Seha, Erbil’de Ofis Açtı

Seha Yapı, Kuzey Irak’taki inşaat pazarını daha yakından takip etmek amacıyla Erbil ofisini açtı. Seha Yapı, Kuzey Irak’taki inşaat pazarını daha yakından takip etmek amacıyla Erbil ofisini açtı. İttifak Holding Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Ali Korkmaz, Seha Yapı Yönetim Kumlu Üyesi Ömer Saylık ve Bölge Müdürü Süleyman Loras’m ev sahipliğinde gerçekleşen açılışa, MÜSİAD Genel Başkanı Nail Olpak ve üyeleri katıldı. Açılışta bir konuşma yapan İttifak Holding Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Ali Korkmaz, Seha Yapı’nın yurt dışına açılmasmdaki en önemli unsurun büyüme hedefi olduğunu belirtti.

Erbil’de başlattıkları New Zakho Projesi’nde 306 villanın ince inşaatını tamamlamak üzere olduklarını, bu proje ile birlikte Kuzey Irak’a önemli bir giriş yaptıklarını dile getiren Korkmaz, bölgedeki yeni projeler için alt yapı çalışmalarının devam ettiğini, Kuzey Irak’ta taahhüt işleri ve yatırımlarını artırarak bölgenin önde gelen yapı şirketlerinden biri olmayı hedeflediklerini söyledi. İLK MİSAFİR MÜSİAD Seha Yapı’nın Erbil Şubesi’nin ilk misafirleri MÜSİAD Genel Başkanı Nail Olpak ve MÜSİAD üyesi işadamları oldu.

İttifak Holding Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Ali Korkmaz, Seha Yapı Yönetim Kurulu Üyesi Ömer Saylık ve Seha Yapı Bölge Müdürü Süleyman Loras tarafından karşılanan MÜSİAD Genel Başkanı Nail 01pak’a, kalabalık bir MÜSİAD heyeti de eşlik etti. Genel Başkanı Olpak, Müsiad üyesi İttifak Holding’in grup şirketlerinden birisinin yurt dışına açılmasının kendilerini çok memnun ettiğini, Seha Yapı’nın Türkiye’deki başarısını yıllardır takip ettiklerini, bundan sonraki süreçte, Erbil’de de aynı başarıyı yakalayacağına inandıklarını dile getirdi. (Rasyonel Haber)

Previous Manisa Ulucami’nin Tarihi Dokusu Günyüzüne Çıkarılacak
Sonraki Japon Yeni'ne Endeksli Konut Kredilerine Yapılandırma Fırsatı

Diğer Yazılar

Firma Haberleri 0 Yorum

Wish İstanbul Hızla Yükseliyor

Esenyurt’un Gözde Projelerinden Wish İstanbul’un % 40’ı satıldı.

Firma Haberleri 0 Yorum

Barış Aydın : BDDK’nın karşılık indirimi önemli bir gelişme

B.A. Grup Yönetim Kurulu Başkanı Barış Aydın, BDDK’nın karşılık oranlarını düşüren düzenlemesinin,  banka kredileri ve faiz indirimlerinin önünü açacak önemli bir gelişme olduğunu belirterek, “Artık bankaların mazeretleri kalmamıştır.

Firma Haberleri 0 Yorum

Evlerinizi üç boyutlu deneyimle dönüştürebilirsiniz

Dassault Systèmes, ev ortamını hayal etmenizi ve yönetmenizi sağlayan tüketicilere yönelik Homebyme 3D deneyiminin tarayıcı tabanlı sürümünü piyasaya sürdü.

Firma Haberleri 0 Yorum

Ferzan Çelikkanat : “Türkiye’de Yatırım Durmaz ve Büyüme Devam Eder”

Coğrafi konumu açısından fırsatlara olduğu kadar tehditlere de açık olan Türkiye, 2016 yılında zor bir süreçten geçerken, ekonomi de bu süreçten fazlasıyla etkilendi.

Firma Haberleri 0 Yorum

Selenium Ataköy Satışa Sunuldu

Bakırköy’ü pilot bölge olarak seçen ve bu bölgede yatırımlarını yoğunlaşturmayı planlayan Aşçıoğlu Grubu, Ataköy’de hayata geçireceği Selenium Ataköy projesini satışa sundu.

Firma Haberleri

Pekcan Grup ödeme kolaylıkları sağlıyor

Hayalinizdeki ev dekorasyonu, profesyonel mimari destek ve usta işçilikle gerçek oluyor…

0 Yorum

Henüz Yorum Yok!

Siz bu yazıya ilk yorumu yapabilirsiniz!

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.