Seyrantepe’ye Havaray yapılacak

Seyrantepe’ye Havaray yapılacak

İstanbul’da Seyrantepe ile Sarıyer Cendere Vadisi arasında 750 metrelik Havaray yapılmasına ilişkin imar planı İstanbul Büyükşehir Belediyesi Meclisinde onaylandı.

İstanbul Büyükşehir Belediye Meclis toplantısında Sarıyer İlçesi Cendere Vadisi ile Seyrantepe istasyonu arası Havaray hattına ilişkin 1/5000-1/1000 ölçekli nazım imar planı değişikliği teklifini içeren komisyon raporu oylamaya sunuldu. Rapor oy çokluğuyla kabul edildi. Cendere Vadisi ile Seyrantepe İstasyonu-Türk Telekom Arena Stadyumu güzergahı arasında 750 metre olarak planlanan Havaray 2 istasyondan oluşacak ve seyahat süresi 2,63 dakika olacak. Havaray’ın maliyeti 24 milyon dolar olarak hesaplandı.Bizim Gazete

Previous Propa Plus Residence teslim tarihi
Sonraki Beyşehir Belediyesi toplu konut projesi

Diğer Yazılar

Güncel Haberler 0 Yorum

Fikirtepe’de Tapularını Birleştiren Ruhsat Alıyor

Yaklaşık 3 yıldır süren çalışmalar sonucunda Fikirtepe’nin dönüşümünde sona gelindi. Bakanlık bölge planını onaylarken tapuda tevhit işlemlerini tamamlayan projeler ruhsatlarını alabiliyor.

Güncel Haberler 0 Yorum

Ankara’da su sorunu yaşanmayacak

Büyükşehir Belediyesi’nin özkaynaklarıyla yaptığı Kavşakkaya Barajı ile Çubuk-2 Barajı arasında birbirlerine su sağlayacak 14 kilometre uzunluğundaki isale hattının yapımı tamamlandı.   

Güncel Haberler 0 Yorum

Bursa Şehir Logosu Tanıtıldı

Tarihi Çarşı, Hanlar Bölgesi, Cumalıkızık ve Sultan Külliyelerinin UNESCO Dünya Mirası Listesine girmesiyle dünyanın dikkatini üstüne çeken Bursa, şehir logosuyla göz doldurdu.

Güncel Haberler

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı’ndan şehircilik atağı

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı, sürdürülebilir ve planlı kentleşme için yerel yönetimlere 22 milyon 186 bin 380 TL destek sağlıyor.

Güncel Haberler 0 Yorum

Antalya ve Kayseri’de kentsel dönüşüm alanları belirlendi

Antalya Büyükşehir Belediye Başkanlığı ile Kayseri Kocasinan Belediye Başkanlığı’nın  teklifleri ile yeni kentsel dönüşüm alanları belirlendi.

Güncel Haberler 0 Yorum

Selahattin Keten: Dönüşüm Yasası Çıktı Gelen Talepler Patladı

İstanbul’un lüks bölgelerinde eski binaları yıkıp lüks konutlar yapan Selahattin Keten, son dönemde yasanın çıkmasıyla birlikte

0 Yorum

Henüz Yorum Yok!

Siz bu yazıya ilk yorumu yapabilirsiniz!

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.