Smyrna Evleri ile Ankara’da İzmir havası esecek

Smyrna Evleri ile Ankara’da İzmir havası esecek

Ege-Koop’un Ankara’da gerçekleştireceği ‘Smyrna Evleri’ projesi, Ege-Koop Genel Başkanı Hüseyin Aslan tarafından EGEM Platformu dernek başkanlarına paylaşıldı.Ege-Koop Genel Başkanı Hüseyin Aslan, Ankara’da Egem Platformu başkanlarıyla bir araya geldi. Toplantıda, SMYRNA Evleri projesi hakkında detaylı bilgi sunan Hüseyin Aslan, 640 konut olarak planlanan projenin içerisinde “İzmir’deki Kordonu’’ anımsatacak gölet, yeşil alanlar, fitness salonu, spor alanları, havuz ile çocuk oyun alanı ve ticari alanın yer almasını düşündüklerini söyledi.

İzmir Kültür ve Dayanışma Derneği Başkanı Yasin Aksu ise, Ege-Koop’un İzmir’deki projelerinin hepsini bildiklerini ve İzmir’de modern şehirler, nefes alınabilir ortamlar oluşturmak konusunda ne kadar profesyonel olduklarını gördüğünden Ankara’da da SMYRNA Projesinin başarılı olacağına inandıklarını vurguladı. Ankara’daki projelerde ihmal edilen yeşil alanın bu projede büyük ölçüde yer alması nedeniyle Ege’nin de Ege-Koop’un da farkını ortaya koyacağını ifade eden Aksu, “İzmir Kültür ve Dayanışma Derneği olarak İzmirli bir kuruluşun Ankara’da bu kadar büyük bir projeye imza atarken İzmirli ve Egeli hemşehrilerini ilk sırada tutmasından ötürü Sayın Hüseyin Aslan’a ayrıca teşekkür ediyorum” dedi(Hürriyet)

Previous Mahal Sancaktepe'den kira öder gibi kampanya
Sonraki Prefabrik yapıda son sistem teknoloji

Diğer Yazılar

Ankara 0 Yorum

Nefis Çankaya Evleri’nde gün ışığı ve manzara sizi kucaklıyor

Uzmanlar, güneşin mutluluğu önemli ölçüde artırdığının altını çizerken, son dönemde hayata geçirilen konut projeleri de alıcının gün ışığından maksimum faydalanmasına yönelik çalışmalara imza atıyor.

Ankara 0 Yorum

Aqua Modern Ankara projesi

Aqua Modern Ankara projesi Etimesgut’ta inşa ediliyor.

Ankara

Mebuskent bahar aylarına özel 120 ay 0 faiz kampanyası başlattı

Ankara’nın yeni cazibe merkezlerinden Batıkent Karacakaya’da hayata geçirilen Mebuskent konut projesi, bahar aylarına özel 120 ay 0 faiz kampanyası başlattı.

Ankara 3 Yorum

Ankara Konut Projeleri 2014, 2015

Ankara’da yer alan konut projeleri  hakkında detaylı bilgiler…

Ankara 0 Yorum

İncek Yumrutepe’nin ilk sakinleri Uptown İncek’liler oluyor

Sunduğu eşsiz imkanları ile sakinlerine ayrıcalıklı bir yaşam sunan Uptown İncek’te Haziran 2015 itibari ile yaşam başlıyor.

Ankara 0 Yorum

Benevre Beytepe ile hayal ettikleriniz gerçeğe dönüşüyor

Anahtar teslim için gün sayan Benevre Beytepe projesi, sunduğu sosyal donatı alanları ile de fark yaratmaya devam ediyor.

0 Yorum

Henüz Yorum Yok!

Siz bu yazıya ilk yorumu yapabilirsiniz!

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.