Projebeyaz CNR Emlak Fuarı’nda

Projebeyaz CNR Emlak Fuarı’nda

Projebeyaz International 11-14 Eylül 2014 tarihleri arasında CNR Emlak Fuarı’na katılıyor.

Projebeyaz açılışını Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekçi’nin yapacağı etkinlik süresince Bursa ve İstanbul’dan gözde projelerini yatırımcıların beğenisine sunacak.

Suudi Arabistan Ticaret ve Sanayi Bakanı Dr. Tawfiq Al-Rabiah ve Suudi Prens Türki Bin Muhammed Bin Nasır Bin Abdulaziz Al-Suud’un katılımıyla gerçekleşecek fuarda pek çok Suudi yatırımcının

Türkiye’de gayrimenkul alımı için fuarı ziyaret etmesi bekleniyor.
Türkiye’nin marka projelerinin ağırlanacağı 11-14 Eylül tarihleri arasında gerçekleşecek CNR Emlak Fuarı’na katılarak gözde projelerini sergileyecek olan Projebeyaz International, özellikle Suudi yatırımcılardan büyük talep bekliyor.

Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekçi tarafından açılacak fuara, Suudi Arabistan Ticaret ve Sanayi Bakanı Sayın Dr. Tawfiq Al-Rabiah ve Suudi Prens Türki Bin Muhammed Bin Nasır Bin Abdulaziz Al-Suud gibi Suudi Arabistan’ın önde gelen isimleri de katılacak.

Bu büyük gayrimenkul etkinliğinde yatırımcılar ile buluşacak olmaktan dolayı heyecan duyduklarını belirten Projebeyaz International Yönetim Kurulu Başkanı Murat Uzun, bu vesileyle gayrimenkul satışlarının ivme kazanmasını beklediklerini belirtti. Uzun, “Yakın zaman önce Mekke Sanayi Odası ile ikili görüşmelerde bulunduk. Suudi Arabistan ile uzun zamandır sıcak temasta olduğumuzdan, gelişen ticari ilişkilerimizin fuardaki satışlara da yansıyacağını düşünüyoruz.

Yabancı yatırımcıların ülkemize gösterdiği ilgiye karşılık vermek ve onlara yeterli altyapıyı sunmak adına 2012 yılında yurtiçi ve yurtdışı hizmetlerimizi farklı markalar altında topladık. Projebeyaz International olarak fuara katılacak yabancı yatırımcıların taleplerini en iyi şekilde karşılamayı planlıyoruz” dedi. Bursa’daki yeni emlak dalgasına dikkat çeken Uzun, Projebeyaz olarak Bursa ve İstanbul’daki projeleriyle katılacaklarını belirtti.

Previous Türk İnşaat Sektörü EMLAK 2014 Fuarı’na Hazır
Sonraki Buderus’un Yeni Kombisi:Logamax plus GB062

Diğer Yazılar

Firma Haberleri 0 Yorum

Çimento Zammı İnşaat Sektörünü Yavaşlatıyor

Denizli İnşaat Müteahhitleri Derneği (DEİM) Başkanı Fehmi Demirten, çimentoya gelen yüzde 30’luk zam inşaat sektörünü durdurma noktasına getirdiğini biran evvel fiyatların makul seviyelere çekilmesini istediklerini söyledi.

Firma Haberleri 0 Yorum

Ankara 2016’da Farklı Bir Kimliğe Bürünecek

Son bir kaç yıl içinde birbirinden başarılı proje konut ve is merkezlerinin yükselmeye başladığı Başkent’te 2 yıl içinde onlarca projenin tamamlanması bekleniyor.

Firma Haberleri 0 Yorum

Steelife Yapı Fuarına Modül Ev İle Katıldı

Vefa Holding’in markası Steelife, modül konut sistemleriyle tüketicinin beğendiği evi bir günde kuruyor.

Firma Haberleri 0 Yorum

Otis asansörleri Türkiye’nin ödüllü projelerinde kullanılıyor

Türk gayrimenkul sektörünün prestijli ödüllerinden ‘Sign of the City Awards’a layık görülen 6 büyük projenin asansörleri Otis imzası taşıyor.

Firma Haberleri 0 Yorum

Kanije Rüzgar Santrali tamamlandı

Güriş Holding, 64 MW’lık kapasiteye sahip olan Edirne-Tekirdağ arasındaki Kanije Rüzgar Enerji Santrali’ni (RES) tamamlayarak devreye aldı.

Firma Haberleri

ERSA Mobilya çalışanları çocukluklarına gitti

Mobilya sektöründe özel tasarımlarıyla öne çıkan 57 yıllık ERSA Mobilya, düzenlediği  “Uçurtma Şenliği” ile yüzlerce çalışanı ve ailesini çocukluklarına götürdü.

0 Yorum

Henüz Yorum Yok!

Siz bu yazıya ilk yorumu yapabilirsiniz!

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.