Radisson Blu Otel Kayseri Açıldı

Radisson Blu Otel Kayseri Açıldı

İstanbul’ da Maslak Eclipse, Vadistanbul gibiçok özel projelerde imzası olan Artaş Grubu, Kayseri Park AVM’ den sonra, şehirdeki ikinci büyük yatırımı Radisson Blu oteli, uluslararası zincirin Türkiye’ deki sonuncu oteli olarak Kayseri’ de hizmete açtı.

MARKALAŞMA ADINA ÖNEMLİ BİR ADIM OLACAK
Türkiye’ nin önemli sanayi merkezi olan Kayseri’ de özellikle iş dünyasına hizmeti hedefleyen Radisson Blu Hotel, Kayseri’nin markalaşması yolunda önemli bir adım olacak, iş  adamlarına ve Erciyes  Kış turizmi kapsamında kayak sporu meraklılarına, beş yıldız standartlarında hizmet verecek olan tesisin, otel binası modern mimari Öğeleri ile şehir siluetine katkı sağlarken, iç dekorasyonunda yöresel renk ve çizgilerimle öne çıkmaktadır. Radisson Blu Hotel Kayseri’ye, 30 milyon Euro yatınm yapıldı.

Şehir merkezinde yer alan Radisson Blu Hotel Kayseri yerli ve yabancı ziyaretçilere 244 oda ve süiti Balo salonu, toplantı salonları, açık büfe restoranı, Roof restoranı, Roof’u, Pastanesi ve geniş bir alana yayılan fitnes ve Spa alanian ile hizmet vermeye başladı.(Kayseri Maç Gazetesi)

Previous Vadistanbul'da Teslimler Tamamlanıyor
Sonraki Kayseri Büyükşehir Belediyesi 7 Mahalleye Futbol Sahası Yapıyor

Diğer Yazılar

Firma Haberleri 0 Yorum

Akkuyu ihalesini Cengiz İnşaat kazandı

Akkuyu Nükleer Santrali’nin deniz hidroteknik yapılarının “anahtar teslimi” projelendirilmesi ve inşası ihalesini Cengiz İnşaat Sanayi ve Ticaret AŞ kazandı.

Firma Haberleri 0 Yorum

Özyurtlar İnşaat, Suudi Arabistan’da konut satacak ilk Türk firması

Özyurtlar İnşaat, Suudi Arabistan’da konut satmak için lisans alan ilk Türk firması oldu

Firma Haberleri 0 Yorum

Universal21, 100 yeni personel alacak

Türkiye’de konut pazarlama sektörünün öncüsü İngiliz – Türk ortaklı uluslararası konut pazarlama şirketi Universal21 Yönetici Ortağı Philip Skorochod Üniversal21 olarak Nisan ve Mayıs aylarında  yeni başlayacakları konut projeleri için başlayacağı

Firma Haberleri

İnşaatın Google’ı olacak

Türkiye’nin son yıllarda en gözde yatının akınlarından biri olan inşaat sektörüne yeni ve iddialı bir marka geldi.

Firma Haberleri 0 Yorum

TİKA Kırgızistan’da Fabrika İnşa Ediyor

Türk İşbirliği ve Koordinayon Ajansı (TİKA), Kırgızistan’ın başkenti Bişkek’te saatte 8 bin ekmek üretecek fabrikanın temelini attı.

Firma Haberleri 0 Yorum

Konut kredisi adımının etkileri son çeyrekte görülecek

Bankalar konut kredisi faiz oranlarını düşürdü. Bu adımla birlikte piyasada gerçekleşecek hareketlenmenin etkilerinin yılın son çeyreğinde hissedilmesi bekleniyor.

0 Yorum

Henüz Yorum Yok!

Siz bu yazıya ilk yorumu yapabilirsiniz!

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.