PropertyTR Katar’da ofis açtı

PropertyTR Katar’da ofis açtı

Güçlü yurtdışı bağlantıları ile inşaat firmalarına operasyonel manada yurtdışı satış hizmetleri veren Türk gayrimenkul danışmanlık şirketi PropertyTR, Katar’da ofisini açtı.

İnşaat sektöründeki konut üreticilerinin operasyonel masraflarını azaltan, varlık, maliyet yönetimi ve satış konularında hizmet veren PropertyTR kurucu ortağı ve Genel Müdürü Hüseyin Boz “Katar ile Türkiye, özellikle inşaat sektöründe yapacakları işbirlikleriyle, küresel birer güç, tarihi birer ortak olacaklardır” dedi. Yapılan açıklamada Hüseyin Boz “Son 10 yılda 50 kat artan Türkiye- Katar ticari ilişkilerinin önümüzdeki 10 yılda 200 kat artmasını beklediklerini” söyledi.

Doha’da ofis açarak genişleme kararı aldıklarını belirten Boz, müşterileri arasında Türkiye pazarı için hem bireysel ve kurumsal yatırımcılar, Katar Pazarı için ise güçlü stratejik partnerlerinin bulunduğunu ve hizmetlerini Katar pazarının taleplerine göre hazırladıklarını söyledi.

Previous İSG Avrasya 2016 İş Sağlığı ve Güvenliği Fuarı
Sonraki Konut satışında vergi cezası almamak için dikkat

Diğer Yazılar

Firma Haberleri 0 Yorum

Çimento Zammı İnşaat Sektörünü Yavaşlatıyor

Denizli İnşaat Müteahhitleri Derneği (DEİM) Başkanı Fehmi Demirten, çimentoya gelen yüzde 30’luk zam inşaat sektörünü durdurma noktasına getirdiğini biran evvel fiyatların makul seviyelere çekilmesini istediklerini söyledi.

Firma Haberleri 0 Yorum

Torunlar, Ali Sami Yen’in tapusunu aldı

Asansör faciasında 10 işçinin hayatını kaybettiği Torun Center inşaatının yapıldığı eski Ali Sami Yen Stadı arazisine ait tapunun, TOKİ tarafından Torunlar İnşaat’a devredildiği ortaya çıktı.

Firma Haberleri 0 Yorum

Çukurova Belediye Evlerinin Ayrıntıları Belli Oldu

Çukurova Belediyesi’nin, 14 bin konutluk Belediye Evleri ‘Kentsel Dönüşüm’ projesi uygulamasında, belediyenin kasasından tek kuruş çıkmayacağı gibi, Belediye Evleri’nin arsası üzerinde yükselecek yeni ve çağdaş yerleşim merkezi sayesinde Çukurova Belediyesi’ne

Firma Haberleri 0 Yorum

TANAP Projesi’nde TEKFEN İnşaat ile sözleşme imzalandı

TANAP PROJESİ’NİN KOMPRESOR VE ÖLÇÜM İSTASYONLARININ MÜHENDİSLİK, SATINALMA ve YAPIM İŞİNİ GERÇEKLEŞTİRECEK FİRMA BELİRLENDİ

Firma Haberleri 0 Yorum

Viaport Venezia Ulaşım

Viaport Venezia projesine direkt durak alacak olan Mecidiyeköy – Mahmutbey metrosunun inşaatı Viaport Venezia Satiş Ofisi’nin bulunduğu noktada başladı.

Firma Haberleri 0 Yorum

Körfez Kent 4.Etap ihalesine 13 firma katıldı

Körfez Kent 4. Etap Konutları’nın yapımı için açılan ihale gerçekleştirildi.

0 Yorum

Henüz Yorum Yok!

Siz bu yazıya ilk yorumu yapabilirsiniz!

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.