Sorgun Sanayi Sitesine ATM Konulacak

Yozgat’ın Sorgun Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Mehmet Aktaş, Sorgun Sanayi Sitesine Ziraat Bankası ATM’sinin konulacağını belirtti. Aktaş, yaptığı basın toplantısında daha önceden Sanayi Sitesi esnafıyla bir anket çalışması yaptıklarını kaydederek “Yaptığımız bu anket çalışmasında esnaflarımıza “Hangi Bankayla çalışıyorsunuz?” “Hangi Bankanın ATM’sini istersiniz?” sorularını içeren bir anket çalışması yaptık. Yaptığımız anket çalışmasında esnaflarımızın %50’si Halk Bankası %40 Ziraat Bankası %10’luk esnaf grubu ise diğer bankalarla çalıştıklarını belirttiler. Bizde vakit kaybetmeden ilk olarak Halk Bankası Müdürüyle görüştük. Ancak Halk Bankası Müdürürümüz Sorgun Sanayi Sitesine Bankamatik ATM’sinin konulmasını pek sıcak bakmadı. Bizde Ziraat Bankası Müdürüyle bir araya geldik. Sağ olsun Ziraat Bankası Müdürümüz  bize çok sıcak bir karşılamayla yerinin belirlemesi halinde hemen Ziraat Bankası ATM’sinin Sanayi Sitesine kurabileceğini belirtti. Bizde kendilerine bu sıcak yaklaşımından dolayı kendileri teşekkür ettik. İnşallah önümüzdeki günlerde Sorgun Sanayi Sitesine Ziraat Bankası ATM’si kurulacak. Ayrıca bu ATM’den sadece sanayi esnafımız değil o bölgeden bulunan galericiler esnafımız, buğday pazarı esnafımız ve 480 konutlu TOKİ’de yaşayan vatandaşlarımızda kullanabilecekler” dedi.(Anadolu)

Previous Mart'ta Zamsız Konut Kampanyası Yapan Firmalar
Sonraki Gölbaşı-Kızılay Yeni Minibüs Hattı

Diğer Yazılar

Güncel Haberler 0 Yorum

Salih Bezci’den imar süresi uzatımına teşekkür

Ankara Ticaret Odası (ATO) Yönetim Kurulu Başkanı Salih Bezci, imar yönetmeliklerinde uygulama süresini uzatma kararını kamuoyuna duyuran Çevre ve Şehircilik Bakanı İdris Güllüce’ye teşekkür etti.

Güncel Haberler 0 Yorum

Sayıştay’dan arazi rantı uyarısı

Sayıştay, ihaleye çıkarılan kamu arazilerinde satış sonrası imar planı değişikliği yapıldığına dikkat çekerek, hu yüzden kamuda kalması gereken değer artışlarının iiçüncü kişilere bırakıldığı uyarısında bulundu.

Güncel Haberler

Ankara’da kazı sezonu 30 Eylül ‘de sona erecek

Ankara’da 1 Nisan’da başlayan kazı sezonu 30 Eylül Çarşamba günü sona erecek.

Güncel Haberler 0 Yorum

Bakır zengini Maden’de Kiralar 100 TL’ye Düştü

Diyarbakır-Elazığ karayolu üzerinde dağlık alana kurulu Elazığ’ın Maden ilçesinde

Güncel Haberler 0 Yorum

Yavuz Sultan Selim Köprüsü için günde 25 bin ton asfalt üretimi

Dünyanın en geniş ve en yüksek kulesine sahip asma köprüsü olma yolunda ilerleyen Yavuz Sultan Selim Köprüsü ve bu köprü ile bağlantılı Kuzey Marmara Otoyol Projesi’nde, 1 adet Benninghoven ECO

Güncel Haberler 0 Yorum

Edremit’e Körfezray Müjdesi

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkan adayı Ahmet Edip Uğur, Edremit Körfezi’nde hafif raylı sistem olan Körfezray projesini yapacaklarını söyledi.

0 Yorum

Henüz Yorum Yok!

Siz bu yazıya ilk yorumu yapabilirsiniz!

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.