Sinpaş GYO Queen Central Park’ı satışa çıkardı

Sinpaş GYO Queen Central Park’ı satışa çıkardı

Sinpaş GYO, İstanbul Bomonti’de inşaatına başladığı projenin tanıtım toplantısına ingiltere Kraliçesi 2. Elizabeth’e benzerliği ile tanınan oyuncu Mary Reynolds da katıldı.

Sinpaş GYO, İstanbul Bomonti’de inşaatına başladığı Queen Central Park projesini satışa çıkardı. 1 milyar 250 milyon liralık projede metrekare fiyatları 11 bin liradan başlıyor inpaş GYO, İstanbul Bomontrdeki ‘highlife’ temasına sahip projesi Queen Central Park’ı satışa çıkardı. Toplam 1 milyar 250 milyon lira değere sahip proje, modüler sistemle hayata geçiriliyor. Buna göre, projede 1.080 modül bulunuyor.

Projedeki metrekare fiyatları da 11 bin ila 18 bin lira arasında değişiyor. Sinpaş GYO Genel Müdürü Seba Gacemer, bu yıl kent merkezlerine odaklandıklarını belirterek, “İlk 10 yılımızda İstanbul’un Sarıyer, Sancaktepe ve Küçükçekmece gibi gelişen bölgelerinde çevreye değer katan projeler geliştirmiştik. İkinci 10 yılımızda ise şehrin gelişmekte olan bölgelerinde üreteceğimiz projelerimizin yanı sıra şehir merkezlerinde de premium projeler geliştirme vizyonunu taşıyoruz. Queen Central Park Bomonti bu vizyonun ilk örneği olacak” diye konuştu.

10 BİN M2’LİK ŞEHİR PARKI DA VAR
‘Highlife’ temalı evlere sahip olan Queen Central Park Bomonti, toplam 26 bin metrekarelik alanda yükseliyor. Modüler sistemin mallanabileceği farklı yaşam seçenekleri sunulan projede 1.080 modül bulunuyor. Projede, derinliği 9 metreye ulaşabilen, tek ünite ya da 4 ünitenin birleştirilebileceği farklı metrekarelerde yaşam alanları oluşturulabiliyor. Ev sahibinin tercihine ve ihtiyacına göre evi küçültme ya da büyütme şansı olabiliyor. Proje, Eylül 2018’de teslim edilecek. Projenin kendine ait 10 bin metrekarelik şehir parkı da olacak.

Projenin ailelerin de tercih edebileceği bir rezidans projesi olduğunu dile getiren Gacemer, “Şehir merkezinde yaşamayı arzu eden üst gelir grubuna aile yaşantısını en güzel şekilde yaşayacakları ortamı sağlıyoruz. Şehrin karmaşasında bunalan aileler, daha konforlu bir hayat sürmek adına şehre uzak lokasyonlarda bir yaşam tercih ediyorlar” dedi. Seba Gacemer, “Queen Central Park Bomonti, geniş terasları ve balkonları, birleştirilebilir veya ihtiyaca göre şekillendirilebilir modüler daire yapısı sayesinde bu ihtiyacı, şehrin tam merkezinde sağlayacak” diye konuştu. Sabah

www.queencentralpark.com

Previous Temaşehir Konya Torkam İnşaat
Sonraki Ankara su kesintisi 7 Mart 2016

Diğer Yazılar

İstanbul 0 Yorum

Dekar Asmalı’da 3. etaplar satışta

DEKAR DK tarafından Bahçeşehir’de inşa edilen Dekar Asmalı Bahçeler’de 3’üncü etap satışları yeni kampanya ile başladı.

Anadolu Yakası 0 Yorum

Anadolu yakasında metro hatları konut fiyatlarını uçuruyor

Anadolu yakasında birçok ilçede emlak fiyatları, yeni metro projeleriyle fırladı, artışın önümüzdeki dönemde de süreceği tahmin ediliyor.

İstanbul

İş GYO ve Nef’in Topkapı projesi

Topkapı arsasında hayata geçirilecek özel proje için bir araya gelen İş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş. ve Nef lansman için geri sayıma başladı.

Avrupa Yakası 0 Yorum

Beyazhane İstanbul projesi

Beyaz İnşaat, İstanbul’un en eski yerleşim alanlarından biri olan Kağıthane’deki kensel dönüşüm projesi Beyazhane’yi hayata geçiyor.

İstanbul 0 Yorum

Mesa Marmara Haziran 2017’de teslim edilecek

20 katlı tek blok Mesa Marmara konut teslimleri Haziran 2017’de

İstanbul

Gökdeniz Kartal konut projesi

Gökdeniz Kartal konut projesi İstanbul Anadolu yakası Kartal’da Gülsa İnşaat Bay Yapı Ortaklığı tarafından inşa ediliyor.

0 Yorum

Henüz Yorum Yok!

Siz bu yazıya ilk yorumu yapabilirsiniz!

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.