Projebeyaz CNR Emlak Fuarı’nda

Projebeyaz CNR Emlak Fuarı’nda

Projebeyaz International 11-14 Eylül 2014 tarihleri arasında CNR Emlak Fuarı’na katılıyor.

Projebeyaz açılışını Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekçi’nin yapacağı etkinlik süresince Bursa ve İstanbul’dan gözde projelerini yatırımcıların beğenisine sunacak.

Suudi Arabistan Ticaret ve Sanayi Bakanı Dr. Tawfiq Al-Rabiah ve Suudi Prens Türki Bin Muhammed Bin Nasır Bin Abdulaziz Al-Suud’un katılımıyla gerçekleşecek fuarda pek çok Suudi yatırımcının

Türkiye’de gayrimenkul alımı için fuarı ziyaret etmesi bekleniyor.
Türkiye’nin marka projelerinin ağırlanacağı 11-14 Eylül tarihleri arasında gerçekleşecek CNR Emlak Fuarı’na katılarak gözde projelerini sergileyecek olan Projebeyaz International, özellikle Suudi yatırımcılardan büyük talep bekliyor.

Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekçi tarafından açılacak fuara, Suudi Arabistan Ticaret ve Sanayi Bakanı Sayın Dr. Tawfiq Al-Rabiah ve Suudi Prens Türki Bin Muhammed Bin Nasır Bin Abdulaziz Al-Suud gibi Suudi Arabistan’ın önde gelen isimleri de katılacak.

Bu büyük gayrimenkul etkinliğinde yatırımcılar ile buluşacak olmaktan dolayı heyecan duyduklarını belirten Projebeyaz International Yönetim Kurulu Başkanı Murat Uzun, bu vesileyle gayrimenkul satışlarının ivme kazanmasını beklediklerini belirtti. Uzun, “Yakın zaman önce Mekke Sanayi Odası ile ikili görüşmelerde bulunduk. Suudi Arabistan ile uzun zamandır sıcak temasta olduğumuzdan, gelişen ticari ilişkilerimizin fuardaki satışlara da yansıyacağını düşünüyoruz.

Yabancı yatırımcıların ülkemize gösterdiği ilgiye karşılık vermek ve onlara yeterli altyapıyı sunmak adına 2012 yılında yurtiçi ve yurtdışı hizmetlerimizi farklı markalar altında topladık. Projebeyaz International olarak fuara katılacak yabancı yatırımcıların taleplerini en iyi şekilde karşılamayı planlıyoruz” dedi. Bursa’daki yeni emlak dalgasına dikkat çeken Uzun, Projebeyaz olarak Bursa ve İstanbul’daki projeleriyle katılacaklarını belirtti.

Previous Türk İnşaat Sektörü EMLAK 2014 Fuarı’na Hazır
Sonraki Buderus’un Yeni Kombisi:Logamax plus GB062

Diğer Yazılar

Firma Haberleri

Aslı Yörükoğlu Avantgarde İletişim’ in Medya Direktörü oldu

Aslı Yörükoğlu Mayıs ayı itibari ile Avantgarde İletişim’ in  Medya Direktörü olarak göreve geldi.

Firma Haberleri 0 Yorum

KTO İnşaat sektörü duayenlerini ödüllendirdi

Kayseri Ticaret Odası ve KAYİMDER işbirliği ile düzenlenen İnşaat Sektörü İstişare toplantısı gerçekleştirildi.

Firma Haberleri 0 Yorum

TİMAŞ kurumsal web sitesi yenilendi

Yeni odaklı yaklaşımıyla sektörü ilklerle tanıştıran Timaş, yenilediği web sitesiyle aynı yaklaşımı dijital alanda da sürdürüyor.

Firma Haberleri 0 Yorum

Emirates’in Ana Merkezi İçin Türk Firmalar Takipte

Duyuruya göre “Dünyanın en büyük havacılık mega üslerinden birisi ve Körfez Bölgesi’nin en hızlı büyüyen havayolu firması Emirates’in de ana merkezi olması öngörülen bir ‘Çöl Projesi’ için 32 milyar dolarlık

Firma Haberleri

Altensis 55 projenin çevre dostu serfikalarına erişmesini sağladı

Çevre dostu yeşil binalar konusunda danışmanlık hizmeti vermek üzere 2008 yılında kurulan Altensis, bugün itibariyle 55 projenin uluslararası çevre dostu serfikalana erişmesini sağladı.

Firma Haberleri 0 Yorum

İnşaat sektörü gelişmeye devam edecek

İhlas Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Zeki Celep, Artaş Grubu ve Avrupa Konutları Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman Çetinsaya ve Irmak Group Yönetim Kurulu Başkanı Yüksel Akgül seçim sonuçlarını değerlendirdi.

0 Yorum

Henüz Yorum Yok!

Siz bu yazıya ilk yorumu yapabilirsiniz!

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.