Selimoğlu Group’tan 2014 Atağı

Selimoğlu Group, Residence Eagle projesi ile Kartal’da bölgeye değer kazandıracak bir projeye imza atıyor.

Selimoğlu Group’un Kartal’da inşasına devam ettiği Residence Eagle, 22 Ocak Çarşamba günü Çırağan Sarayı’nda düzenlenen lansmanda tanıtıldı. 2014 ATAĞI 1961 yılından bugüne dek inşaat sektöründe binlerce konutu hayata geçiren Selimoğlu Group, 2014 yılına yeni projeleriyle güçlü bir giriş yaptı. Sektörün en köklü firmaları arasında yer alan Selimoğlu Group, yönetimdeki 3. neslin girişimleriyle pazardaki payını hızla artırıyor. İnşaat sektöründeki yarım asrı geçen deneyimini Kartal’a taşıyan Selimoğlu Group, bölgenin en hareketli noktasında Residence Eagle projesini hayata geçiriyor. 22 Ocak Çarşamba günü Çırağan Sarayı’ndaki basın toplantısında lanse edilen Residence Eagle, 20 milyon TL’lik yatırım değeri ve donatılarıyla dikkat çekiyor. 17 bin 365 metrekare inşaat alanına sahip proje 134 konut ve 10 ticari üniteden oluşuyor. 4 bin 193 metrekare arsa üzerinde yükselen Residence Eagle’m 2 bin 700 metrekaresi peyzaja ayrıldı.

300 MİLYON TL’LİK YATIRIM GERÇEKLEŞTİRECEK
Geçtiğimiz haftalarda Çengelköy projesini lanse eden Selimoğlu Group, yaptığı Çırağan’daki toplantıda gayrimenkule 300 milyon TL’lik yatırım yapılacağı bilgisini de paylaştı. 2014 yılında sektördeki yatırımlarına ağırlık vererek faaliyetlerine devam eden Selimoğlu Group, Kartal’da inşasına devam ettiği Residence Eagle ile bunun önemli göstergelerinden birini hayata geçiriyor. Yıl içinde lanse edeceği kentsel dönüşüm projeleriyle de şimdiden adından söz ettiren firma, Fikirtepe’nin dönüşümünde de büyük rol üstleniyor. Selimoğlu Group, İstanbul’da; Bağdat Caddesi, Kalamış, Erenköy, Çamlıca, İzmir’de ise Çeşme gibi birçok noktada binlerce konutu hayata geçirdi. 2014 yılındaki yatırımlarına ilişkin açıklamalarda bulunan Selimoğlu Group Yönetim Kurulu Başkanı Aydoğan Selimoğlu; “Şu ana dek; İstanbul’un en gözde yerleşim alanlarından Erenköy, Bağdat Caddesi, Kalamış, Çamlıca ve İzmir Çeşme gibi bölgelerde binlerce konutu hayata geçirdik. Aynı noktalarda yatırımlarımız devam ederken, markalı konut sektöründe de Çeşme ve Çengelköy’de devam eden projemizin ardından Kartal’da, Residence Eagle projemize start veriyoruz. İstanbul’un en hızlı gelişen bölgeleri arasında yer alan Kartal’a mimarisiyle ve donatılarıyla değer kazandıracak bir proje inşa ediyoruz. 15 milyon TL yatırımla hayata geçirdiğimiz projemiz, bölgede sembol niteliği kazanacak. 137 konut ve yaklaşık 3 bin metrekarelik alanda 10 adet ticari alanın yer alacağı projemizi bölgenin en hareketli noktasında konumlandırdık” dedi.

SELİMOĞLU  KENTSEL DÖNÜŞÜMDE BÜYÜK ROL
Kentsel dönüşüm projelerine verdikleri öneme değinen Selimoğlu; “Residence Eagle projemizin inşa çalışmalarına devam ederken, yıl içinde kentsel dönüşüm projelerinde de son derece faal bir şekilde rol üstleneceğiz. İstanbul’un Anadolu yakasında onlarca dönüşüm projesini başarıyla tamamladık. Faaliyet gösterdiğimiz bölgelerde yatırımlarımız sürerken, Fikirtepe bölgesinin dönüşümünde de yer alacağız. Bu bölgede 8 ada üzerinde toplam 5 bin ile 8 bin konutu hayata geçireceğiz” dedi.(Habertürk)

Previous Döviz Uçtu, İcralık Ev Ve Mallara Talep Arttı
Sonraki Kristal Residence Cazip Fiyatlarla Satışta

Diğer Yazılar

Firma Haberleri 0 Yorum

Adania Yatırım, Çukurova’ya Dünyadan Yatırımcı Çekecek

Son Grup bünyesinde yer alan Çukurova Gayrimenkul ile 20 yıldır faaliyetlerini sürdüren Cihangir Son, farklı bir sektörde karsımıza çıkıyor.

Firma Haberleri 0 Yorum

Evviva Nirvana Kampanya

Bulut İnşaat’tan sıfır faiz kampanyası . BULUT İnşaat dört projesinde kampanya başlattı.

Firma Haberleri 0 Yorum

Çilek, Ankara’daki 11.mağazasını Çayyolu’nda açtı

Türkiye’nin en beğenilen bebek, çocuk ve genç odası markası Çilek, Ankara’daki 11.mağazasını Çayyolu’nda açtı.

Firma Haberleri 0 Yorum

216 Yapı İki Yeni Projeye İmza Atıyor

İnşaat sektöründe 25 yıldır faaliyet gösteren, Türkiye’nin yanı sıra Almanya ve Moğolistan’da konut üreten 216 Yapı, iki projeye birden başlıyor.

Firma Haberleri 0 Yorum

Halk GYO’dan yüzde 95 kar artışı

Halk GYO, 2014 yılı Ocak-Aralık dönemi mali verilerine ilişkin finansal raporunu açıkladı.

Firma Haberleri 0 Yorum

AHM Port City İskenderun

5 yıldızlı yaşam sizleri bekliyor

0 Yorum

Henüz Yorum Yok!

Siz bu yazıya ilk yorumu yapabilirsiniz!

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.