Serel Hijyen Plus ile bir ilke imza attı

Serel Hijyen Plus ile bir ilke imza attı

Serel, Hygiene + ile sağlık seramik gereçleri sektöründe kuralları değiştiriyor
Serel, seramik ürünlerde antibakteriyel ve kolay temizlenme özelliğini buluşturduğu, tamamen Türk mühendisler tarafından geliştirilen “Hygiene+” (Hijyen Plus) teknolojisiyle Türkiye’de bir ilke imza attı. Gümüş iyonlarla antibakteriyel özelliği kazandırılan “Hygiene+” ortak yaşam alanında sayısız kez kullanılan; klozet, lavabo, pisuar, duş teknesi gibi seramik ürünlerde bakterilere karşı yüzde 99 koruma sağladı. Serel’in tüm sağlık seramik gereçlerinde ekstra hiçbir ücret talep etmeden sunduğu “Hygiene+” teknolojisi, yapılan testlerde aşılanmış bakterilerin bile 24 saat sonra yok olmasını sağlarken, kir tutmayan yapısı ve kolay temizlenme özellikleri ile de tüketicilerin hayatını kolaylaştırıyor.

Sağlık seramik sektörünün lider markası Serel, geliştirdiği Hygiene + teknolojisiyle Türkiye’de gerçek hijyen devrini başlatıyor. Tüm sağlık seramik ürünlerine, gümüş iyonları içeren özel solüsyonunun yüzeyi kaplayan özel sıra eklenmesiyle tek pişirimde oluşturulan Serel Hygiene +, bu sayede bakterilere karşı yüzde 99 koruma sağlıyor. Seramik yüzeylerde oluşan ve gözle görülmeyen gözenekler kir, leke ve kirecin yüzeylere sabit şekilde tutunmasına sebep olurken, Serel, Hygiene+ teknolojisi ile gözenekleri ortadan kaldırararak camsı ve pürüzsüz bir yüzey ile bu soruna çözüm buluyor.

“Sektöre yeni bir standart getirdik”
Serel Hygiene + ile ilgili değerlendirmelerde bulunan Elmor A.Ş. Genel Müdürü Hakan Günderen “Sağlık seramik gereçleri sektörünün lider markası olarak, müşterilerin ihtiyaçlarının doğru tespiti ve karşılanması için teknoloji ve inovasyona yatırım yapmak ve bu alandaki gücümüzü artırmak önceliğimiz” dedi. Amaçlarının Türkiye’yi kendi alanlarında global çapta rekabetçi hale getirecek yeniliklere imza atmak olduğunu belirten Günderen, “Serel Hygiene + da bu anlamda bizim için büyük önem taşıyor. Tüm ürünlerimize, ömür boyu sürecek Hygiene + teknolojisiyle zenginleştirerek sektöre yeni bir standart kazandırdık, sektörün oyun kurucusu olarak oyuna yeni bir kural ekledik. En büyük mutluluğumuz bu teknolojinin tamamen Türk mühendisler tarafından geliştirilmesi ” diye konuştu.

“Serel Hygiene + ile şüphesiz temizliği sağladık”
Tüketiciyi doğru anladıklarını ve hassas olduğu noktalara temas ettiklerini söyleyen Günderen, “Türk tüketicisi, özellikle anneler, hijyene büyük önem veriyor. Her gün birçok insan tarafından defalarca kullanılan lavabolar, duş tekneleri ve klozetler bakterilerin üremesi için en müsait noktalar. İşte buradan hareketle Serel Hygiene +’ı tıp alanında yüzyıllardır antibakteriyel özelliğiyle öne çıkan gümüş mucizesinin bir ürünü olarak geliştirdik. Bakteri ve virüslere karşı yüksek dirençli bir madde olan gümüş, Hygiene +’da nano boyutta iyonlara indirgeyerek ürünlerimizde şüphesiz temizliği sağladık” dedi.
Hem üretimde hem kullanımda çevreci bir ürün
Özel pişirme tekniğinin kullanıldığı Serel Hygiene + ürünlerinin bu sayede minimum enerji kullanımı ve karbon salınımıyla üretildiğine değinen Günderen, “Normal ürünlere oranla daha az temizlik malzemesi ve suyla temizlenebilen Serel Hygiene + kullanıcılarına da önemli oranda tasarruf sağlıyor. Böylece üretim aşamasında sağladığımız doğa dostu süreç, su arıtma sistemlerinde de daha az enerji kullanımı ile tamamlanıyor” dedi. Günderen, Serel’in gelecek nesillere yaşanabilir bir dünya bırakmak hedefiyle geliştirdiği ‘sürdürülebilir’ teknolojileriyle sektördeki öncü rol oynadığına değindi.

Previous Ankara'da konut ve ofis projelerinin yıldızı parladı
Sonraki Akfen, İncek Loft reklam kampanyasıyla ödül aldı

Diğer Yazılar

Firma Haberleri 0 Yorum

Özyurtlar İnşaat yüzde 15 büyüdü

Aynı anda altı şantiyede iş yapan ve 2015’i yüzde 15 büyümeyle kapatan Özyurtlar İnşaat’ın çalışanları yıla ünlü sanatçı Serkan Kaya’nın şarkılarıyla veda etti.

Firma Haberleri 0 Yorum

Regnum Sky Tower ofiste VIP açılımı

Birbiri ardına inşa edilen iş merkezleri arasından sıyrılarak iş dünyasında öne çıkmak isteyenler için, havalimanları, özel restoranlar ve otellerin ardından şimdi de ofislerde “VIP” dönemi başlıyor.

Firma Haberleri 0 Yorum

Türk Çelik İhracatcılarının ABD Zaferi

Türk çelik sektörü ABD’nin başlattığı inşaat çeliği soruşturmasından aklanarak çıktı!

Firma Haberleri 0 Yorum

Aksa Jeneratör Mısır Aydınlatma Fuarı’na katıldı

Dünyanın ilk 5 jeneratör üreticisinden biri olan ve 160 ülkeye ihracat gerçekleştiren Aksa Jeneratör, 24. Uluslararası Mısır Elektrik Enerji ve Aydınlatma Fuarı’na katıldı.

Firma Haberleri 0 Yorum

En yavaş kiralama küçük ofislerde yaşanıyor

Konut sektörü başta olmak üzere, büyük ölçekli gayrimenkul projelerine satış, pazarlama ve proje geliştirme hizmeti sunmak üzere 2010’da kurulan Aremas Gayrimenkul, sadece ofis projelerine hizmet sunmak üzere Temmuz 2013’te de

Firma Haberleri 0 Yorum

Emlak İstasyonu, ASM Çalışkan Gayrimenkul açılıyor

Franchise sektöründe hizmet veren Emlak İstasyonu Brokerlığını Musa Doğan’ın yapacağı yeni franchise ofisi  İstanbul – Çatalca’da açılıyor.