Sinpaş GYO Queen Central Park’ı satışa çıkardı

Sinpaş GYO Queen Central Park’ı satışa çıkardı

Sinpaş GYO, İstanbul Bomonti’de inşaatına başladığı projenin tanıtım toplantısına ingiltere Kraliçesi 2. Elizabeth’e benzerliği ile tanınan oyuncu Mary Reynolds da katıldı.

Sinpaş GYO, İstanbul Bomonti’de inşaatına başladığı Queen Central Park projesini satışa çıkardı. 1 milyar 250 milyon liralık projede metrekare fiyatları 11 bin liradan başlıyor inpaş GYO, İstanbul Bomontrdeki ‘highlife’ temasına sahip projesi Queen Central Park’ı satışa çıkardı. Toplam 1 milyar 250 milyon lira değere sahip proje, modüler sistemle hayata geçiriliyor. Buna göre, projede 1.080 modül bulunuyor.

Projedeki metrekare fiyatları da 11 bin ila 18 bin lira arasında değişiyor. Sinpaş GYO Genel Müdürü Seba Gacemer, bu yıl kent merkezlerine odaklandıklarını belirterek, “İlk 10 yılımızda İstanbul’un Sarıyer, Sancaktepe ve Küçükçekmece gibi gelişen bölgelerinde çevreye değer katan projeler geliştirmiştik. İkinci 10 yılımızda ise şehrin gelişmekte olan bölgelerinde üreteceğimiz projelerimizin yanı sıra şehir merkezlerinde de premium projeler geliştirme vizyonunu taşıyoruz. Queen Central Park Bomonti bu vizyonun ilk örneği olacak” diye konuştu.

10 BİN M2’LİK ŞEHİR PARKI DA VAR
‘Highlife’ temalı evlere sahip olan Queen Central Park Bomonti, toplam 26 bin metrekarelik alanda yükseliyor. Modüler sistemin mallanabileceği farklı yaşam seçenekleri sunulan projede 1.080 modül bulunuyor. Projede, derinliği 9 metreye ulaşabilen, tek ünite ya da 4 ünitenin birleştirilebileceği farklı metrekarelerde yaşam alanları oluşturulabiliyor. Ev sahibinin tercihine ve ihtiyacına göre evi küçültme ya da büyütme şansı olabiliyor. Proje, Eylül 2018’de teslim edilecek. Projenin kendine ait 10 bin metrekarelik şehir parkı da olacak.

Projenin ailelerin de tercih edebileceği bir rezidans projesi olduğunu dile getiren Gacemer, “Şehir merkezinde yaşamayı arzu eden üst gelir grubuna aile yaşantısını en güzel şekilde yaşayacakları ortamı sağlıyoruz. Şehrin karmaşasında bunalan aileler, daha konforlu bir hayat sürmek adına şehre uzak lokasyonlarda bir yaşam tercih ediyorlar” dedi. Seba Gacemer, “Queen Central Park Bomonti, geniş terasları ve balkonları, birleştirilebilir veya ihtiyaca göre şekillendirilebilir modüler daire yapısı sayesinde bu ihtiyacı, şehrin tam merkezinde sağlayacak” diye konuştu. Sabah

www.queencentralpark.com

Previous Temaşehir Konya Torkam İnşaat
Sonraki Ankara su kesintisi 7 Mart 2016

Diğer Yazılar

Anadolu Yakası 0 Yorum

Aydos Country Projesi’nde kampanya fırsatı

Sinpaş GYO’nun Anadolu yakasında Sancaktepe’de geliştirdiği Aydos Country Projesi’nde sonbahara özel kampanya fırsatı başladı.

Avrupa Yakası

NUROL GYO’dan ayrıcalıklarla dolu üç konut projesi

İstanbul’da seçkin projelere imza atan Nurol GYO da, Mecidiyeköy, Güneşli ve Seyrantepe’de ‘Hayata Yatırım’ mottosuyla gerçekleştirdiği Nurol Tower, Nurol Park ve Nurol Life projeleriyle İstanbul’u yeniden şekillendiriyor.

Avrupa Yakası 0 Yorum

Piyalepaşa İstanbul’a ödül

İstanbul’un en eski ve değerli semtlerinden Piyalepaşa’da Polat markasının yarım asırlık tecrübesiyle hayata geçirilen Piyalepaşa İstanbul, bu yıl 13’üncüsü gerçekleştirilen Kırmızı Ödülleri’nde yürüttüğü başarılı reklam kampanyasıyla ödül aldı.

Avrupa Yakası 0 Yorum

Mint Kağıthane projesi

Kağıthane’ye yeni konut projesi geliyor.

İstanbul 0 Yorum

Mahal Sancaktepe’de yüzde 1 ön ödeme

Denge Yapı, 2014’te ev hayalini gerçeğe dönüştürmek isteyenlere düzenlediği kampanya ile büyük kolaylık sağlıyor.

Anadolu Yakası 0 Yorum

Kasaba projesine 4 ve 5’inci etaplar geliyor

Kasaba projesinde bilinci ve ikinci etapta toplam 290 villa tamamlandı.

0 Yorum

Henüz Yorum Yok!

Siz bu yazıya ilk yorumu yapabilirsiniz!

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.