Radisson Blu Otel Kayseri Açıldı

Radisson Blu Otel Kayseri Açıldı

İstanbul’ da Maslak Eclipse, Vadistanbul gibiçok özel projelerde imzası olan Artaş Grubu, Kayseri Park AVM’ den sonra, şehirdeki ikinci büyük yatırımı Radisson Blu oteli, uluslararası zincirin Türkiye’ deki sonuncu oteli olarak Kayseri’ de hizmete açtı.

MARKALAŞMA ADINA ÖNEMLİ BİR ADIM OLACAK
Türkiye’ nin önemli sanayi merkezi olan Kayseri’ de özellikle iş dünyasına hizmeti hedefleyen Radisson Blu Hotel, Kayseri’nin markalaşması yolunda önemli bir adım olacak, iş  adamlarına ve Erciyes  Kış turizmi kapsamında kayak sporu meraklılarına, beş yıldız standartlarında hizmet verecek olan tesisin, otel binası modern mimari Öğeleri ile şehir siluetine katkı sağlarken, iç dekorasyonunda yöresel renk ve çizgilerimle öne çıkmaktadır. Radisson Blu Hotel Kayseri’ye, 30 milyon Euro yatınm yapıldı.

Şehir merkezinde yer alan Radisson Blu Hotel Kayseri yerli ve yabancı ziyaretçilere 244 oda ve süiti Balo salonu, toplantı salonları, açık büfe restoranı, Roof restoranı, Roof’u, Pastanesi ve geniş bir alana yayılan fitnes ve Spa alanian ile hizmet vermeye başladı.(Kayseri Maç Gazetesi)

Previous Vadistanbul'da Teslimler Tamamlanıyor
Sonraki Kayseri Büyükşehir Belediyesi 7 Mahalleye Futbol Sahası Yapıyor

Diğer Yazılar

Firma Haberleri 0 Yorum

2015 ev dekorasyon trendleri

Gönye Proje Tasarım, 2015 yılında ev dekorasyonuna hakim olması beklenen yeni trendleri açıkladı. Buna göre 2015, tek bir malzemenin bir bütünlük içinde farklı işlevlere entegre edildiği bir yıl olacak. Çevreci

Firma Haberleri 0 Yorum

SaklıVadi Kartal Projesi

SaklıVadi’de yaşam başladı DATA Yatırım & Gayrimenkul Geliştirme’nin satışını gerçekleştirdiği, Elizi İnşaat’ın yapımını üstlendiği Saklı Vadi’de yaşam başladı.

Firma Haberleri

Duravit ile yeni zahmetsiz banyolar

Saf ve sert: Modern banyo tasarım trendi, günümüzde otantik malzemeleri içeren ve erkeksi karakteri yansıtan maskülen tasarıma yönelmiştir.

Firma Haberleri 0 Yorum

Avlu Kurtköy’e büyük ilgi

Erguvan İnşaat&Demirbaş Yapı Ortaklığı tarafından Kurtköy’de inşa edilen Avlu Kurtköy projesinde satışların yüzde 35’i, bir ay gibi kısa bir sürede tamamlandı.

Firma Haberleri 0 Yorum

Concord İstanbul´un temeli atıldı

Kentsel dönüşüm kapsamına alınan Fikirtepe´de ilk inşaat ruhsatı alan Teknik Yapı Concord İstanbul için çalışmalara başladı 

Firma Haberleri 0 Yorum

Sinpaş İncek Life’ın Yüzde 85’i Satıldı

 SİNPAŞ  GYO’nun Ankara’da 150 dönüm arazi üzerinde inşa ettiği 548 konutluk İncek Life projesinde satış sürüyor.

0 Yorum

Henüz Yorum Yok!

Siz bu yazıya ilk yorumu yapabilirsiniz!

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.