Sakarya uçuşa geçecek

Sakarya uçuşa geçecek

Sakarya’nın her zaman önemli bir yeri olduğunu belirten Emlak İstasyonu Yönetim Kurul Başkanı (Ceo) Birol Polat, Karasu Demiryolu ve limanın Sakarya’ya kazandırılması ile şehrin adeta uçuşa geçeceğini ifade etti.

Sakarya’nın her zaman önemli bir yeri olduğunu belirten Emlak İstasyonu Yönetim Kurul Başkanı (Ceo) Birol Polat Otomotiv Şehri Sakarya projesinde, Türk Traktör ’ün Sakarya’ya gelmesi. Milli Tren ve Milli Tankımız burada Sakarya’da üretiliyor dedi.

Yeni yatırımlar
Karasu Demiryolu ve limanın Sakarya’ya kazandırılması ile şehrin adeta uçuşa geçeceğini ifade eden Polat, “Sakarya bu yatırımlar ile adeta uçacak. Lojistik anlamda Sakarya çok önemli bir merkez haline gelecek. Önemli bir yatırım olacak. Liman ve demiryolu Sakarya’ya yeni gelecek yatırımcılar için son derece cazip bir imkân” dedi.

Alman otomotiv devi BMW’nin Sakarya Karasu’da yatırım yapması hakkında çıkan haberleri degerlendiren Polat, Sakarya’nın otomotiv ihtisas bölgesi ilan edilmesinin meyvelerini vermeye başladığını ifade ederek; Sakarya bu anlamda büyük otomotiv sirketlerinin gözdesi oldu. Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı tarafından tanıtılan ‘yerli otomobil’ prototipi Türkiye’nin önemli gündem maddelerinden biri haline gelirken otomobilin Karasu’da üretileceği ifade ediyor.

Türkiye’nin en büyük ticari ve askeri araç üreticilerinden BMC Otomotiv Sanayi ve Ticaret A.Ş.’nin, Karasu’ya yatırım yapma kararı aldıklarını söyledi.. Burası coğrafi konum itibariyle çok önemli. Projelerini gerçekleştirmeleri için hiçbir olumsuz yön yok dedi.

Previous İstanbul Mobilya Fuarı 12 – 17 Ocak 2016 tarihlerinde TÜYAP’ta
Sonraki Adım İstanbul’da ön satışlar başlıyor

Diğer Yazılar

Güncel Haberler 0 Yorum

Altındağ Belediyesi’nden örnek davranış

Hayvanlara olan duyarlı yaklaşımı ve tüm Türkiye’ye örnek olan hayvan barınakları ile büyük beğeni toplayan Altındağ Belediyesi, örnek bir davranışa daha imza attı. Soğuk hava ve zorlu kış koşullarında yiyecek

Güncel Haberler 0 Yorum

Bakanlık’tan üniversite öğrencilerine burs

Çevre ve Şehircilik Bakanı İdris Güllüce’nin talimatı ile Bakanlığa bağlı Türkiye Çevre Koruma Vakfı tarafından başlatılan üniversite öğrencilerine yönelik burs seferberliği tüm hızıyla devam ediyor.

Güncel Haberler 0 Yorum

İnşaat sektörünün dijitalleşme endeksi yüzde 47

Dijital Dönüşüm vizyonu doğrultusunda kurumların iş yapış şekillerini iyileştirecek ve onlara verimlilik katacak çözümler sunan Vodafone, Türkiye’nin dijital röntgenini çekmeye devam ediyor.

Güncel Haberler 0 Yorum

Emlak sektörü 2016 için yüzde 20 büyüme hedefliyor

2015’i yüzde 10 büyüme ile tamamlayan emlak sektörü 2016 için yüzde 20 büyüme hedefliyor.

Güncel Haberler 0 Yorum

Galata ve Karaköy’de Yükseliş Sürüyor

İstanbul’un en eski yerleşim yerlerinden olan Galata-Karaköy bölgesi, turizm ve iş potansiyeli ile her dönem değerli bir alan oldu.

Güncel Haberler 0 Yorum

Gayrimenkul mevzuatındaki düzenlemeler tek kitapta buluştu

2012-2013-2014 ve 2015 yılları arasında gayrimenkul mevzuatında yapılan önemli düzenlemelerin tümünü artık tek bir kitapta bulmak mümkün.

0 Yorum

Henüz Yorum Yok!

Siz bu yazıya ilk yorumu yapabilirsiniz!

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.