Silverline İnşaat ve Konut Konferansı 4. yılında kapılarını açıyor

Silverline İnşaat ve Konut Konferansı 4. yılında kapılarını açıyor

26 Ocak 2016 tarihinde Silverline Platin Sponsorluğunda gerçekleşecek olan İnşaat ve Konut Konferansı, İnşaat Profesyonellerinin VIP Buluşma Adresi olarak 4. yılında tekrar kapılarını açacak.
Açılış konuşması İstanbul İnşaatçılar Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Nazmi DURBAKAYIM tarafından yapılacak olan Silverline 4. İnşaat ve Konut Konferansı, Türk İnşaat sektörünün liderlerini ağırlamaya devam ediyor. İlk senesinde 70, 2nci senesinde 164, 3ncü senesinde ise 205 firmanın katılımı ile etkileşim alanını her yıl büyüterek sadece inşaat profesyonellerinin en üst düzey temsilcilerinin VIP Statüsünde bir araya geldiği saygın ve elit bir buluşma olarak gösterilmektedir.

Ulusal ve uluslararası pazarda rekabet gücünü ve payını arttırıcı kalkınma hedeflerinin analizleri ile doğru hedef  ve doğru adrese  yönlendiren lider konuşmacılar Silverline 4. İnşaat ve Konut Konferansı’ nda bir araya gelecek.
Konferansın konuşmacıları olarak yer alan değerli isimler ise;  Silverline Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa LAÇİN, Aşçıoğlu Grup Yönetim Kurulu Başkanı Yaşar AŞÇIOĞLU, Ege Yapı Yönetim Kurulu Başkanı H. İnanç KABADAYI, Ağaoğlu Şirketler Grubu CEO Dr. Önder HALİSDEMİR, Ceylan İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Muammer CEYLAN, Dekar Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Salih KUZU, Akfen Altyapı Yatırımları A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Selim AKIN, Babacan Yapı Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim BABACAN,  Boğaziçi İmar Planlama A.Ş. ve MÜSİAD İnşaat, Çevre ve Yapı Malzeme Sektör Kurulu Başkanı Reha YELTEKİN, Realtyport Yönetim Kurulu Başkanı Fatih ERGÜVEN, Yeniköy Enerji Yatırımları A.Ş.  Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Nihat KANDALOĞLU, Kolcuoğlu Demirkan Koçaklı Hukuk Bürosu Kurucu Ortak Av. Serhan KOÇAKLI, Borusan Mannesmann Yapısal Çelik Ürünleri Segment Yöneticisi Ersan KOYUN.

Silverline 4. İnşaat ve Konut Konferansı, İNDER İstanbul İnşaatçılar Derneği, ÇEDBİK Çevre Dostu Yeşil Binalar Derneği, AEMDER Ağaç İşleri Endüstri Mühendisleri Derneği,  BACADER Baca İmalatçıları ve Uygulayıcıları Derneği, ÇATIDER Çatı Sanayici ve İşadamları Derneği, EYODER Enerji Verimliliği ve Yönetimi Derneği,  İMSAD Türkiye İnşaat Sanayicileri Derneği,  İSEDA İklimlendirme Soğutma Eğitim Danışma ve Araştırmacıları Derneği, K.B.S.B. Kazan ve Basınçlı Kap Sanayicileri Birliği, KALİSDER Kalıp ve İskeleciler Derneği,  TİMDER Tesisat İnşaat Malzemecileri Derneği,  XPS ISI Yalıtımı Sanayicileri Derneği, TUCSA Türk Yapısal Çelik Derneği, Yapı Denetçileri Derneği  tarafından desteklenen büyük bir buluşma olarak gösterilmektedir.

Küresel ekonomik beklentiler ve inşaat sektörünün büyüme politikaları, yabancı yatırımcının Türkiye’ye ilgisi, kentsel dönüşümde tarafların farklı bakış açıları ve finansman önerileri, sürdürülebilir şehirler, kentleşme kalitesi  gibi güncel konular konuşulacak, gelecek dönem stratejileri paylaşılacak.
Konferansta ayrıca yine Türkiye’de bir ilk olarak Nisan ayında gerçekleşecek  Marka Şehirler Zirvesi’nin lansmanı yapılacak.
Silverline 4. İnşaat ve Konut Konferansı detaylı bilgi için www.insaatkonferansi.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

Previous Kanada ve Türkiye nükleer santraller için güçlerini birleştirdi
Sonraki HEP İstanbul’da 3+1 daireler 502 bin TL’den

Diğer Yazılar

Etkinlikler

EVTEKS Fuarı 21. kez ziyaretçilerini ağırladı

TETSİAD ve CNR Holding işbirliği ile düzenlenen dünyanın ikinci, Türkiye’nin en büyük ev tekstil fuarı “EVTEKS”, bu yıl 21. kez ziyaretçilerini ağırladı.

Etkinlikler 0 Yorum

Kapı 2014 Fuarı

Kapı endüstrisinin Türkiye ve Avrasya coğrafyasındaki en önemli ihtisas fuarı İstanbul Kapı, 6. yılında da, kapı sektöründeki ürün, aksesuar, yenilik ve ileri teknoloji uygulamaları sergilemek isteyen firmalar için doğru adres

Etkinlikler 0 Yorum

Enerji Aktörleri Roma’da Buluştu

Uluslararası Enerji Ekonomisi Birliği (IAEE) 14. Avrupa Konferansı Roma’da başladı. Üç gün sürecek konferansın ilk gününde Avrupa Komisyonu’nun 2011 yılı sonunda kabul ettiği “2050 Enerji Yol Haritası” masaya yatırıldı.

Etkinlikler

T Buluşmaları 8 Ekim’de gerçekleşecek

Şişecam Düzcam tarafından, Dünya Mimarlık Haftası’nı kutlamak üzere bu yıl ikincisi düzenlenecek olan ‘T Buluşmaları’, 8 Ekim 2015, Perşembe günü Harbiye’deki Askeri Müze’de gerçekleştirilecek.

Etkinlikler

Avrupa Hazır Beton Birliği Kongresi İstanbul’da başladı

Avrupa Hazır Beton Birliği’nin (ERMCO) 2015 Kongresi İstanbul’da düzenleniyor.

Etkinlikler 0 Yorum

4.Uluslararası yeşil çatı kongresi erken kayıt fırsatı

Bahçe keyfini çatı ve teraslara taşıyan yeşil çatı uygulamaları konusunda dünyadaki en büyük organizasyon, 20-21 Nisan tarihlerinde İstanbul’da gerçekleşecek.

0 Yorum

Henüz Yorum Yok!

Siz bu yazıya ilk yorumu yapabilirsiniz!

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.