Sevgililer Günü kampanyası düzenleyen İstanbul konut projeleri

Sevgililer Günü kampanyası düzenleyen İstanbul konut projeleri

Sevgililer Günü kampanyası düzenleyen İstanbul konut projeleri hakkında detaylı bilgiler

Konutta kampanyalar Gayrimenkul firmaları, konut stokunu eritmek için özel günleri fırsata çeviriyor.14 Şubat Sevgililer Günü için de birçok inşaat firması çeşitli kampanyalar düzenledi. Projelerden ev alacaklara özel sunulan kampanyaların arasında en dikkat çeken ise yurtdışı tatili oldu. Konut alanlara 3 veya 5 günlük tatilin yanı sıra özel ödeme koşulları da sunuluyor.

ÇIRAĞAN SARAYI’NDA YEMEK

Demir İnşaat, Beylikdüzü ve Büyükçekmece’de hayata geçirdiği Demir Romance ve Demir La Vida projelerinden 6-14 Şubat arasında ev alanlara Sevgililer Günü’ne özel bir kampanya düzenledi. Şirkett, kampanya kapsamında projelerden ev alan sevgililere Çırağan S arayı’n da Sevgililer Günü yemeği hediye ediyor.

3 GÜN PARİS’E GÖNDERİYOR
Atlantik Yapı, Pendik’teki Atlantik Life projesinde 14 Şubat Sevgililer Gününe özel yüzde 14 indirim avantajı sunuyor. 237 bin TL’ye daire sahibi olunan projede 14 Şubat’a kadar konut alanlara 3 günlük Paris seyahati hediye ediliyor.

CEYLAN İnşaat tarafından Göztepe’de inşa edilen Muhteşem Yeni Yıl Konutları’nda da Sevgililer Günü’ne özel kampanya düzenlendi. Kampanya kapsamında ev almak isteyen sevgililere, 35 bin TL peşinatla 120 ay vade ve 12 ay taksit erteleme avantajı sağlanıyor.

GÜL İnşaat, Liv Yapı ve 3S Kale ortaklığında Beylikdüzü’nde inşa edilen Kalekent’te 8-15Şubat arasında Sevgililer Günü’ne özel kampanya başlatıldı. Bu kapsamda peşin ve kredili satışlarda yüzde 14 indirimin yanı sıra ile taksit öteleme veya yüzde 0.80 faiz oranı ile banka kredisi imkânı sağlanıyor.

YÜZDE 5 İNDİRİM
216 Yapı Sevgililer Günü’ne özel kampanya yaptı. 10-14 Şubat tarihlerinde geçerli olacak kampanyada 216 Butik Plus projesinden ev almak isteyenlere hem yüzde 5 indirim hem de 120 ay vade imkânı sağlanacak.

DOLARI SABİTLİYOR
PARK Residences Cadde, Sevgililer Günü’nde doları 2.75 TL’ye sabitliyor. Metrekare fiyatının 4 bin 500 ila 7 bin 500 dolar arasında değiştiği projede, en küçüğü 102 metrekare olan rezidanslar, 690 metrekareye kadar çıkıyor. 1+1 ‘den penthouse’a kadar geniş bir yelpaze sunuluyor.

BARSELONA’DA 5 GÜN TATİL
EGE Yapı, Batışehir’de Sevgililer Günü’ne özel düzenlediği kampanya ile Barselona’da 4 gece 5 gün, çift kişilik tatil hediye ediyor. 29 Şubat’a kadar devam edecek kampanya kapsamında ev alanlar, 7 Mart-30 Nisan arasında çift kişilik tatil kazanıyor.

24 DAİREDE SIFIR PEŞİNAT
Halkalı-Atakent bölgesinde yatırımlarına devam eden 24 Gayrimenkul, İstasyon 24 projesi ile sevgililere özel 24 daire için sıfır peşinat sıfır faiz ile 60 ay kredi imkânı sunuyor. Home-ofis konseptiyle hayata geçirilen İstasyon 24, metro hattının yanında yer alıyor.

60 AY BOYUNCA SIFIR FAİZ
Yeşilyurt İnşaat tarafından Kurtköy’de hayata geçirilen Stili İstanbul Diamond projesinde, Sevgililer Günü’ne özel yeni bir kampanya başlatıldı. Şubat ayı boyunca geçerli olacak kampanya kapsamında 60 ay sıfır faizle konut satışı yapılıyor. Bunun yanı sıra peşin ödemelerde yüzde 12 indirim de uygulanıyor.Seda Tabak/Sabah

Previous Ev satışında 5 yıl muafiyeti kalkıyor
Sonraki Konfor Evleri'nde cazip kredi fırsatı

Diğer Yazılar

İstanbul 0 Yorum

Vaditepe Gölevleri’nin ticari alanları satışa çıkıyor

Bahçeşehir’in merkezinde ideal konumuyla dikkat çeken Vaditepe Gölevleri’nin ticari alanları satışa çıkıyor.

İstanbul 0 Yorum

HEP İstanbul fiyat bilgisi

Türkiye’nin öncü gayrimenkul geliştirme şirketlerinden Tekfen Emlak Geliştirme tarafından hayata geçirilen HEP İstanbul Projesi’nin ocak ayında başlanan inşaatı hızla devam ediyor.

Anadolu Yakası 0 Yorum

SeaPearl Ataköy Bakü’de görücüye çıkıyor

Kuzu Grup’un Ataköy’de denize sıfır bir konumda inşa ettiği SeaPearl Ataköy projesi, 17-19 Aralık’ta Bakü Expo Center’da gerçekleşecek RECEXPO Fuarı’nda tanıtılacak

Avrupa Yakası 0 Yorum

Kirazlı Koru Evleri Ağustos 2017′ de teslim

İstanbul’da Ev sahibi olmak isteyenler için Kirazlı Koru Evleri bir fırsat.

Avrupa Yakası 0 Yorum

Elysium Art Şişli, Eylül 2016’da teslim edilecek

Ofton İnşaat’ın, mimari detaylarıyla konforlu bir yaşam sunan projesi Elysium Art Şişli, 2016 yılı Eylül ayı itibarıyla teslimlere başlayacak.

Avrupa Yakası 0 Yorum

Huzurlu Marmara’nın temeli atıldı

Beylikdüzü’ne Huzurlu İnşaat, Beylikdüzü’ne 90 milyonluk yatırımla Huzurlu Marmara’nın temelini attı.

0 Yorum

Henüz Yorum Yok!

Siz bu yazıya ilk yorumu yapabilirsiniz!

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.