Referans Kartal Towers projesi

Referans Kartal Towers projesi

Referans Kartal Towers Anadolu Yakası Kartal’da Kiler GYO tarafından inşa ediliyor.

13.170 m2 arsa alanına sahip Referans Kartal Towers projesinde 54.000 m2 alan konut, 700 m2 ise ticari alan olarak ayrılmış. 1+1’den 5, 5+1 ‘e, konforun ve kalitenin kusursuz uyumunu yansıtan daireleriyle Referans Kartal Towers’da tatil hiç bitmeyecek.

1+1 ve 2+1 daireler projenin girişinde yer alan 4 katlı baza bölümünde bulunuyor. Çoğunluğu Adalar ve Marmara Denizi manzarasına hakim, kısmen Dragos tepesi yeşilliğine bakan, zengin sosyal ve sportif donatıları ve estetik peyzaj düzenlemeleri ile Kartal’ın eski sayfiye havasına yakışır rahat ve telaşsız yaşam ruhunu canlandırmaktadır.

Referans Kartal Towers teslim tarihi 2017 olarak hedefleniyor.

Açık ve kapalı yüzme havuzları, hamam, sauna, kreş, hobi salonları, fitness ve pilates/dans stüdyoları, açık çocuk oyun alanları, aktivite terasları, renk bahçeleri, meyva ağaçları korusu, koşu ve yürüyüş ring hattı, yapay dere ve su oyunları gibi çeşitli olanaklar REFERANS KARTAL TOWERS’da hayata renk katmaktadır. Bahçe katı dairelere ise yapay derelere komşu bahçe alanları tahsis edilerek; doğa ile içi içe bir yaşam alanı yaratılmaktadır.

Çevrede yer alan Üniversiteler, Hastaneler, Oteller, Havalimanı, Adliye ve Marina’da çalışanlar ve işyerinin yanı başında bir eve sahip olmak isteyenler için kaçırılmayacak bir fırsat sunmaktadır.

 

Referans Kartal Towers İletişim :

Adres : Atalar Mahallesi Halit Paşa Cad. Şehit Hakan Kurban Sokak Kartal/İstanbul

Tel   : 444 5 111

www.referanskartaltowers.com

referans_kartal_towers_carsi

referans_kartal_towers_havuz

 

Previous Altın Örümcek’te Kale’ye üç ödül birden
Sonraki Erkanlı Contempo projesi

Diğer Yazılar

Avrupa Yakası 0 Yorum

HEP İstanbul’da son iki blok satışa çıktı!

Tekfen Emlak Geliştirme’nin, İstanbul Esenyurt’ta hayata geçirdiği HEP İstanbul projesinde, beklenen son iki blokta satışlar başladı.

Avrupa Yakası 0 Yorum

Beyaz Park Topkapı’da fiyatlar 395 bin TL’den başlıyor

100 milyon TL yatırımla Topkapı’da inşa edilen Beyaz Park Topkapı projesi , 1200 kişinin yaşadığı dev bir merkez olarak planlandı.

Avrupa Yakası

İş GYO ve Nef’in Topkapı projesi

Topkapı arsasında hayata geçirilecek özel proje için bir araya gelen İş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş. ve Nef lansman için geri sayıma başladı.

Avrupa Yakası 0 Yorum

İnistanbul projesinde dairelerin yüzde 85’i satıldı

İş GYO ve Nef’in işbirliği ile İstanbul’un en gözde yaşam merkezlerinden Topkapı’da hayat bulan İnistanbul Gala ve İnistanbul Lokal projelerinde 1870 dairenin 1575’i satıldı.

İstanbul 0 Yorum

Maslak 1453’e Körfez’den ziyaret

Körfezin en etkili yatırımcılarından Al Muhaidib Grup Yönetim Kurulu Başkanı Sulaiman Al-Muhaidib Maslak 1453’ü ziyaret etti.

Anadolu Yakası 0 Yorum

Anadolu yakası konut projeleri devri başlıyor

Göçler ve ulaşım sıkıntısıyla boğulan Avrupa yakası, Anadolu yakasını cazip hale getirdi.

0 Yorum

Henüz Yorum Yok!

Siz bu yazıya ilk yorumu yapabilirsiniz!

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.