Sea Homes, Avrupa’nın en prestijli konut projeleri arasında

Sea Homes, Avrupa’nın en prestijli konut projeleri arasında

Çeşme Paşalimanı’nda yer alan lüks rezidans projesi Sea Homes, “European Property Awards” yarışmasında kazandığı “Highly commended” ödülü ile en takdir edilen konut projeleri arasında yerini aldı.

Çeşme’nin en eski ve nezih yerlerinin başında gelen Paşalimanı Koyu’nda lüks konut projesi olarak hayata geçirilen Sea Homes, Londra’da düzenlenen “European Property Awards” yarışmasında, Türkiye’yi büyük bir başarıyla temsil etti. “Highly commended” ödülü ile Avrupa’nın en prestijli konut projeleri arasında yer alan Sea Homes, uluslararası gayrimenkul sektöründeki başarısını taçlandırdı.

Her yıl Avrupa’nın birçok farklı ülkesinden projelerin yarıştığı “European Property Awards 2016- 2017” ödülleri Londra’da gerçekleşen özel bir törenle sahiplerini buldu. Bu görkemli etkinlikte Sea Homes’un ödüle layık görülmesinden mutluluk duyduklarını söyleyen Sea Homes projesinin yatırımcısı Erkin Köksal, dünyanın en prestijli projelerinin yarıştığı Property Awards’ta Türkiye’yi temsil etmekten dolayı gurur duyduklarını söyledi.

Sea Homes projesinin mimarı Rıfat Baltaoğlu ise, kendisine takdim edilen ödülden dolayı büyük bir mutluluk duyduğunu açıklayarak, şöyle devam etti: “Çeşme Paşalimanı’nın ilk ve tek rezidansı olma özelliği taşıyan Sea Homes projemiz, bulunduğu bölgenin çehresini de olumlu yönde değiştirdi. Bu anlamda ilk global başarımızı da elde ettiğimiz için ayrıca gururluyuz. Avrupa’nın değişik ülkelerinde en iyi projelerin onlarca jüri tarafından değerlendirildiği önemli bir platformda ödül kazanmak, önümüzdeki dönem çalışmalarımız için de güç ve motivasyon kaynağı oldu.”
Ailelere ve aile yaşamına odaklı A plus bir proje olma özelliğiyle dikkat çeken Sea Homes, gürültüden ve eğlence yerlerinden uzak huzurlu bir ortam vaadiyle, sosyal bir yaşam tarzı sunuyor. Proje kapsamında kapalı otopark, beach club, restaurant, açık havuz, spa, fitness depo alanları gibi sosyal alanlar da yer alıyor.

Previous Kent İncek, 54 dönüm üzerinde 7 bloktan oluşacak dev bir proje olacak
Sonraki Sincan Saraycık 100221 ada 1 parsel Nazım İmar Planı değişikliği

Diğer Yazılar

İzmir 0 Yorum

Smyrna Garden projesi tanıtıldı

İzmir’de inşaat sektöründe 35 yıldır hizmet veren aile firması GNF İnsaat’ın  bünyesinde bulunan DDG Yapı’nın Ulukent Smyrna Garden Projesi, coğrafi konumu ve mimari yapısı ile dikkat çekiyor.

İzmir 0 Yorum

Narova 2.Etap projesi

Narova 2.Etap  konut projesi İzmir Bornova’da Yapıtek İnşaat tarafından inşa ediliyor.

İzmir 0 Yorum

Mevaport İnşaat İzmir’de yatırıma ara vermiyor

Mevaport Genel Müdürü Zekeriya Hazırbulan, “izmir’de bugüne kadar bir cok projeyi tamamladık. Yeni projelerin yapımına olanca hızımızla devam ediyoruz” diye konuştu.

İzmir 0 Yorum

Ontan Bayraklı projesi

Ontan Bayraklı projesi İzmir Bayraklı’da Ontan inşaat tarafından inşa ediliyor.

İzmir 0 Yorum

Sevilla Kekliktepe Villaları

Sevkon Gayrimenkul, İzmir Urla’da hayata geçirdiği muhteşem doğa ve deniz manzaralı Sevilla Kekliktepe projesi ile lüks ve doğal yaşam anlayışına yeni bir boyut getiriyor.

İzmir 0 Yorum

İlçe ilçe en yeni İzmir konut projeleri

İnşaat sektörünün parlayan yıldızı haline gelen İzmir’de başlatılan toplam 20 milyar liralık 52 pojenin bitirilmesiyle kent 15 bin konut daha kazanacak.

0 Yorum

Henüz Yorum Yok!

Siz bu yazıya ilk yorumu yapabilirsiniz!

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.