Sakura Park’ta yüzde 20 indirim, hemen teslim, hemen tapu

Sakura Park’ta yüzde 20 indirim, hemen teslim, hemen tapu

Yalova’da yaşamın başladığı ilk ve tek country projesi Sakura Park’ta yıl sonuna kadar geçerli %20 indirim fırsatı.

Doğa içindeki ikiz villa, müstakil villa ve konak tipi  villalarda geçerli olan kampanya da yıl sonuna kadar geçerli %20 indirim fırsatı sağlıyor. Ağustos ayı  fiyatlarının geçerli olacağı kampanyada 799.000TL’den başlayan fiyatlarla villa sahibi olmak için son gün 31 Aralık. Apec Çelik Yapı’nın inşaa ettiği proje Yalova’nın merkezinde ve hemen teslim imkanı bulunuyor.

Yalova’da villa yaşamına yeni bir soluk getiren Sakura Park’ta her villanın kendine ait geniş ve düzenli bahçeleri var. Villaların bahçe büyüklükleri 150m² ile 410 m²  arasında değişiyor. 40.000 m² proje alanında sadece 72 ünite yer alıyor. Proje birbirinden farklı villa tiplerine yer verilmesiyle çeşitlilik sağlanmış,3 ayrı tipte ikiz villa,3 ayrı tipte müstakil villa ve konak tipi villa yer alıyor.

Komşuluk ilişkilerini de güçlendirecek birçok detay projede düşünülmüş. Akura Park sakinleri dinlenme, eğlenme, kahve içme,yemek yemek  ve  keyifli zaman geçirmelerini sağlamak için aktivite alanları Sakura Park’ta yer alıyor. 4000 m²’lik sosyal tesisi Sakura Club bir yaşam ve enerji merkezi olarak hizmet veriyor.Projede fitness,pilates ve yoga salonu,açık ve kapalı havuz,spa&welness alanı,çocuk havuzu,türk hamamı,sauna,çocuk kulübü ,restoran ve cafe yer alıyor.

İstanbul’un 3.Yakasına 40 dakika da Ulaşım
İstanbul’un 3.Yakası konumunda yer alan Yalova’ya Osmangazi Köprüsü  ile 40 dakikada ulaşmak mümkün. Osmangazi Köprüsü ile körfezi 4 dakika’da geçip İstanbul’dan 40 dakika’da Sakura Park’a ulaşabiliyorsunuz.
Sakura Park, İzmit’e 40 dakika ve Bursa’ya 30 dakikalık mesafede yer alıyor.
Deniz yoluyla da 60 dakika da Sakura Park’a ulaşmanız da mümkün.

Projeye yürüme mesafesinde Bahçeşehir ve Mektebim Koleji
Türkiye’nin önemli eğitim kurumlarından Bahçeşehir Koleji ve Mektebim koleji Sakura Park’a yürüme mesafesinde yer alıyor.Bahçeşehir ve Mektebim kolejinin yanı sıra, Yalova’nın  diğer önemli eğitim kurumları Ziya Gökalp ve Mehmet Akif Ersoy ilköğretim okullarına da yakın konumda.
Eğitimin kurumlarının yanı sıra Sakura Park konum itibariyle birçok avantaj sağlıyor.Kaplıca bölgesi Termal’e 10 dakika,doğa yürüyüş ve trekking parkurlarına 5 dakika,135.000m² lik alanda kurulan Türkiye’nin en büyük Arboterum’una 5 dakika,Yalova marinaya 5 dakika ve organik sebze ve meyve üretim alanları  hemen yanı başında yer alıyor.

www.sakuraparkyalova.com
444 31 24

Previous Agency Avrupa’ya ders veriyor
Sonraki Kentsel dönüşüme kamu arazisi formülü

Diğer Yazılar

Bursa

Bursa’da bu bölgelere yatırım yapan kazanacak

Türkiye’de birikimini araziye yatırmak isteyen yatırımcının yanı sıra memur ve işçiler de, İstanbul’un alternatif metropol şehri Bursa’ya ve ilçelerine gözünü dikti.

Bursa

Sur Yapı Marka Rezidans ve AVM projesi Bursa’da

SUR Yapı, Bursa’nın en prestijli rezidans ve alışveriş merkezi projesine imza atıyor.

İstanbul

Beyttürk İnşaat, İstanbul’da kentsel dönüşüme odaklandı

Beyttürk İnşaat dönüşüme odaklandı Bursa’da 900 konutluk yeni bir projeye hazırlanan Beyttürk İnşaat, İstanbul’da dönüşüm için kolları sıvadı

Bursa

Biaport Özlüce Bursa’ya yeni yaşam alanı sunuyor

Özçeliksan İnşaat, Biaport Özlüce projesiyle konut-yapı sektörüne yeni bir boyut kazandırdı.

Bursa 0 Yorum

Bursa Orange City’de 437 bin liradan başlayan fiyatlar

Türkiye’nin köklü firmalarından Özdilek Holding, Bursa’da 15 bin metrekare alana yaptığı konutlarla yatırımlarına devam ediyor.

Bursa 0 Yorum

Batıkent Residence ve AVM”nin temeli atıldı

İnegöl’ün en büyük kentsel dönüşüm projesi kapsamında yükselecek olan İnegöl’ün ilk rezidans projesi “Batıkent Residence ve AVM”nin temeli atıldı.

0 Yorum

Henüz Yorum Yok!

Siz bu yazıya ilk yorumu yapabilirsiniz!

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.