Projebeyaz CNR Emlak Fuarı’nda

Projebeyaz CNR Emlak Fuarı’nda

Projebeyaz International 11-14 Eylül 2014 tarihleri arasında CNR Emlak Fuarı’na katılıyor.

Projebeyaz açılışını Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekçi’nin yapacağı etkinlik süresince Bursa ve İstanbul’dan gözde projelerini yatırımcıların beğenisine sunacak.

Suudi Arabistan Ticaret ve Sanayi Bakanı Dr. Tawfiq Al-Rabiah ve Suudi Prens Türki Bin Muhammed Bin Nasır Bin Abdulaziz Al-Suud’un katılımıyla gerçekleşecek fuarda pek çok Suudi yatırımcının

Türkiye’de gayrimenkul alımı için fuarı ziyaret etmesi bekleniyor.
Türkiye’nin marka projelerinin ağırlanacağı 11-14 Eylül tarihleri arasında gerçekleşecek CNR Emlak Fuarı’na katılarak gözde projelerini sergileyecek olan Projebeyaz International, özellikle Suudi yatırımcılardan büyük talep bekliyor.

Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekçi tarafından açılacak fuara, Suudi Arabistan Ticaret ve Sanayi Bakanı Sayın Dr. Tawfiq Al-Rabiah ve Suudi Prens Türki Bin Muhammed Bin Nasır Bin Abdulaziz Al-Suud gibi Suudi Arabistan’ın önde gelen isimleri de katılacak.

Bu büyük gayrimenkul etkinliğinde yatırımcılar ile buluşacak olmaktan dolayı heyecan duyduklarını belirten Projebeyaz International Yönetim Kurulu Başkanı Murat Uzun, bu vesileyle gayrimenkul satışlarının ivme kazanmasını beklediklerini belirtti. Uzun, “Yakın zaman önce Mekke Sanayi Odası ile ikili görüşmelerde bulunduk. Suudi Arabistan ile uzun zamandır sıcak temasta olduğumuzdan, gelişen ticari ilişkilerimizin fuardaki satışlara da yansıyacağını düşünüyoruz.

Yabancı yatırımcıların ülkemize gösterdiği ilgiye karşılık vermek ve onlara yeterli altyapıyı sunmak adına 2012 yılında yurtiçi ve yurtdışı hizmetlerimizi farklı markalar altında topladık. Projebeyaz International olarak fuara katılacak yabancı yatırımcıların taleplerini en iyi şekilde karşılamayı planlıyoruz” dedi. Bursa’daki yeni emlak dalgasına dikkat çeken Uzun, Projebeyaz olarak Bursa ve İstanbul’daki projeleriyle katılacaklarını belirtti.

Previous Türk İnşaat Sektörü EMLAK 2014 Fuarı’na Hazır
Sonraki Buderus’un Yeni Kombisi:Logamax plus GB062

Diğer Yazılar

Firma Haberleri 0 Yorum

İş dünyasının yeni ortakları

İş dünyasının iki önemli ismi Ferit Şahenk ve Serdar Bilgili ortaklıklarını genişletiyor.

Firma Haberleri

Türkiye’nin en büyük jeotermal santrali Aydın’da açıldı

Avrupa’nın ikinci, Türkiye’nin en büyük jeotermal santrali, Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız’ın katılımıyla Aydın-Germencik’te açıldı.

Firma Haberleri 0 Yorum

Oran şimdi yaşam merkezi oluyor

Başkent Ankara’nın en önemli yerleşim yerlerinden Oran’ın değeri hayata geçirilmeye başlanan yeni nesil projeler sayesinde yeniden yükseliyor.

Firma Haberleri 0 Yorum

Soyak, Amerikan Yeşil Binalar Konseyi’nin Üyesi Seçildi

Soyak, Amerika Birleşik Devletleri Yeşil Binalar Konseyi USGBC (United States Green Building CounciD’nin Gümüş Üyeliğine seçildi.

Firma Haberleri 0 Yorum

Gümüş İnşaat’tan Prestijli Ofisler

Stadyum Metro İstasyonu yakınında inşa edilen Gümüş Plaza Metro Projesi’nde 1. etap işyeri satışına başlandı.

Firma Haberleri 0 Yorum

Körfez Yatırımcıları İstanbul’da Buluşacak

Körfez sermayesinin uluslararası yatırım fonları ve yatırımcıları Uluslararası Yatırım Zirvesi’nde (International Investment Summit) bir araya gelecek.

0 Yorum

Henüz Yorum Yok!

Siz bu yazıya ilk yorumu yapabilirsiniz!

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.