Silverline İnşaat ve Konut Konferansı 4. yılında kapılarını açıyor

Silverline İnşaat ve Konut Konferansı 4. yılında kapılarını açıyor

26 Ocak 2016 tarihinde Silverline Platin Sponsorluğunda gerçekleşecek olan İnşaat ve Konut Konferansı, İnşaat Profesyonellerinin VIP Buluşma Adresi olarak 4. yılında tekrar kapılarını açacak.
Açılış konuşması İstanbul İnşaatçılar Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Nazmi DURBAKAYIM tarafından yapılacak olan Silverline 4. İnşaat ve Konut Konferansı, Türk İnşaat sektörünün liderlerini ağırlamaya devam ediyor. İlk senesinde 70, 2nci senesinde 164, 3ncü senesinde ise 205 firmanın katılımı ile etkileşim alanını her yıl büyüterek sadece inşaat profesyonellerinin en üst düzey temsilcilerinin VIP Statüsünde bir araya geldiği saygın ve elit bir buluşma olarak gösterilmektedir.

Ulusal ve uluslararası pazarda rekabet gücünü ve payını arttırıcı kalkınma hedeflerinin analizleri ile doğru hedef  ve doğru adrese  yönlendiren lider konuşmacılar Silverline 4. İnşaat ve Konut Konferansı’ nda bir araya gelecek.
Konferansın konuşmacıları olarak yer alan değerli isimler ise;  Silverline Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa LAÇİN, Aşçıoğlu Grup Yönetim Kurulu Başkanı Yaşar AŞÇIOĞLU, Ege Yapı Yönetim Kurulu Başkanı H. İnanç KABADAYI, Ağaoğlu Şirketler Grubu CEO Dr. Önder HALİSDEMİR, Ceylan İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Muammer CEYLAN, Dekar Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Salih KUZU, Akfen Altyapı Yatırımları A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Selim AKIN, Babacan Yapı Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim BABACAN,  Boğaziçi İmar Planlama A.Ş. ve MÜSİAD İnşaat, Çevre ve Yapı Malzeme Sektör Kurulu Başkanı Reha YELTEKİN, Realtyport Yönetim Kurulu Başkanı Fatih ERGÜVEN, Yeniköy Enerji Yatırımları A.Ş.  Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Nihat KANDALOĞLU, Kolcuoğlu Demirkan Koçaklı Hukuk Bürosu Kurucu Ortak Av. Serhan KOÇAKLI, Borusan Mannesmann Yapısal Çelik Ürünleri Segment Yöneticisi Ersan KOYUN.

Silverline 4. İnşaat ve Konut Konferansı, İNDER İstanbul İnşaatçılar Derneği, ÇEDBİK Çevre Dostu Yeşil Binalar Derneği, AEMDER Ağaç İşleri Endüstri Mühendisleri Derneği,  BACADER Baca İmalatçıları ve Uygulayıcıları Derneği, ÇATIDER Çatı Sanayici ve İşadamları Derneği, EYODER Enerji Verimliliği ve Yönetimi Derneği,  İMSAD Türkiye İnşaat Sanayicileri Derneği,  İSEDA İklimlendirme Soğutma Eğitim Danışma ve Araştırmacıları Derneği, K.B.S.B. Kazan ve Basınçlı Kap Sanayicileri Birliği, KALİSDER Kalıp ve İskeleciler Derneği,  TİMDER Tesisat İnşaat Malzemecileri Derneği,  XPS ISI Yalıtımı Sanayicileri Derneği, TUCSA Türk Yapısal Çelik Derneği, Yapı Denetçileri Derneği  tarafından desteklenen büyük bir buluşma olarak gösterilmektedir.

Küresel ekonomik beklentiler ve inşaat sektörünün büyüme politikaları, yabancı yatırımcının Türkiye’ye ilgisi, kentsel dönüşümde tarafların farklı bakış açıları ve finansman önerileri, sürdürülebilir şehirler, kentleşme kalitesi  gibi güncel konular konuşulacak, gelecek dönem stratejileri paylaşılacak.
Konferansta ayrıca yine Türkiye’de bir ilk olarak Nisan ayında gerçekleşecek  Marka Şehirler Zirvesi’nin lansmanı yapılacak.
Silverline 4. İnşaat ve Konut Konferansı detaylı bilgi için www.insaatkonferansi.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

Previous Kanada ve Türkiye nükleer santraller için güçlerini birleştirdi
Sonraki HEP İstanbul’da 3+1 daireler 502 bin TL’den

Diğer Yazılar

Etkinlikler 0 Yorum

Expo Turkey by Qatar Doha’da düzenlenecek

Bölgede etkin bir ticari güç olmak amacıyla düzenlenen EXPO TURKEY by QATAR” ile Türkiye ve Katar’ın stratejik ortaklığı ticaret ile güçleniyor.

Etkinlikler 0 Yorum

Konut alacaklara Cityscape Turkey’e özel indirim

24 Mart’ta İstanbul’da başlayacak dünyanın en prestijli gayrimenkul fuarlarından Cityscape Turkey, kurumsal ve uluslararası yatırımcıların yanında, konut alıcıları ve bireysel yatırımcılar için de çok cazip fırsatlar sunacak.

Etkinlikler 0 Yorum

21. Yapı Fuarı TURKEYBUILD İzmir 5 –8 Kasım’da

Türk yapı sektörü Ege ve Akdeniz Bölgesi’nin en büyük buluşmasında İzmir’de bir araya geliyor

Etkinlikler 0 Yorum

Sign of the City Awards başvuruları tamamlandı

Sign of the City Awards Başvurularına Gayrimenkul Sektöründen Büyük İlgi

Etkinlikler

Cityscape Turkey 2016 yılında düzenlenecek

Dünya gayrimenkul sektörünün üç gün süre ile kalbinin atacağı Cityscape Global, bu yıl önemli gelişmelerle kapılarını aralayacak.

Etkinlikler 0 Yorum

32 bin ziyaretçi Ankara’ya gelecek

Ankara bu sene 3 dev organizasyona evsahipliği yapacak.

0 Yorum

Henüz Yorum Yok!

Siz bu yazıya ilk yorumu yapabilirsiniz!

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.