Start Up Firmalar Sanal Ofis ile daha hızlı büyüyor

Start Up Firmalar Sanal Ofis ile daha hızlı büyüyor

İşini yeni kuran Start Up’lar için en büyük maliyet kalemi ofisler oluyor.

Ancak bu sorun da hazır ofis sistemlerinde dünya lideri Regus’un ‘Sanal Ofis’ sistemi ile kolayca çözülebiliyor. Sanal Ofis kiralayan Start Up’lar Türkiye’nin her yerinde 295 TL’den başlayan fiyatlarla şirket kurup Regus’un prestijinden faydalanabiliyorlar. Sanal Ofis hizmeti ile Start Up’lar belirli bir yere bağlı kalmadan şirketin adıyla telefonların yanıtlanması, prestijli bir iş adresine sahip olma ve dünya genelinde 3 bine yakın Regus Merkezinde ücretsiz Business Lounge kullanımı gibi bir çok hizmeti kullanabiliyorlar.

Rekabetin giderek yoğunlaştığı dünyada Start Up’lar için en büyük maliyet kalemi ofisler oluyor. Ancak bu sorun da hazır ofis sistemlerinde dünya lideri Regus’un ‘Sanal Ofis’ sistemi ile kolayca çözülebiliyor. Sanal Ofis kiralayan Start Up’lar 295 TL’den başlayan fiyatlarla Türkiye’nin her yerinde şirket kurup Regus’un prestijinden faydalanabiliyorlar.
Sanal Ofis ile Start Up’lar belirli bir yere bağlı kalmadan şirketin adıyla telefonların yanıtlanması, prestijli bir iş adresine sahip olma ve dünya genelinde 3 bine yakın Regus Merkezinde ücretsiz Business Lounge kullanımı gibi bir çok hizmeti bir arada sunuluyor.

Uygun Fiyata Dünya Standartlarında Ofis
Sanal Ofis ve Sanal Ofis Plus uygulamaları ile şahıslara ve şirketlere, 5 günlük özel ofis kullanımı + internet, dünya genelinde 3 bine yakın noktada ücretsiz business lounge’lara anında erişim, iş adresi, telefon yanıtlama, hizmeti gibi çeşitli hizmetleri veren paketler sunuyor.

Start Up’ların 295 TL’den başlayan fiyatlarla Türkiye’nin her yerinde şirket kurabileceklerine işaret eden Regus Türkiye Ülke Müdürü Hakan Atalay, “Sanal Ofis ve Sanal Ofis Plus uygulamaları özellikle yeni iş kuranların maliyetlerini düşürüp, esnek çalışmalarına olanak sağlayan bir sistem. Bu sistemi kullananlar maliyetlerini kontrol altında tutup dünya standartlarında ofislere sahip olabiliyorlar. Böylece günümüzde kıran kırana yaşanan rekabet ortamında rakiplerinden bir adım daha öne çıkma fırsatı yakalıyorlar” diye konuştu.

Sanal Ofisi Neden Kullanmalısınız?
Sanal Ofis edinenlere özel, yerel iş telefonu numarası ve şirket sesli postası, resepsiyon görevlisi, sesli postaya 24 saat erişim, toplantı odaları, günlük ofisler ve video konferans imkanları uygun fiyatlarla sunuluyor.
İş adresi, posta & paket alımı ve imzalanması, resepsiyon görevlisi, toplantı odaları, günlük ofisler ve video konferans imkanları ile yeni pazarlara açılan ya da açılmayı planlayan şirketlere bu süreçte destek sağlıyor. Şirketler telefonlarına cevap verecek ve postalarını karşılayacak birini istihdam etmeden Regus Sanal Ofis ve Sanal Asistan hizmetinden de yararlanabiliyor.

Doğru bir lokasyonda yer alan iş adresiniz ve şirketinizin adıyla yanıt verilen yerel telefon numarası ile işinizde gereken farkı yaratabilirsiniz. Profesyonel ekiplerimiz gelen aramalarınızı ve günlük posta, kargo, faks işlemlerinizi yönetirler. İşiniz için prestijli adreslerden bir seçim yapıp dünya çapındaki tüm Regus İş Merkezleri’ni kullanabilirsiniz.

Dünyanın 106 ülkesinde faaliyet gösteren, 977 şehirde 2 bin 800 merkezde 2,3 milyondan fazla kişiye hizmet veren Regus Türkiye’de de 23 merkezi ile A’dan Z’ye modern ofis hizmetleri veriyor. Regus’un tüm merkezlerinde sanal ofis edinmek mümkün.

Regus Hakkında;
Regus en başarılı girişimcileri, kişileri ve multimilyon dolarlık şirketleri kapsayan müşterileriyle dünyanın en büyük hazır ofis tedarikçisidir.

106 ülkede 2.800 lokasyondan oluşan ağımız dünyanın önde gelen noktalarında birkaç dakikalığına veya birkaç yıllığına çalışmak için uygun, yüksek kalitede ve çalışmaya hazır ofisler sunan 4 milyon metrekareyi kapsamaktadır. Google, Toshiba ve GlaxoSmithKline gibi şirketler esnek çalışabilmek ve dünya genelinde büyüdükçe şirketlerinin daha başarılı olmasını sağlamak için Regus’u tercih etmektedirler.
Esnek çalışmanın anahtarı uygunluktur, bu yüzden Regus 2.3 milyon üyenin ihtiyaç duyduğu her yerde (şehir merkezleri, banliyö bölgeleri, alışveriş merkezleri ve perakende satış noktaları, tren istasyonları, üniversiteler, otoban servis istasyonları ve hatta vakıf, dernek merkezlerinde) size çalışabileceğiniz alan sunmaktadır. Grubumuzun içinde yer alan Regus, Regus Express, Signature Group, Open Office, Spaces ve Kora gibi markalar ile geleneksel ofislerden yaratıcı düşünceyi ve işbirliğini artıran hareketli ve yaratıcı ortamlara kadar, her şirket kendisi için uygun bir çalışma

konsepti bulmanın ayrıcalığını yaşamaktadır.
1989’da Brüksel, Belçika’da kurulan Regus’un merkezi Lüksemburg’da bulunmakta ve Londra Menkul Kıymetler Borsası’nda işlem görmektedir. Daha fazla bilgi için: www.regus.com.tr

Previous Related Türk yatırımcıları Miami’ye çağırıyor
Sonraki Mamak Çöplüğü’nde tarım üretimi

Diğer Yazılar

Ofis 0 Yorum

VIP 300 Ofisleri’nde kiralar 4500 TL’den başlıyor

Sarphan Finans Park’ın VIP 300 Ofisleri’nde 120 ay vade kampanyası başladı!

Ofis 0 Yorum

Balance Güneşli Mart 2016’da teslim edilecek

Balance Güneşli’de anahtar teslimi Mart 2016’da başlayacak

Ofis 0 Yorum

Antplato’nun inşaatında sona yaklaşıldı

Yurtdışında bugüne kadar birçok ofis projesine imza atan Ant Yapı, Türkiye’deki ilk ofis projesini yıl sonunda teslim etmeyi planlıyor.

Ofis 0 Yorum

Ferah ofis konsepti Plenty Business’ta hayat buluyor

Özellikle büyükşehirlerde mesai başlangıcı ve bitişinde kabusa dönen trafik, iş dünyasını yoğunluğa girmeden ofislerine gidebilecekleri projelere yöneltiyor.

Ofis 0 Yorum

Via Twins Projesi Business Class lansmanla tanıtıldı

Ankara  iş dünyası, havaalanından 27 km uzakta CIP Lounge konforunda buluştu.

Ofis 0 Yorum

Ofisinizi oturduğunuz yerden tasarlayın!

Hızla gelişen teknoloji ve akıllı telefonların yaygınlaşmasıyla birlikte hayatlarımız mobil teknolojilerle gelişmeye başladı.

0 Yorum

Henüz Yorum Yok!

Siz bu yazıya ilk yorumu yapabilirsiniz!

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.