Semih Yağcı FG Wilson Türkiye Genel Satış Müdürü oldu

Semih Yağcı FG Wilson Türkiye Genel Satış Müdürü oldu

Dünyanın önde gelen jeneratör markası ve Avrupa’nın en büyüğü olan FG Wilson’ın Türkiye’deki kuruluşu FG Wilson Türkiye satış teşkilatını hızla genişletiyor.
FG Wilson Türkiye “Genel Satış Müdürü” olarak atanan Semih Yağcı,  en son FG Wilson Türkiye İç Anadolu, Ege ve Akdeniz Bölgeleri “Bölge Müdürü” olarak görev yapıyordu.
FG Wilson Türkiye’de Genel Satış Müdürü olarak görevini sürdürecek olan Semih Yağcı, uzun yılardır FG Wilson Türkiye’de çalışıyor. Yağcı, Osmangazi Üniversitesi Mühendislik-Mimarlık Fakültesi Makine Mühendisliği Bölümü’nden mezundur. İyi derecede İngilizce bilen Yağcı evli ve bir çocuk babasıdır.

Previous Otogaleriler için yasal süreç beklenecek
Sonraki Yenimahalle Ergazi imar planı değişiklikliği

Diğer Yazılar

Firma Haberleri 0 Yorum

Türk yatırımcıya ABD’ ye emlak turizmi

Bugüne kadar bin kadar Ortadoğulu emlak alıcısını Türkiye’ye paket turlar ile getiren Projebeyaz Uluslar arası danışmanlık, aynı yöntemi bu kez Türk alıcılar için ABD’de uygulamaya koydu.

Firma Haberleri 0 Yorum

SaklıVadi Kartal Fiyatlar

SaklıVadi’de yaşam başladı DATA Yatırım & Gayrimenkul Geliştirme’nin satışını gerçekleştirdiği, Elizi İnşaat’ın yapımını üstlendiği Saklı Vadi’de yaşam başladı.

Firma Haberleri 0 Yorum

İMKON inşaat sektörünün sorunlarını ve çözüm önerilerini açıkladı

İnşaat Müteahhitleri Konfederasyonu (İMKON) Başkanı Tahir Tellioğlu, son dönemlerde hızlı büyümenin inşaat sektöründe bazı sorunları da beraberinde getirdiğini söyleyerek çözüm önerilerini sıraladı.

Firma Haberleri

Hulusi Belgü : Esnaf AVM’lere taşınmaktan çekiniyor

Alışveriş Merkezleri ve Yatırımcıları Derneği (AYD) Başkanı Hulusi Belgü, Perakende Ticaretin Düzenlenmesi Hakkındaki Kanun uyarınca AVM’lerde esnaf ve zanaatkara yüzde 5’lik kota ayılmasının mecbjuri olduğuna işaret ederek, “Esnafa alan açıyoruz

Firma Haberleri 0 Yorum

Umut Murat Ergün Akyapı İnşaat Pazarlama ve Satış Direktörü oldu

Akyapı İnşaat’ın projelerinin satışında gösterdiği yüksek performans nedeniyle yeni bir yapılanmaya gidilerek, “Akyapı Pazarlama ve Satış Direktörlüğü” kuruldu.

Firma Haberleri 0 Yorum

Canpa App ile yalıtım hakkında herşey cebinizde

Canpa Şirketler Grubu, yalıtım sektöründe bir ilke imza atarak, yalıtıma dair tüm bilinmesi gerekenleri Canpa App mobil uygulamasında topladı.

0 Yorum

Henüz Yorum Yok!

Siz bu yazıya ilk yorumu yapabilirsiniz!

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.