PropertyTR Katar’da ofis açtı

PropertyTR Katar’da ofis açtı

Güçlü yurtdışı bağlantıları ile inşaat firmalarına operasyonel manada yurtdışı satış hizmetleri veren Türk gayrimenkul danışmanlık şirketi PropertyTR, Katar’da ofisini açtı.

İnşaat sektöründeki konut üreticilerinin operasyonel masraflarını azaltan, varlık, maliyet yönetimi ve satış konularında hizmet veren PropertyTR kurucu ortağı ve Genel Müdürü Hüseyin Boz “Katar ile Türkiye, özellikle inşaat sektöründe yapacakları işbirlikleriyle, küresel birer güç, tarihi birer ortak olacaklardır” dedi. Yapılan açıklamada Hüseyin Boz “Son 10 yılda 50 kat artan Türkiye- Katar ticari ilişkilerinin önümüzdeki 10 yılda 200 kat artmasını beklediklerini” söyledi.

Doha’da ofis açarak genişleme kararı aldıklarını belirten Boz, müşterileri arasında Türkiye pazarı için hem bireysel ve kurumsal yatırımcılar, Katar Pazarı için ise güçlü stratejik partnerlerinin bulunduğunu ve hizmetlerini Katar pazarının taleplerine göre hazırladıklarını söyledi.

Previous İSG Avrasya 2016 İş Sağlığı ve Güvenliği Fuarı
Sonraki Konut satışında vergi cezası almamak için dikkat

Diğer Yazılar

Firma Haberleri 0 Yorum

Canpa App ile yalıtım hakkında herşey cebinizde

Canpa Şirketler Grubu, yalıtım sektöründe bir ilke imza atarak, yalıtıma dair tüm bilinmesi gerekenleri Canpa App mobil uygulamasında topladı.

Firma Haberleri 0 Yorum

Kütahya Modern Projesi

Kütahya Belediyesi ve İzka inşaat işbirliği ile yapılan Kütahya Modern Projesini gazetemize değerlendiren İzka İnşaat Kurumsal İletişim Koordinatörü Sedef Dugalı, Osmangazi Mahallesi’nde 682 konutun dönüşümüyle yeni yaşam alanlarının oluşturulduğunu, güvenli

Firma Haberleri 0 Yorum

Ankara İnşaat sektörü 2014’ten memnun, 2015’ten umutlu

Ekonominin lokomotifi inşaat sektöründe 2014, kimi için hareketli geçerken, kimi de iki seçimin yarattığı dalgalanmada sağlam durmakta zorluk yaşadı.

Firma Haberleri 0 Yorum

Kiranızı garanti altına almak ister misiniz?

Türkiye’de inşaat sektörü gün geçtikçe büyüme kaydetmekte ve kalite, güven açışından büyük gelişmeler göstermektedir.

Firma Haberleri 0 Yorum

Caddepark Erenköy

Suadiye, Moda, Erenköy, Caddebostan gibi bölgelere kazandırdığı butik projelerle tanınan Aydoğan İnşaat, yeni projesi için Bağdat Caddesi’ni seçti.

Firma Haberleri 0 Yorum

Veryeriler İnşaat Köy İçi Taş Evler

Alaçatı’da yaptığı “Köy İçi Taş Evler” ile taş evde bir marka olan Veryeriler İnşaat, Alaçatı’yı İstanbulluların ikinci adresi yaptı.

0 Yorum

Henüz Yorum Yok!

Siz bu yazıya ilk yorumu yapabilirsiniz!

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.