Sinpaş Yapı ile Metro Properties İşbirliği

Sinpaş Yapı ile Metro Properties İşbirliği

Gayrimenkul sektörünün lideri Sinpaş Yapı Endüstrisi ve Tie. A.Şile Alışveriş Merkezi yatırım ve yönetiminde öneli kuruluş Metro Properties Gayrimenkul Yatırım A.Ş , Sinpaş Yapı’nın Denizli’de inşa edeceği yeni projesi içerisinde yer alacak Alışveriş Merkezinin yönetimi ve kiralaması için işbirliği anlaşması imzaladı.

Sinpaş Yapı ile Metro Properties’ten işbirliği Gayrimenkul sektörünün lideri Sinpaş Yapı Endüstrisi ve Tic. A.Şile Alışveriş Merkezi yatırım ve yönetiminde öncü kuruluş Metro Properties Gayrimenkul Yatırım A.Ş , Sinpaş Yapı’nın Denizli’de inşa edeceği yeni projesi içerisinde yer alacak Alışveriş Merkezinin, yönetimi ve kiralaması için işbirliği anlaşması imzaladı.

Anlaşma kapsamında Metro Properties, Sinpaş’ın Denizli’deki 3 bin konutluk yeni projesi bünyesinde yer alan 40.000 metrekarelik alana sahip Alışveriş Merkezinin yönetim ve kiralamasını listelenecek. Denizli’nin ilk temalı ve karma (mixed use) kullanımlı konut projesi olarak çok yakında lanse edilecek olan proje, gerek Denizli gerekse Ege Bölgesi için daha birçok ilki hayata geçirecek.

Sinpaş Yapı ile Metro Properties arasındaki işbirliği anlaşması, Sinpaş’ın iştiraklerinden Batı Ege Yönetim Kurulu Üyesi Mahmut Sefa Çelik ve Metro Properties Genel Müdürü ve Yönetim Kurulu Başkanı Eyüphan Boyvadaoğlu tarafından İstanbul’da imzalandı. Denizli ve Ege bölgesi için birçok ilkler barındıran projede, İzmir-Antalya yoluna paralel şekilde konumlanan ve “street mail” yaklaşımıyla dizayn edilen Alışveriş Merkezinin yönetimi ve kiralama sürecini Metro Properties yürütecek.

Alışveriş merkezi bünyesinde, 15 Temmuz’da açılışı gerçekleştirilecek Metro Cash & Carry Market’in yanı sıra, tasarımı Belçikalı bir dizayn ajansı tarafından yapılan 3.000 metrekarelik temalı bir oyun parkı, 2.000 metrekarelik kapalı bir spor merkezi, 200 metre uzunluğunda bir kayak pisti (snow flex) ve cafe, restoran ve mağaza kiralamasına uygun ticari üniteler de yer alacak. Denizli’nin ilk karma kullanımlı (mixed use) projesi Sinpaş’ın Denizli’de hayata geçireceği projesi, yaklaşık 250 bin metrekarelik bir alanda inşa edilecek ve zengin sosyal olanaklarıyla tüm bölgeye yeni bir renk katacak. Teması ve ismi sır gibi saklanan ve içerisinde birçok ilki ve sürprizi barındıracak projede, orman alanıyla iç içe, bölgenin termal olanaklarından da yararlanan özel alanlar geliştiriliyor.

Bünyesinde farklı tiplerde evler, çok katlı iki residence kulesi çocuk oyun alanları, organik pazar, yeme içme alanları ve alışveriş caddesi de barındıran ve Ege Bölgesi’nin en büyük karma kullanımlı (mixed use) konsept projesi olarak inşa edilecek projede, Metro Properties’in yönetim ve kiralamasını gerçekleştireceği Alışveriş Merkezi, alışveriş caddesi üzerinde yer alacak.(Denizli Gündem)

Previous Seba Gacemer:Konut Fiyatları Eylülden İtibaren Yüzde 15 Artacak
Sonraki Bticino Livinglight Serisi İle Hayalinizdeki Evi Gerçeğe Dönüştürün

Diğer Yazılar

Firma Haberleri 0 Yorum

GYODER basın açıklaması

GYODER olarak, demokrasimize ve anayasal düzene karşı girişilen her tür kanun dışı müdahaleyi şiddetle kınıyoruz.

Firma Haberleri 0 Yorum

Emlak İstasyonu Bahçeşehir Ispartakule açılıyor

Brokerlığını Coşkun Demir ve Burçin Tekşal’ın yapacağı Emlak İstasyonu Bahçeşehir, Bahçeşehir Ispartakule İnovia çarşı’da açılıyor.

Firma Haberleri 0 Yorum

Vazo Kule Teslim Tarihi

DAP Yapı, Vazo Kule’de daireleri 2015 yılının ilk çeyreğinde teslim etmeye hazırlanıyor.

Firma Haberleri 0 Yorum

BatıMahal’de İlk 2 Etap Aynı Anda Başlıyor

Yalçınlar’dan göl manzaralı daireler .Yalçınlar Group’un, Büyükçekmece’de 100 milyon dolar yatırım tutarı ile hayata geçirmeye hazırlandığı ikinci markalı konut projesi BatıMahal’de ilk 2 etap aynı anda başlıyor.

Firma Haberleri 0 Yorum

Kale Boya, Artcrete ile mekanlara zarafet katıyor

Kale Boya, hem duvar hem zeminde uygulanabilen mermer görünümlü dekoratif kaplama malzemesi ‘Artcrete’ ile sıradanlıktan sıkılan ve yaşam alanlarını farklılaştırmak isteyenlere, mükemmel bir seçenek sunuyor.

Firma Haberleri 0 Yorum

Sefa Çelik : Müşterilerin caymasından korkuyoruz

Sinpaş Yapı, son dönemde Ankara’da yaptığı Altın Oran ve Marina Ankara projeleriyle dikkat çekiyor.

0 Yorum

Henüz Yorum Yok!

Siz bu yazıya ilk yorumu yapabilirsiniz!

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.