatı sistemi bulunuyor. Üst üste maksimum üç modül kullanılabiliyor. Yatayda ise farklı birleşimler olabiliyor. Modüllerin kendi tabanı olduğundan zeminde her hangi bir betona ihtiyaç duyulmuyor” diye konuştu. Ayrıca, Modül Ev’in belirli bir süre kullanıldıktan sonra istendiğinde başka bir yere kamyon ya da TIR aracılığıyla rahatlıkla taşınıp yeniden kullanüabildiğini söyleyen Aydın, sipariş üzerine imal edilen Modül Ev’de yıllık kapasitelerinin 5 bin adet olduğunu söyledi.(Dünya Yapı Fuarı)

Previous Örnek Dairelere Servet Harcanıyor
Sonraki Karapınar'da Dünyanın En Büyük Güneş Tarlası Açılacak

Diğer Yazılar

Firma Haberleri 0 Yorum

Kahramanmaraş’tan Dubai İnşaat Fuarı’na çıkarma

Dubai Dünya Ticaret Merkezi’nde gerçekleştirilen yapı ve inşaat fuarı The Big 5 Show 2015 ‘e Kahramanmaraş iş dünyası 30 kişilik bir ekiple çıkarma yaptı.

Firma Haberleri 0 Yorum

Greenist Konutlarında Daire Teslimleri Başlıyor

İstanbul Bahçelievler’de “dört mevsim tatil” ilkesiyle yola çıkan Greenist konutlarında yaşam Kurban Bayramı’nda başlıyor.

Firma Haberleri 0 Yorum

Sinpaş İncek Life fiyat listesi

Geliştirdiği projelerle bulunduğu bölgelere değer katan Sinpaş GYO’nun yeşille maviyi buluşturduğu İncek Life, Ankara’nın havası değiştiriyor.

Firma Haberleri 0 Yorum

Mert Yıldızhan : Dolarda 2,5’lik kur konuta yarayacak

Doların son 1 ay içinde yüzde 10 artarak ilk kez 2,5 TL seviyesine gelmesi, yatırımcının TL’ye dönmesini, TL’de ise gayrimenkule yönelmesine neden oluyor.

Firma Haberleri

Konut satış stratejileri yabancıları hedeflemeli

Türkiye’de konut pazarlama sektörünün öncüsü İngiliz – Türk ortaklı uluslararası konut pazarlama şirketi Universal21 Yönetici Ortağı Monica Anca  yabancılara ev satmanın ciddi bir iş olduğunu ve mutlaka uzman satış ekibiyle

Firma Haberleri 0 Yorum

DenizBank’tan ‘Ortak Mortgage Konut Kredisi’ avantajı

Yenilikçi ve ihtiyaca yönelik ürün ve hizmetleriyle farklılaşan DenizBank, hayalindeki eve sahip olmak veya yatırım amacıyla ev satın almak isteyen müşterilerine özel olarak sunduğu “Ortak Mortgage Konut Kredisi” ile herkesi

0 Yorum

Henüz Yorum Yok!

Siz bu yazıya ilk yorumu yapabilirsiniz!

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.