Sakarya uçuşa geçecek

Sakarya uçuşa geçecek

Sakarya’nın her zaman önemli bir yeri olduğunu belirten Emlak İstasyonu Yönetim Kurul Başkanı (Ceo) Birol Polat, Karasu Demiryolu ve limanın Sakarya’ya kazandırılması ile şehrin adeta uçuşa geçeceğini ifade etti.

Sakarya’nın her zaman önemli bir yeri olduğunu belirten Emlak İstasyonu Yönetim Kurul Başkanı (Ceo) Birol Polat Otomotiv Şehri Sakarya projesinde, Türk Traktör ’ün Sakarya’ya gelmesi. Milli Tren ve Milli Tankımız burada Sakarya’da üretiliyor dedi.

Yeni yatırımlar
Karasu Demiryolu ve limanın Sakarya’ya kazandırılması ile şehrin adeta uçuşa geçeceğini ifade eden Polat, “Sakarya bu yatırımlar ile adeta uçacak. Lojistik anlamda Sakarya çok önemli bir merkez haline gelecek. Önemli bir yatırım olacak. Liman ve demiryolu Sakarya’ya yeni gelecek yatırımcılar için son derece cazip bir imkân” dedi.

Alman otomotiv devi BMW’nin Sakarya Karasu’da yatırım yapması hakkında çıkan haberleri degerlendiren Polat, Sakarya’nın otomotiv ihtisas bölgesi ilan edilmesinin meyvelerini vermeye başladığını ifade ederek; Sakarya bu anlamda büyük otomotiv sirketlerinin gözdesi oldu. Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı tarafından tanıtılan ‘yerli otomobil’ prototipi Türkiye’nin önemli gündem maddelerinden biri haline gelirken otomobilin Karasu’da üretileceği ifade ediyor.

Türkiye’nin en büyük ticari ve askeri araç üreticilerinden BMC Otomotiv Sanayi ve Ticaret A.Ş.’nin, Karasu’ya yatırım yapma kararı aldıklarını söyledi.. Burası coğrafi konum itibariyle çok önemli. Projelerini gerçekleştirmeleri için hiçbir olumsuz yön yok dedi.

Previous İstanbul Mobilya Fuarı 12 – 17 Ocak 2016 tarihlerinde TÜYAP’ta
Sonraki Adım İstanbul’da ön satışlar başlıyor

Diğer Yazılar

Güncel Haberler

Ankara Yenimahalle su kesintisi 15 Haziran 2015

ASKİ’den yapılan açıklamaya göre Ankara’nın Yenimahalle ilçesinde 15 Haziran 2015 tarihinde su kesintisi uygulanacak. Kesintiden etkilenen bölgeler ise;

Güncel Haberler 0 Yorum

Ustalık Belgesi Eğitimleri Başladı

2015 yılından itibaren geçerliliğini yitirecek olan Geçici Ustalık Belgesi nedeniyle Sivas Ticaret ve Sanayi Odası tarafından

Güncel Haberler

Ankara Çankaya bölge parkı nazım imar planı değişikliği askıya çıktı

Ankara Çankaya İlçesi 27576-43577-43579-43578 adalar arasında kalan bölge parkına ilişkin Nazım imar planı değişikliği 24 Temmuz 2015 tarihinde askıya çıktı.

Güncel Haberler 0 Yorum

Melih Gökçek 2014 yılını değerlendirdi

Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, Başkent Ankara’nın değerine değer katan dev projeleri üretmeye devam ettiklerini söyledi.Başkan Gökçek, Büyükşehir Belediyesi’nin bir yılı daha başarılı çalışmalarla geride bıraktığını belirterek, “Birlikte geçirdiğimiz 20

Güncel Haberler 0 Yorum

Anadolu Bulvarı 8 Mart’ta açılacak

Trafiğe kapatılan Necip Fazıl Kısakürek köprüsündeki bakım-onarım çalışmaları nedeniyle Anadolu Bulvarı’nda sabah saatlerinde yoğunluk yaşanmaya başladı

Güncel Haberler

Beylikdüzü Belediyesi yaşam vadisi, köprü ve bağlantıları yarışması

Beylikdüzü Belediyesi yaşam vadisi, köprü ve bağlantıları yarışması düzenliyor

0 Yorum

Henüz Yorum Yok!

Siz bu yazıya ilk yorumu yapabilirsiniz!

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.