Simgeşehir Konutları Ankara

Simgeşehir Konutları Ankara

SEHA Yapı tarafından Ankara’nın yeni çekim  merkezi Etimesgut’da inşa edilen Simgeşehir Konutlan’nın 2. bölge 1. etabı satışa sunuldu.

Ankara’nın yeni çekim merkezi Etimesgut’ta. Seha Yapı tarafından inşa edilen Simgeşehir Konuttarı’nın 2. bölge 1. etap satışları başladı. Toplamda 980 konuttan oluşan projede, daireler 84 bin TL’den başlayan fiyatlarla ev sahibi olmak isteyenleri bekliyor. 50 bin m’lik alanda inşa edilen Simgeşehir Konutları’nda satışa çıkan dairelerin Haziran 2015’te teslim edilmesi planlanıyor.

Güvenli bir site içerisinde konforlu ve kaliteli bir yaşam standardı sunan Simgeşehir Konutlan’nın 2. bölgesi 11 bloktan oluşuyor. Çocuklu ve geniş aileler için 3+1 şeklinde tasarlanan Simgeşehir Konutları’nın 2. bölgesi; ekonomik fiyatları, kullanışlı ve modern mimarisiyle hem ev sahibi olmak hem de akıllı yatırım yapmak isteyenlere Seha Yapı güvencesiyle sunuluyor.

Proje; yeşil alanları, çocuk oyun alanları, otoparklarıyla her ayrıntısı düşünülmüş bir yaşam merkezi olarak dikkat çekiyor. Yenilikçi yaşam projelerinin mimarı Seha Yapı, Simgeşehir Konutları ile şehrin gürültüsünden uzak. güvenli, sağlam ve depreme dayanıklı, geniş yollarıyla, park sorunu yaşamak istemeyenlerin adresi olacak.(Anadolu Telgraf)

Ayrıntılı bilgi için: www.sahayapi.com

Previous Sembol İstanbul'da Yüzde 1 KDV Avantajı
Sonraki Nef Projeleri

Diğer Yazılar

Ankara 0 Yorum

Emlak Konut Anadolu’ya açılacak

Türkiye’nin en büyük gayrimenkul yatırım ortaklığı şirketi olan Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı (GYO) son 11 yılda 100 bin bağımsız bölüme ulaştı.

Ankara

İncek Vista iletişim

Ankara İncek Bulvarı’nda Özçelik İnşaat – Pelit İnşaat tarafından hayata geçirilen İncek Vista konut projesi 5.000 m2 arsa alanı üzerinde, 222 adet konuttan oluşuyor.

Ankara

Koloğlu Batı Park projesi

Koloğlu Batı Park konut projesi Ankara Sincan’da Koloğlu İnşaat tarafından inşa ediliyor.

Ankara 0 Yorum

Mebuskent’ten bahar kampanyası

Başkentin prestijli projelerinden Mebuskent, terörün yol açtığı psikolojik ortamda ekonomik ve sosyal hayatı canlandırmaya yönelik çalışmalara, “aylık yüzde 0,99 faiz ve 120 ay vade kampanyası” ile omuz verdi.

Ankara

Ankara Çankaya lüks konut projeleri

Ankara Çankaya, lüks konut projelerinini öne çıktığı bölgelerin başında geliyor.

Ankara

Dört Mevsim Eryaman teslim tarihi

Dört Mevsim Eryaman teslim tarihi bilgisi haberimizin devamında yer alıyor.

0 Yorum

Henüz Yorum Yok!

Siz bu yazıya ilk yorumu yapabilirsiniz!

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.