Sinop Dikmen TOKİ’de çalışmalar devam ediyor

Sinop Dikmen TOKİ’de çalışmalar devam ediyor

TOKi yetkililerinden Dikmen de inceleme Dikmen Belediyesi ile Toplu Konut İdaresi’nin (TOKİ) birlikte yürüttüğü Konut Projesinde İmar Tadilatı, Zemin Etüt ve yer tahsis işlemleri devam ediyor.

Çalışmalar kapsamında TOKİ yetkilileri ilçeye gelerek proje alanında çeşitli incelemelerde bulundu. Çalışmalarda gelinen son durum hakkında bilgi veren Dikmen Belediye Başkanı Saim İstanbullu hızla ilerleyen çalışmaları yakından takip ettiklerini söyledi. İstanbullu; “TOKİ Konut Projesi çalışmalarımız aralıksız devam ediyor, Dikmen İlçemiz için önem arz eden TOKİ projemizin inşaatının başlanması için her aşamasını adım adım takip ediyoruz. TOKİ’ den yetkili arkadaşlarımız gelerek inşaatın yapılacağı alanda zemin incelenmesi yaptılar. İlçemiz için hayırlı ve bu tarz güzel projelerimizi hayata geçirmeye devam edeceğiz” dedi. Sinop Vitrin Haber

Previous Kartal Helenium Sky Suites'de 239 bin TL’den başlayan fiyatlarla
Sonraki One Tower AVM'den mağaza sahiplerine kira desteği

Diğer Yazılar

TOKİ

TOKİ, 29 ilde 125 taşınmazı satışa çıkarıyor

TOKİ konut projeleri satışa sunuldu.

TOKİ 0 Yorum

Şehit ve Gazi yakınları Mavikent’te peşinat ödemeyecek

Şahinbey Belediyesi, şehit ve Gazi yakınlarını ev sahibi yapa bilmek için TOKİ ile birlikte imzaladığı ortak protokolde ikinci müjdeyi verdi.

TOKİ 0 Yorum

Celal Bayar Üniversitesi TOKİ konutları

Toplu Konut İdaresi tarafından  Manisa İli Merkez İlçesi Celal Bayar Üniversitesi 319 Adet Konut ve 1 Adet Büfe İnşaatları İle Altyapı ve Çevre Düzenleme İşi 14.01.2015 tarihide, saat 15:30 ‘da

TOKİ 0 Yorum

Bünyan TOKİ Konutları için başvurular başladı

Bünyan Belediye Başkanı Şınasi Gülcüoğlu Bünyan’da yapılacak olan yeni TOKİ konutları ıçm resmi başvuruların başladığını söyledi.

TOKİ 0 Yorum

Isparta Emekli TOKİ 15 Aralık’ta ihaleye çıkıyor

Başbakanlık Toplu Konut İdaresi (TOKİ) Başkanı M. Ergün Turan yaptığı açıklamada 17 ilde emeklilere özel TOKi evleri için çalışmanın başladığını duyurdu.

TOKİ 0 Yorum

Diyarbakır’da emekliler konut sahibi oluyor

Diyarbakır’daki emekliler, Başbakanlık Toplu konut İdaresi Başkanlığı’nın, başta emekliler olmak üzere düşük gelirliler için 250 TL taksitle satışa sunduğu konutlara yoğun ilgi gösterdi.

0 Yorum

Henüz Yorum Yok!

Siz bu yazıya ilk yorumu yapabilirsiniz!

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.