Sea Homes, Avrupa’nın en prestijli konut projeleri arasında

Sea Homes, Avrupa’nın en prestijli konut projeleri arasında

Çeşme Paşalimanı’nda yer alan lüks rezidans projesi Sea Homes, “European Property Awards” yarışmasında kazandığı “Highly commended” ödülü ile en takdir edilen konut projeleri arasında yerini aldı.

Çeşme’nin en eski ve nezih yerlerinin başında gelen Paşalimanı Koyu’nda lüks konut projesi olarak hayata geçirilen Sea Homes, Londra’da düzenlenen “European Property Awards” yarışmasında, Türkiye’yi büyük bir başarıyla temsil etti. “Highly commended” ödülü ile Avrupa’nın en prestijli konut projeleri arasında yer alan Sea Homes, uluslararası gayrimenkul sektöründeki başarısını taçlandırdı.

Her yıl Avrupa’nın birçok farklı ülkesinden projelerin yarıştığı “European Property Awards 2016- 2017” ödülleri Londra’da gerçekleşen özel bir törenle sahiplerini buldu. Bu görkemli etkinlikte Sea Homes’un ödüle layık görülmesinden mutluluk duyduklarını söyleyen Sea Homes projesinin yatırımcısı Erkin Köksal, dünyanın en prestijli projelerinin yarıştığı Property Awards’ta Türkiye’yi temsil etmekten dolayı gurur duyduklarını söyledi.

Sea Homes projesinin mimarı Rıfat Baltaoğlu ise, kendisine takdim edilen ödülden dolayı büyük bir mutluluk duyduğunu açıklayarak, şöyle devam etti: “Çeşme Paşalimanı’nın ilk ve tek rezidansı olma özelliği taşıyan Sea Homes projemiz, bulunduğu bölgenin çehresini de olumlu yönde değiştirdi. Bu anlamda ilk global başarımızı da elde ettiğimiz için ayrıca gururluyuz. Avrupa’nın değişik ülkelerinde en iyi projelerin onlarca jüri tarafından değerlendirildiği önemli bir platformda ödül kazanmak, önümüzdeki dönem çalışmalarımız için de güç ve motivasyon kaynağı oldu.”
Ailelere ve aile yaşamına odaklı A plus bir proje olma özelliğiyle dikkat çeken Sea Homes, gürültüden ve eğlence yerlerinden uzak huzurlu bir ortam vaadiyle, sosyal bir yaşam tarzı sunuyor. Proje kapsamında kapalı otopark, beach club, restaurant, açık havuz, spa, fitness depo alanları gibi sosyal alanlar da yer alıyor.

Previous Kent İncek, 54 dönüm üzerinde 7 bloktan oluşacak dev bir proje olacak
Sonraki Sincan Saraycık 100221 ada 1 parsel Nazım İmar Planı değişikliği

Diğer Yazılar

İzmir 0 Yorum

Folkart Time 209 Bin TL’den başlayan fiyatlarla satışta

Türkiye’nin en büyük inşaat firması olma yolunda emin adımlarla ilerleyen Folkart Yapı, Bornova Yeni Kent Merkezi Bölgesi’nde yeni bir projeye daha başlıyor.

İzmir

Tire Park Ayazma Villalarının temeli atıldı

BATI KOOP’ un Tire Ayazma mevkii için projelendirdiği Park Ayazma Villalarının 28 Mayıs Perşembe günü gerçekleştirilen temel atma töreninde iş ve siyaset dünyasından birçok isim biraraya geldi.

Ankara 0 Yorum

Mahall Ankara ve Mahall Bomonti projelerinde cazip fırsatlar

Gayrimenkuldeki tarihi kampanyaya Türkerler Holding de katıldı. Yönetim Kurulu Başkanı Kazım Türker, “Güçlü ekonomi, güçlü Türkiye için biz de varız” dedi.

İzmir 0 Yorum

Smyrna Garden projesi tanıtıldı

İzmir’de inşaat sektöründe 35 yıldır hizmet veren aile firması GNF İnsaat’ın  bünyesinde bulunan DDG Yapı’nın Ulukent Smyrna Garden Projesi, coğrafi konumu ve mimari yapısı ile dikkat çekiyor.

İzmir 0 Yorum

Villanova Evleri projesi

Villanova Evleri konut projesi İzmir Bornova’da Gültekin İnşaat tarafından hayata geçiriliyor.

İzmir 0 Yorum

Park Yaşam Ataşehir projesi

Park Yaşam Ataşehir konut projesi İzmir Çiğli’de İzka İnşaat – Gültekinler İnşaat tarafından inşa ediliyor.

0 Yorum

Henüz Yorum Yok!

Siz bu yazıya ilk yorumu yapabilirsiniz!

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.