Referans Kartal Towers projesi

Referans Kartal Towers projesi

Referans Kartal Towers Anadolu Yakası Kartal’da Kiler GYO tarafından inşa ediliyor.

13.170 m2 arsa alanına sahip Referans Kartal Towers projesinde 54.000 m2 alan konut, 700 m2 ise ticari alan olarak ayrılmış. 1+1’den 5, 5+1 ‘e, konforun ve kalitenin kusursuz uyumunu yansıtan daireleriyle Referans Kartal Towers’da tatil hiç bitmeyecek.

1+1 ve 2+1 daireler projenin girişinde yer alan 4 katlı baza bölümünde bulunuyor. Çoğunluğu Adalar ve Marmara Denizi manzarasına hakim, kısmen Dragos tepesi yeşilliğine bakan, zengin sosyal ve sportif donatıları ve estetik peyzaj düzenlemeleri ile Kartal’ın eski sayfiye havasına yakışır rahat ve telaşsız yaşam ruhunu canlandırmaktadır.

Referans Kartal Towers teslim tarihi 2017 olarak hedefleniyor.

Açık ve kapalı yüzme havuzları, hamam, sauna, kreş, hobi salonları, fitness ve pilates/dans stüdyoları, açık çocuk oyun alanları, aktivite terasları, renk bahçeleri, meyva ağaçları korusu, koşu ve yürüyüş ring hattı, yapay dere ve su oyunları gibi çeşitli olanaklar REFERANS KARTAL TOWERS’da hayata renk katmaktadır. Bahçe katı dairelere ise yapay derelere komşu bahçe alanları tahsis edilerek; doğa ile içi içe bir yaşam alanı yaratılmaktadır.

Çevrede yer alan Üniversiteler, Hastaneler, Oteller, Havalimanı, Adliye ve Marina’da çalışanlar ve işyerinin yanı başında bir eve sahip olmak isteyenler için kaçırılmayacak bir fırsat sunmaktadır.

 

Referans Kartal Towers İletişim :

Adres : Atalar Mahallesi Halit Paşa Cad. Şehit Hakan Kurban Sokak Kartal/İstanbul

Tel   : 444 5 111

www.referanskartaltowers.com

referans_kartal_towers_carsi

referans_kartal_towers_havuz

 

Previous Altın Örümcek’te Kale’ye üç ödül birden
Sonraki Erkanlı Contempo projesi

Diğer Yazılar

İstanbul 0 Yorum

Vazo Kule’de teslim zamanı

Vazo Kule’de teslimler başladı.

Avrupa Yakası 0 Yorum

İstanbul’da 3 Nurol GYO projesi birbirine bağlanıyor

İstanbul’un en önemli çekim merkezleri Mecidiyeköy, Basın Ekspres ve Seyrantepe’de yer alan Nurol Tower, Nurol Park ve Nurol Life projeleri, metro hatlarının üzerinde konumlanmasıyla fark yaratıyor.

Avrupa Yakası 0 Yorum

Hayat Tepe Suites satışa çıktı

ÖZAK GYO’nun Bayrampaşa alışveriş vadisindeki Hayat Tepe projesine kardeş geliyor. 66 daireden oluşacak yeni Hayat Tepe Suites projesinin satışına başlandı.

İstanbul 0 Yorum

HEP İstanbul’dan ‘İkinci Şans’ kampanyası

Tekfen Emlak Geliştirme’nin İstanbul’da hayata geçirdiği HEP İstanbul “Hayatımın Evi Projesi”nde 23 Mart haftasından itibaren ‘İkinci Şans’ kampanyası başlıyor.

Avrupa Yakası 0 Yorum

Özyurtlar İnşaat, ‘Ncadde Ottoman’ı satışa sundu

Özyurtlar inşaat, ön talep satışlarında büyük ilgi gören Esenyurt’taki Ncadde Ottoman Projesinde hem yaşam hem de işyeri ihtiyacına cevap vermeyi hedefliyor.

İstanbul 0 Yorum

Fuzul Yapı 2 bin konut yapacak

Bugüne kadar 4 bine yakın konut geliştiren Fuzul Yapı, 2017’ye hızlı bir giriş yapacak.

0 Yorum

Henüz Yorum Yok!

Siz bu yazıya ilk yorumu yapabilirsiniz!

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.