Samsun Çay Mahallesi TOKİ başvuruları 27 Temmuzda başlıyor

Samsun Çay Mahallesi TOKİ başvuruları 27 Temmuzda başlıyor

TOKİ Samsun Çay Mahallesi toplu konut uygulaması kapsamında inşa edilen 350 adet konut 27 Temmuz’da satışa çıkarılıyor.

Samsun Çay Mahallesi TOKİ konutlarında 3+1 ve 4+1 ünite tipinde daireler mevcut.

Samsun Çay Mahallesi TOKİ  konutlarında fiyatlar 3+1 daireler için 94 bin 871 liradan,  4+1 daireler için ise 136 bin 524 liradan başlıyor.Samsun Çay Mahallesi TOKİ porjesinde başvurular 27 Temmuz – 14 Ağustos 2015 tarihleri arasında Türkiye Halk Bankası A.Ş’nin yetkili tüm Şubeleri aracılığı ile kabul edilecek.

Samsun Çay Mahallesi TOKİ satış duyurusu…

Samsun Çay Mahallesi TOKİ satış fiyatları…

Previous Türkiye’nin ilk biyogaz tesislerinde GBC İnşaat imzası
Sonraki Tesisatlarınızı aşırı gerilimlerden Legrand Parafudrlar ile koruyun

Diğer Yazılar

TOKİ 0 Yorum

TOKİ 2016 konut projeleri

Başbakanlık Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ), “Yeni Yerleşimler Yenilenen Şehirler” projesi kapsamında, 2016 yılında Gaziantep, Manisa, Şanlıurfa, İstanbul Başakşehir,Çankırı, Hatay, Konya ve Adana’da 60 bin konut üretecek.

TOKİ

TOKİ konut projelerinden emeklilere yüzde 25 kontenjan

Emeklilerimiz kontenjan ayrılan projelerde; “Emekli kimlik kartı, SGK dökümü, emekli maaşının yatırıldığı banka hesap ekstresi”nden herhangi biri ile TOKİ’ye başvuruda bulunabilecek.

TOKİ

Denizli’ye 250 Lira taksitle 25 Bin konut müjdesi

Ekonomi Bakanı Zeybekci, dar gelirlinin ev umuduna yeşil ışık yaktı. Başvurular Haziran ayının ikinci haftası kesinleşecek. Teslimatlar 12’ şer ayda 500’er’lik paketler halinde yapılacak.

TOKİ 0 Yorum

Bayburt’a 200 konut

Bakan Naci Ağbal, AK Parti’nin seçim beyannamesindeki müjdeler kapsamında Başbakanlık Toplu Konut İdaresi Başkanı Ergün Turan ile bir görüşme gerçekleştirdiğini belirtti.

TOKİ

Çıldır TOKİ konutları başvuru

Çıldır Manşet Çıldır Belediye Başkanlığı Toplu Konut idaresi ile protokol imzaladı. TOKİ evlerine sahip olmak isteyen vatandaşlar 4 Mayıs ile 29 Mayıs arası Çıldır Belediyesine başvuru yaparak talepte bulunacaklar.

TOKİ

Manisa Yunusemre TOKİ Konutlarına 8 bin 500 kişi başvurdu

TOKİ’ye 8 bin 500 kişi başvurdu Yunusemre Belediyesi ile TOKİ işbirliğinde hayata geçecek 1150 konutluk projede diiıı başvurular sona erdi.