Smartcity’de yaşam Aralık’ta başlıyor

Smartcity’de yaşam Aralık’ta başlıyor

Şua İnşaat ve Si Yapı ortaklığında İstanbul Finans Merkezi bölgesi Ümraniye’de yapımına devam edilen “Smart City” de kalan son dairelerin satışı hızla devam ediyor.
5000 m2 alan üzerine 2 Bloktan oluşan Smartcity’de 186 konut bulunuyor.1+1 (57-73), 2+1 (105-107), 3+1 (157) m2 olmak üzere 3 tip konutun yer aldığı proje de yaşam Aralık 2016’da başlıyor.

Proje kapsamında ; akıllı ev sistemi(Cep telefonu ve tabletten evinizi kontrol etme imkanı), açık kapalı  yüzme havuzu, kapalı çocuk yüzme havuzu, kapalı otopark, gri su sistemi, pay ölçerli ısı istasyonu, yerden ısıtma merkezi, klima sistemi, franke ankastre seti, Rehau marka 3’lü ısı cam doğrama, Elite granit mutfak tezgahı, Elite Design mutfak/banyo dolapları, seramik dış cephe kaplaması, 1. sınıf Vitrifiye ve tesisat, fitness merkezi, sauna, buhar odası, Yoga ve Pilates alanı, kreş, kafeterya / pergola alanı, spor sahası (Basketbol +Tenis), toplantı ve seminer salonları, çocuk oyun alanı, rekreasyon alanı, koku ve renk bahçeleri,  meyve bahçelerinin  projenin genel özellikleri arasında yer alması nedeni ile Simart City bölgenin en lüx ve akıllı projesi olma özelliğini taşıyor.

Tem otoyolu, Ataşehir,Ümraniye’nin kesiştiği nokta da yer alan proje de %25 Peşin geriye bakiye ise kişiye özel ödeme seçenekleri ile yapılabiliyor.

Smartcıty ile  yatırımınızın kısa zamanda kazanca dönüşmesinin keyfini yaşayın.
Smartcity satış ofisi: 0216,533 91 00 – www.simartcity.com

Previous The S Hotel Alaçatı kapılarını açtı
Sonraki MESA KOZA 66 kampanyasına yoğun ilgi

Diğer Yazılar

İstanbul 0 Yorum

Kurtköy’de tercihler homeofisten yana

Kurtköy’de tercihler homeofisten yana Kurtköy’de 5. gayrimenkul projesine hazırlanan Erguvan inşaat’ın Türkiye’de bir ilki gerçekleştirerek buradaneolsun.com üzerinden müşteri eğilimlerini belirlemeye çalıştı.

Avrupa Yakası 0 Yorum

Kayabaşı ihalesine 11 teklif geldi

En büyük uydukent için 281 milyon lira teklif TOKİ, tarafından Türkiye’nin en büyük uydukent projesi olacak

İstanbul 0 Yorum

Serdar İnan’dan 950 milyonluk Yatırım

Bugüne kadar 220’nin üzerinde projeye imza atan ve füturistik tasarımlarıyla geleceği projelendiren mimar Serdar inan, devam eden yatırımlarının yanı sıra 950 milyon liralık 6 projeyi daha hayata geçirmek üzere kolları

İstanbul 0 Yorum

Avrupa Residence Office Ataköy Kasım’da teslim

Ataköy’e Avrupa standartlarını getiren Artaş İnşaat, nitelikli projeleriyle sektöre öncülük etmeye devam ediyor.

İstanbul 0 Yorum

Akyapı İnşaat’tan Sultangazi’ye yeni proje

Akyapı İnşaat Satış ve Pazarlama Direktörü Umut Murat Ergün Sultangazi Bölgesinde aile oturumcusu için planladıkları ve geliştirilme aşamasında olan Sultan Park evleri projesi için basın ile ön bilgi paylaştı.

Avrupa Yakası

Future Park projesi yabancı yatırımcılar ile buluştu

Hiper Gayrimenkul Future Park projesi ile Cityscape Global Fuarı’nda yabancı yatırımcılarla buluştu

0 Yorum

Henüz Yorum Yok!

Siz bu yazıya ilk yorumu yapabilirsiniz!

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.