ProPlan Proje Yönetimi, MIPIM 2016’da

ProPlan Proje Yönetimi, MIPIM 2016’da

Kentsel dönüşüm, A+ Konut, alışveriş merkezi, karma yapılar, havalimanı, metro, otel, endüstriyel tesisler, marinalar, spor kompleksleri, fuar ve kongre merkezleri, eğitim tesisleri gibi projelerde “proje ve yapım yönetimi” alanında faaliyet gösteren ProPlan Proje Yönetimi, bu yıl 27.’si düzenlenen dünyanın en büyük gayrimenkul fuarı MIPIM’ de Türkiye’nin gücünü son 7 yılda olduğu gibi tekrar uluslararası platformda sergilemeye devam etti.

45 yıllık iş tecrübesini temel alarak inşaat sektöründe profesyonel anlamda yatırımcılara 2005 yılından beri aktif olarak hizmet veren ProPlan Proje Yönetimi, Fransa’nın Cannes şehrinde 15 – 18 Mart 2016 tarihleri arasında gerçekleştirilen gayrimenkul fuarı MIPIM’e katıldı. 4 gün süren MIPIM 2016, 19.400 metrekarelik fuar alanında, 4.800 yatırımcı, 350 yerel otorite ve 21.400 üzerinde ziyaretçiye ev sahipliği yaptı.

MIPIM Fuarı’nda ProPlan Proje Yönetim, gayrimenkul sektörünün öncü liderleri konumunda uluslararası yatırımcıları, geliştiricileri, yerel ve kamu yönetimleri, arazi sahipleri ve tedarikçileriyle bir araya geldi. Düzenlenen fuarda İstanbul Uluslararası Finans Merkezi, Ege Perla, İnİstanbul, Akasya Acıbadem, Babacan Premium, Beşiktaş Vodafone Arena gibi Türkiye’nin ve dünyanın ayrıcalıklı yapılarının bulunduğu portföyü ile dikkat çekti.

ProPlan MIPIM’de iddialı projeleri ile yer aldı

İnşaat sektörü için proje yönetim ve yapım yönetim hizmeti sağlayan ProPlan Yönetim Kurulu Üyesi Erkan Özber; “MIPIM gibi dünya çapındaki fuarlara katılım oldukça önemli. Bu yıl da ses getirecek projelerimiz, yenilikler ve gelişmelerle fuarda yerimizi aldık. Global vizyonu kapsamında sürekli kendini geliştirme gayreti içerisinde olan ProPlan, 2015 yılı içerisinde ISO 9001:2008, ISO 14001:2004, ISO 10002:2004, ISO 27001:2013 ve OHSAS 18001:2007 sertifikalarını almıştır. Bununla birlikte, yeni merkez ofisimiz Türkiye’de BREEAM Good sertifikası alan ilk fit-out ofis projesi olmaya hak kazanmıştır” dedi.

Özber sözlerine; “Burada bulunmak aslında çok büyük bir sorumluluğu da beraberinde getiriyor. Bir taraftan Türkiye’nin uluslararası pazarda proje yönetimi adına gerçekleştirdiği başarıları ve iş yapabilme gücünü tanıtırken, diğer taraftan Türkiye sınırları içinde hayata geçirdiğiniz büyük uzmanlık gerektiren projelerinizin güçlü yatırımcı portföyünü de yanınızda getiriyorsunuz. Ve bu alanda Proje Yönetim Hizmeti alarak profesyonel anlamda gerçekleştirilen projelere, sektöründe lider yerli ve yabancı firmaların yaklaşımının daha farklı olduğunu tecrübe ediyorsunuz” diye devam etti.

“Küresel İklim Değişikliğinin Gayrimenkul Sektöründeki Etkileri” MIPIM 2016’nın ana temasını oluştururken kentsel dönüşüm, sürdürülebilirlik, inovasyon ve iklim değişikliği gibi başlıklarda konuşmalar ve konferanslar gerçekleştirilmektedir. Antalya, Balıkesir ve Ankara kent belediyeleri ile Beyoğlu Belediyesinin fuara katılımları ile birlikte özellikle kentsel dönüşüm projelerine olan dikkatlerin arttığı gözlemliyoruz.” dedi.

Previous Konut alacaklara Cityscape Turkey’e özel indirim
Sonraki TOKİ Güzelyurt'a 125 konut yapıyor

Diğer Yazılar

Firma Haberleri 0 Yorum

Koleksiyon imzalı ev ürünleri Ankara Kavaklıdere’de

Ankara’nın en işlek bölgelerinden olan Kavaklıdere’deki Koleksiyon mağazasında artık ofis ürünlerinin yanı sıra ev ürünleri de yer alıyor.

Firma Haberleri 0 Yorum

NeoGölpark 5’inci Etap Satışta

NEO YAPI tarafından İstanbul Bolluca’da inşa edilen NeoGölpark İstanbul’un ticari alanı NeoCenter ve 5’inci etabı Cevizlik Mahallesi nin ilk bölümü satışa sunuldu.

Firma Haberleri 0 Yorum

Borsa istanbul’un Maden Ve Taş Piyasasının Binasını KUYAŞ Yapacak

Borsa İstanbul’un Kıymetli Madenler ve Kıymetli Taşlar Piyasası Binası’nı Kuyumcukent Gayrimenkul Yatırımları AŞ yapacak.

Firma Haberleri 0 Yorum

Keller Williams dünya lideri oldu

Amerikalı gayrimenkul danışmanlık devi Keller Williams, dünya çapında 700’den fazla bölge müdürlüğü ve 113 bin danışmanı ile dünya lideri oldu.

Firma Haberleri 0 Yorum

Naturalm Çiftlik Evleri Fiyat Listesi

ALM’den 250 bine bahçeli ‘çiftlik evi’

Firma Haberleri

Ankara ve çevre illerde inşaat sektörü hareketli

İç Anadolu Genç İşadamları Federasyonu (İÇGİAF) Yönetim Kurulu Üyesi Ayşegül Yücel, bölge ekonomisinin gelişiminde inşaat sektörünün önemli rol oynadığını ifade etti.

0 Yorum

Henüz Yorum Yok!

Siz bu yazıya ilk yorumu yapabilirsiniz!

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.