Siyahkalem Köy ödeme

Siyahkalem Köy ödeme

Ağustos ayında hizmete girecek 3.köprü, yapımı devam eden 3. havaalanı ve istanbul Belediyesinin yıl içinde başlayacağı 5 yeni tünel çalışmasına yakınlığı ile dikkat çeken proje, çeşitli tip ve büyüklüklerde 1.167 konut ve 15 bin metrekarelik bir çarşıdan oluşuyor.

Farklı yaşam stillerine gore farklı tiplerde tasarlanan ve doğayla uyum içinde bir hayat vaad eden KÖY, 3 etaptan oluşuyor.
1. etabında yer alan 162 konutun inşaatı sürerken. 1+1’den 6+1 kullanıma kadar farklı tiplerde tasarlanmış apartman daireleri, çift dubleksler, sıraevler ve villlardan oluşan 214 ünitelik 2. etabın satışlan geçtiğimiz günlerde başladı. 64 bin metrekarelik bir yeşil alana sahip olan KÖY’de satış fiyatları, ünite tipine ve konumuna gore metre karesi 6.050 TL ile 10 bin 500 TL arasında değişiyor.

EMLAK Konut GYO güvencesiyle Siyahkalem taralından Zekeriyaköy’de hayata geçirilen KÖY ün, bankalarla yaptığı özel anlaşmalarla, konut sahibi olmak isteyenlere özel avantajlar sağlanıyor.KÖY’de konut sahibi olmak isteyenler, piyasada geçeri olanın oldukça altında bir oranla kredi kullanabiliyor. Anlaşmalı bankalar aracılığıyla ortalama aylık 60 ay vade için yüzde 0.32 ve 120 ay için yüzde 0.70 oranları geçerli.

www.koy.com.tr

Previous SeaPearl Ataköy'ün yüzde 40'ı satıldı
Sonraki Cityscape'e özel kampanyalı İstanbul konut projeleri

Diğer Yazılar

İstanbul

Emlak Konut GYO’dan 15 bin lira peşinatla ev

İstanbul Başakşehir’de yükselen Ispartakule Evleri uygun fiyatlarıyla dikkat çekiyor. ‘Emlak Konut Ispartakule Evleri’ dar ve orta gelirli vatandaşı 15 bin lira peşinatla ev sahibi yapacak.

Avrupa Yakası 0 Yorum

Ferko İnşaat’tan İstanbul’a yeni projeler

Ferko İnşaat Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Gökçe Meriçten, Cendere Yolu nda planlanan otel projesi için arazi alımlarının gerçekleştiğini belirtti.

İstanbul 0 Yorum

Eroğlu 2016 yılında 3 proje ile dikkat çekecek

Bu yılı hedeflerinin üzerinde kapatacaklarını ifade eden Eroğlu Holding Yönetim Kurulu Başkanı Nurettin Eroğlu, 3 büyük proje ile 2016 yılında dikkat çekeceklerini söyledi.

Anadolu Yakası 0 Yorum

Kasaba 3.Etap’ta ünlü markaların tasarımları yer alacak

İş Altınhas tarafından Ömerli’de gerçekleştirilen; yeşilin her tonunda huzurlu bir yaşam alanı sunan Kasaba 3’üncü etabı ev sahiplerini dünya markalarıyla buluşturuyor.  

İstanbul 0 Yorum

SeaPearl Ataköy, Cityscape Global’in ilgi odağı oldu

Türk gayrimenkul sektörünün her yıl merakla beklediği Dubai Cityscape Global Fuarı, bu yıl 6-8 Eylül 2016 tarihleri arasında düzenlendi.

Anadolu Yakası

Ümraniye’de yeni konut projesi DRS Loft ve Rezidans

DRS Loft ve Rezidans konut projesi İstanbul Ümraniye’de hayata geçen yeni konut projesi.

0 Yorum

Henüz Yorum Yok!

Siz bu yazıya ilk yorumu yapabilirsiniz!

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.