Simgeşehir Konutları Ankara

Simgeşehir Konutları Ankara

SEHA Yapı tarafından Ankara’nın yeni çekim  merkezi Etimesgut’da inşa edilen Simgeşehir Konutlan’nın 2. bölge 1. etabı satışa sunuldu.

Ankara’nın yeni çekim merkezi Etimesgut’ta. Seha Yapı tarafından inşa edilen Simgeşehir Konuttarı’nın 2. bölge 1. etap satışları başladı. Toplamda 980 konuttan oluşan projede, daireler 84 bin TL’den başlayan fiyatlarla ev sahibi olmak isteyenleri bekliyor. 50 bin m’lik alanda inşa edilen Simgeşehir Konutları’nda satışa çıkan dairelerin Haziran 2015’te teslim edilmesi planlanıyor.

Güvenli bir site içerisinde konforlu ve kaliteli bir yaşam standardı sunan Simgeşehir Konutlan’nın 2. bölgesi 11 bloktan oluşuyor. Çocuklu ve geniş aileler için 3+1 şeklinde tasarlanan Simgeşehir Konutları’nın 2. bölgesi; ekonomik fiyatları, kullanışlı ve modern mimarisiyle hem ev sahibi olmak hem de akıllı yatırım yapmak isteyenlere Seha Yapı güvencesiyle sunuluyor.

Proje; yeşil alanları, çocuk oyun alanları, otoparklarıyla her ayrıntısı düşünülmüş bir yaşam merkezi olarak dikkat çekiyor. Yenilikçi yaşam projelerinin mimarı Seha Yapı, Simgeşehir Konutları ile şehrin gürültüsünden uzak. güvenli, sağlam ve depreme dayanıklı, geniş yollarıyla, park sorunu yaşamak istemeyenlerin adresi olacak.(Anadolu Telgraf)

Ayrıntılı bilgi için: www.sahayapi.com

Previous Sembol İstanbul'da Yüzde 1 KDV Avantajı
Sonraki Nef Projeleri

Diğer Yazılar

Ankara 0 Yorum

Lyra Evleri

Ankara’nın en hızlı gelişen bölgesi olan Bağlıca’da yeşilin ve mavinin tüm tonlarını içinde barındıran bir site yükseliyor ve yepyeni bir yaşam stilini hayata geçiriyor…

Ankara 0 Yorum

Elmar Yapı’ dan Ankara’da “Elmar Towers” projesi

Elmar Yapı, yeni markalı rezidans projesinde yatırımcıyı Başkent’e davet ediyor.

Ankara 0 Yorum

Meydan Plaza projesi Pursaklar

Meydan Plaza Ankara Pursaklar’da Üçgen Mimarlık İnşaat tarafından hayata geçiriliyor. Ankara’nın gözde semtleri arasında yerini alan Pursaklar’ın en prestijli projesi olmaya aday Meydan Plaza projesi iş ve yaşamın bir arada

Ankara 0 Yorum

Başka Ankara Projesi

Başka Ankara Projesi Kocalar Yatırım tarafından Ankara Keçiören’de inşa ediliyor.

Ankara 0 Yorum

Besa Nova Enerjisini Güneşten Alıyor

Besa İnşaat A.Ş. tarafından Yaşamkent’te inşa edilen Besa Nova Evleri, güneş enerjisini yüksek teknoloji ile kullandıran sistem sayesinde daire sahiplerine önemli ölçüde enerji tasarrufu sağlıyor.

Ankara 0 Yorum

Parlamenterler Ankara Golfkent’ten arsa aldı

TURYAP’ın gayrimenkul geliştirme ve yatırım projesi Ankara Golfkent’in planları hazırlanmış 103.000 m2’lik arsası parlamenter kooperatifi tarafından satın alındı.

0 Yorum

Henüz Yorum Yok!

Siz bu yazıya ilk yorumu yapabilirsiniz!

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.