Seha Reyhan Konutları projesi

Seha Reyhan Konutları projesi

Reyhan konutları Seha Yapı tarafından Konya Selçuklu’da inşa ediliyor.
Seha Reyhan konutları  18.719 m2 alan üzerinde kuruluyor.Proje, Konya‘nin en gözde lokasyonlarindan biri olan çevre yolu üzerinde 15 katli son derece lüks bir konut yükselecek.Konya’nin cazibe merkezi haline gelecek Ibis – Nov Hotel ve  Baskent Üniversitesi Hastanesi ile yan yana olan Seha Reyhan Konutlari, yatirimci için essiz bir firsat kapisi olacak .

4+1 olarak insa edilen Seha Reyhan Konutlari’nda e çocuk oyun alani, mini basketbol sahasi gibi sosyal donatılar yer almakta.

Seha Reyhan konutları yeslim tarihi Ağustos 2016 olarak hedefleniyor.

www.sehayapi.com

Previous Gerger TOKİ'de kuralar çekildi
Sonraki Prestij Pursaklar Konutları

Diğer Yazılar

Konya

Seha Yapı Konya projeleri için kampanya başlattı

Geleceğin projelerini üreten Seha Yapı, farklı projesindeki konutlar için 10’dan fazla ödeme seçenegiyle herkesi ev sahibi yapıyor.

Konya 0 Yorum

Vav Yapı’nın hedefi lider marka olmak

Ali Şevval Boya ve VAV YAPI Yönetim Kurulu Başkanı Bayram Ali Yılmaz ve VAV YAPI Yönetim Kurulu Üyesi ve İnşaat Mühendisi Hasan Gürbüz, faaliyet gösterdikleri sektörleri, yürütmüş oldukları projeleri ve

Konya

Yamaç Evler doğa ile iç içe yaşam alanları sunuyor

1995 yılından bugüne konut, iş merkezi ve ticari alanlarda gerçekleştirdiği projelerle adından söz ettiren Tat Yapı, Yamaç Evler projesini Konya’da hayata geçiriyor.

Konya 0 Yorum

Temaşehir Konya projesinin detayları gün yüzüne çıkmaya başladı

Emlak Konut GYO’nun Anadolu’daki konut atağının en önemli adımlarından olan ‘Temaşehir Konya’ projesinin tasarım detayları gün yüzüne çıkmaya başladı.

Konya 0 Yorum

Okkalar İnşaat Arma Park ve Arma Liva projeleri teslim edildi

Okkalar İnşaat, 2015 yılında başladığı ve toplamda 75 milyon TL yatırımla gerçekleştirilen, 53 bin metrekare alan üzerine kurulu olan Arma Park ve Arma Liva projeleri kapsamında toplamda 252 daireyi ev

Konya 0 Yorum

Seha Yapı Reyhan Konutları satışta

İttifak Holding’in inşaat sektöründe faaliyet gösteren iştiraki Seha Yapı, Konya’nın en gözde lokasyonlarından Beyşehir Çevre Yolunda inşa edeceği yeni projesi ‘Seha Reyhan Konutlarının satışına başladı.

0 Yorum

Henüz Yorum Yok!

Siz bu yazıya ilk yorumu yapabilirsiniz!

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.