Selimoğlu Group, Residence Eagle’ı Satısa Çıkardı

Selimoğlu Group Yönetim  Kurulu Başkanı Aydoğan Selimoğlu, projenin 20 milyon TL’lik yatırım değerine sahip olduğunu kaydetti.

YÜZDE 50’Sİ TAMAMLANDI…
Projenin 17 bin 365 metrekarelik arsa üzerinde 134 konut ve 10 ticari üniteden oluştuğunu belirten Selimoğlu, inşaatının yüzde 50’sinin tamamladığı ifade etti. Dairelerin büyüklükleri 52 ile 130 metrekare arasında değişiyor. Metrekare fiyatları ise 2.600 ila 3.600 TL arasında. Geçtiğimiz hafta Demirland İnşaat ile birlikte hayata geçirdikleri Çengelköy Park Villaları’nı satışa sunan Selimoğlu Group, 2014’te ortaklarıyla birlikte planladığı toplam 300 milyon dolarlık yatırım planının ikinci halkası olan Kartal Residence Eagle’ı tanıttı. Group, bu yıl içinde Çeşme’de villa projelerinin yanı sıra, İstanbul Fikirtepe’de 8 adada konut ve iş merkezi projeleri hayata geçirecek.

Previous Mamak Devlet Hastanesi'ne Kavuşuyor
Sonraki James Bond'un Düştüğü Köprüye İlgi Artıyor

Diğer Yazılar

Firma Haberleri 0 Yorum

Rusya krizi gayrimenkul sektörünü teğet geçecek

Türkiye ve Rusya arasında tırmanan krizin her geçen gün farklı boyut kazanması, Rusya ile ekonomik ilişkileri olan sektörlerde ‘alternatif’ arayışlara yol açıyor.

Firma Haberleri 0 Yorum

Türk Çelik Boru Sektörü Hammadde Temini Ve Gümrük Vergilerine Dikkat Çekti

Türk çelik boru sektörü; önemli ihracat pazarlarında yaşadığı sorunlara ek olarak hammadde temininde zorlanıyor ve ithal ürünlere uygulanan gümrük vergileri ile de maliyetler yükseliyor…

Firma Haberleri 0 Yorum

50. Hilton Ever Group’tan

Hilton Worldwide ile Türkiye’deki 50. Hilton otelini Kocaeli’nde açmaya hazırlanıyor.

Firma Haberleri 0 Yorum

Mina Towers Nerede

Turizm, finans ve yatçılık sektörünün önemli firmaları arasında yer alan Başaran Group şimdi de inşaat dünyasında adından söz ettirmeye hazırlanıyor.

Firma Haberleri 0 Yorum

Ağaoğlu’ndan Türkiye’ye Guinness rekoru

Ağaoğlu Şirketler Grubu, bir dünya rekoruna imza atarak 2770 çalışanın katılımı ile ‘Guinness En Çok Kişiyle Baret Giyme Rekoru’nu kırdı.

Firma Haberleri 0 Yorum

İki Design Group İngiltere’den Ödül Aldı

Sheraton’u tasarladı İngiltere’den ödül aldı Sema Eser Özsaruhan ve Murat Kader’in kurucusu olduğu iki design group mimarlık şirketi, Adana’da tasarladığı Sheraton Oteli’yle International Hotel & Propeıty Awards’da “200 Oda Üzeri”

0 Yorum

Henüz Yorum Yok!

Siz bu yazıya ilk yorumu yapabilirsiniz!

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.