Sea Homes, Avrupa’nın en prestijli konut projeleri arasında

Sea Homes, Avrupa’nın en prestijli konut projeleri arasında

Çeşme Paşalimanı’nda yer alan lüks rezidans projesi Sea Homes, “European Property Awards” yarışmasında kazandığı “Highly commended” ödülü ile en takdir edilen konut projeleri arasında yerini aldı.

Çeşme’nin en eski ve nezih yerlerinin başında gelen Paşalimanı Koyu’nda lüks konut projesi olarak hayata geçirilen Sea Homes, Londra’da düzenlenen “European Property Awards” yarışmasında, Türkiye’yi büyük bir başarıyla temsil etti. “Highly commended” ödülü ile Avrupa’nın en prestijli konut projeleri arasında yer alan Sea Homes, uluslararası gayrimenkul sektöründeki başarısını taçlandırdı.

Her yıl Avrupa’nın birçok farklı ülkesinden projelerin yarıştığı “European Property Awards 2016- 2017” ödülleri Londra’da gerçekleşen özel bir törenle sahiplerini buldu. Bu görkemli etkinlikte Sea Homes’un ödüle layık görülmesinden mutluluk duyduklarını söyleyen Sea Homes projesinin yatırımcısı Erkin Köksal, dünyanın en prestijli projelerinin yarıştığı Property Awards’ta Türkiye’yi temsil etmekten dolayı gurur duyduklarını söyledi.

Sea Homes projesinin mimarı Rıfat Baltaoğlu ise, kendisine takdim edilen ödülden dolayı büyük bir mutluluk duyduğunu açıklayarak, şöyle devam etti: “Çeşme Paşalimanı’nın ilk ve tek rezidansı olma özelliği taşıyan Sea Homes projemiz, bulunduğu bölgenin çehresini de olumlu yönde değiştirdi. Bu anlamda ilk global başarımızı da elde ettiğimiz için ayrıca gururluyuz. Avrupa’nın değişik ülkelerinde en iyi projelerin onlarca jüri tarafından değerlendirildiği önemli bir platformda ödül kazanmak, önümüzdeki dönem çalışmalarımız için de güç ve motivasyon kaynağı oldu.”
Ailelere ve aile yaşamına odaklı A plus bir proje olma özelliğiyle dikkat çeken Sea Homes, gürültüden ve eğlence yerlerinden uzak huzurlu bir ortam vaadiyle, sosyal bir yaşam tarzı sunuyor. Proje kapsamında kapalı otopark, beach club, restaurant, açık havuz, spa, fitness depo alanları gibi sosyal alanlar da yer alıyor.

Previous Kent İncek, 54 dönüm üzerinde 7 bloktan oluşacak dev bir proje olacak
Sonraki Sincan Saraycık 100221 ada 1 parsel Nazım İmar Planı değişikliği

Diğer Yazılar

İzmir 0 Yorum

Asma Bahçeler’in temiz havası tescillendi

Tanyer İnşaat’ın Narlıdere’de hayat geçirdiği Asma Bahçeler projesi, kent içinde doğası ve temiz havasıyla farklı bir yaşam sunuyor

İzmir

Avcılar Effect konut projesi

Avcılar Effect konut projesi Avcılar İnşaat tarafından  İzmir  Bornova’da hayata geçiriliyor.

İzmir 0 Yorum

Avcılar Effect ‘in tanıtımı yapıldı

Avcılar inşaat çağdaş yaşam alanları sunan ve 18 ay sonunda teslim edilecek Avcılar Effect projesi için bir tanıtım toplantısı düzenledi

İzmir 0 Yorum

İzmir yeni kent merkezi milyar dolarlık projelerin adresi

Gayrimenkul sektöründe ciddi bir hareketliliğin yaşandığı İzmir’de, ‘Yeni Kent Merkezi’ olarak adlandırılan bölgede toplam değeri 18 milyar doların üzerinde onlarca proje bulunuyor.

İstanbul

Demir İnşaat yeni projeleri için yatırımlara başladı

İnşaat sektörünün 31 yıllık köklü ve yenilikçi markası Demir İnşaat, 2015 yılını yatırım yılı ilan etti.

İzmir 0 Yorum

Ontan Bayraklı projesi

Ontan Bayraklı projesi İzmir Bayraklı’da Ontan inşaat tarafından inşa ediliyor.

0 Yorum

Henüz Yorum Yok!

Siz bu yazıya ilk yorumu yapabilirsiniz!

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.