Smyrna Evleri ile Ankara’da İzmir havası esecek

Smyrna Evleri ile Ankara’da İzmir havası esecek

Ege-Koop’un Ankara’da gerçekleştireceği ‘Smyrna Evleri’ projesi, Ege-Koop Genel Başkanı Hüseyin Aslan tarafından EGEM Platformu dernek başkanlarına paylaşıldı.Ege-Koop Genel Başkanı Hüseyin Aslan, Ankara’da Egem Platformu başkanlarıyla bir araya geldi. Toplantıda, SMYRNA Evleri projesi hakkında detaylı bilgi sunan Hüseyin Aslan, 640 konut olarak planlanan projenin içerisinde “İzmir’deki Kordonu’’ anımsatacak gölet, yeşil alanlar, fitness salonu, spor alanları, havuz ile çocuk oyun alanı ve ticari alanın yer almasını düşündüklerini söyledi.

İzmir Kültür ve Dayanışma Derneği Başkanı Yasin Aksu ise, Ege-Koop’un İzmir’deki projelerinin hepsini bildiklerini ve İzmir’de modern şehirler, nefes alınabilir ortamlar oluşturmak konusunda ne kadar profesyonel olduklarını gördüğünden Ankara’da da SMYRNA Projesinin başarılı olacağına inandıklarını vurguladı. Ankara’daki projelerde ihmal edilen yeşil alanın bu projede büyük ölçüde yer alması nedeniyle Ege’nin de Ege-Koop’un da farkını ortaya koyacağını ifade eden Aksu, “İzmir Kültür ve Dayanışma Derneği olarak İzmirli bir kuruluşun Ankara’da bu kadar büyük bir projeye imza atarken İzmirli ve Egeli hemşehrilerini ilk sırada tutmasından ötürü Sayın Hüseyin Aslan’a ayrıca teşekkür ediyorum” dedi(Hürriyet)

Previous Mahal Sancaktepe'den kira öder gibi kampanya
Sonraki Prefabrik yapıda son sistem teknoloji

Diğer Yazılar

Ankara

Atabilge Aka Konutları Ağustos 2016’da teslim edilecek

Ağustos 2016’da teslim edilecek Atabilge Aka Konutları Ankara Alacaatlı’da yükseliyor.

Ankara 0 Yorum

Uransan kiracısı hazır projeler üretiyor

Ankara’da  Uransan,konut  projelerinden konut alan yatırımcıların kiracısını bulmaya da yardımcı oluyor.

Ankara 0 Yorum

Mebuskent Bin 390 TL’den Başlayan Sabit Taksit Fırsatı Sunuyor

Başkent’in yeni cazibe merkezlerinden Batıkent Karacakaya’da hayata geçirilen Mebuskent konut projesi, lüks ve konforlu yaşamı ulaşılabilir fiyatlarla sunuyor.

Ankara

Elit Manzara’da IoT teknolojisi kullanılıyor

Teknolojide baş döndüren gelişmeler bilimkurgu filmlerindeki yaşamı hızla hayata geçirirken, bu yenilikler inşaat sektörünü de etkisi altına aldı.

Ankara 0 Yorum

Ankara her aksta büyüyor

Kentsel dönüşüm, mega projeler, altyapı yatırımları ve konut sektörüne olan talep devam ediyor.

Ankara 0 Yorum

Mebuskent oksijeni en bol konut projesi

Aymor Grup tarafından gerçekleştirilen Başkent’in en prestijli konut projelerinden Mebuskent, sunduğu sağlıklı yaşam imkânları dolayısıyla en fazla doktorların tercihi oldu.

0 Yorum

Henüz Yorum Yok!

Siz bu yazıya ilk yorumu yapabilirsiniz!

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.