Siyahkalem Köy ödeme

Siyahkalem Köy ödeme

Ağustos ayında hizmete girecek 3.köprü, yapımı devam eden 3. havaalanı ve istanbul Belediyesinin yıl içinde başlayacağı 5 yeni tünel çalışmasına yakınlığı ile dikkat çeken proje, çeşitli tip ve büyüklüklerde 1.167 konut ve 15 bin metrekarelik bir çarşıdan oluşuyor.

Farklı yaşam stillerine gore farklı tiplerde tasarlanan ve doğayla uyum içinde bir hayat vaad eden KÖY, 3 etaptan oluşuyor.
1. etabında yer alan 162 konutun inşaatı sürerken. 1+1’den 6+1 kullanıma kadar farklı tiplerde tasarlanmış apartman daireleri, çift dubleksler, sıraevler ve villlardan oluşan 214 ünitelik 2. etabın satışlan geçtiğimiz günlerde başladı. 64 bin metrekarelik bir yeşil alana sahip olan KÖY’de satış fiyatları, ünite tipine ve konumuna gore metre karesi 6.050 TL ile 10 bin 500 TL arasında değişiyor.

EMLAK Konut GYO güvencesiyle Siyahkalem taralından Zekeriyaköy’de hayata geçirilen KÖY ün, bankalarla yaptığı özel anlaşmalarla, konut sahibi olmak isteyenlere özel avantajlar sağlanıyor.KÖY’de konut sahibi olmak isteyenler, piyasada geçeri olanın oldukça altında bir oranla kredi kullanabiliyor. Anlaşmalı bankalar aracılığıyla ortalama aylık 60 ay vade için yüzde 0.32 ve 120 ay için yüzde 0.70 oranları geçerli.

www.koy.com.tr

Previous SeaPearl Ataköy'ün yüzde 40'ı satıldı
Sonraki Cityscape'e özel kampanyalı İstanbul konut projeleri

Diğer Yazılar

İstanbul 0 Yorum

Greenox Urban Residence’ta Babalar Günü’ne özel yüzde 20 indirim

Aycan&Feres İş Ortaklığı tarafından Büyükdere Caddesi’ne 400 metre mesafede hayata geçirilen Türkiye’nin ilk ve tek dikey ormanı Greenox Urban Residence’ta, Babalar Günü’ne özel 19 Haziran Pazar günü mevcut indirimin üzerine

İstanbul 0 Yorum

İnistanbul Hayat yakında satışa çıkıyor

Yoğun ilgi gören İnistanbul Gala ve İnistanbul Lokal’in ardından İnistanbul Hayat da yakında satışa çıkıyor. Ön talep döneminde çok kısa sürede 3000’e yakın talep alan İnistanbul Hayat’a ilgi şimdiden yoğun.

Anadolu Yakası

Still İstanbul Diamond’da peşin ödemelerde yüzde 15 indirim

Yeşilyurt İnşaat tarafından Kurtköy’de hayata geçirilen Still İstanbul Diamond konut projesinde, Mayıs ayının sonuna kadar geçerli olan çeşitli ödeme planları sunuluyor.

İstanbul

Metsan Nexus’un iç tasarımı Eric Kuster’e emanet

İstanbul’un yıldızı parlayan ilçesi Kartal’da inşa edilen Metsan Nexus’un iç tasarımını üstlenen Metsan Mimari Tasarım, bu alanda dünyanın önde gelen isimlerinden biri olan ünlü tasarımcı Eric Kuster ile işbirliği yapıyor.

İstanbul 0 Yorum

Maslak 1453 durduruldu mu?

Maslak 1453 projesi, Sarıyer Belediyesi tarafından durduruldu.

Avrupa Yakası 0 Yorum

Beyaz İnşaat Bakırköy City projesi

Bakırköy city  Beyaz İnşaat – Göktaşlar Ortak Girişimi tarafından İstanbul Bakırköy’de inşa ediliyor.

0 Yorum

Henüz Yorum Yok!

Siz bu yazıya ilk yorumu yapabilirsiniz!

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.