Prime İstanbul benzersiz bir yaşam alanı oluşturuyor

Prime İstanbul benzersiz bir yaşam alanı oluşturuyor

Türkiye’nin güçlü kuruluşlarından Saraylı Grubu ve Eren Holding, Dünya Otel devi Accor Group ile İstanbul’un en hızlı gelişen bölgelerinden Basın Ekspres’te; “Altın Aks”ın sembolü olacak projesini tamamlama aşamasına geldi.
Prime İstanbul bünyesinde, Türkiye’nin en büyük şehir otelleri kompleksi, 5.000 kişilik Performance & Convention Center ve 488 lüks rezidans daireden bir araya gelen benzersiz bir yaşam alanı oluşturuyor.

DÜNYANIN DEV OTEL GRUBU PRIME İSTANBUL’DA YERİNİ ALDI
Proje kapsamındaki oteller; 5 kıtada toplam 192 ülkede, 3.700’den fazla otel, 480.000’ün üzerinde oda ve 180.000 çalışanı bünyesinde barındıran Accor Grubu’nun; “Lux” kategorideki Pullman Hotel ve 4 yıldızlı Mercure Hotel markalarıyla işletilecek.

Dünyada, Pullman ve Mercure markaları ile işletilen en büyük tesislerden biri olan Prime İstanbul Kompleksi, 3.000 m2’lik SPA ve Wellness alanı, 60 farklı üniteden oluşan 5.000 kişilik çok amaçlı bir Performance & Convention Center’ı da bünyesinde bulunduruyor.

Her yıl 500.000 kişiden fazla yerli ve yabancı kişiye hizmet verecek, yaklaşık 1.000 kişiye direkt istihdam sağlayacak olan Prime İstanbul kompleksi, uluslararası ticaret, kültür, turizm ve finans dünyasının önemli adreslerinden biri olmayı hedefliyor.

Pullman Hotel’in 5 yıldızlı otel konforunun sunulacağı Prime İstanbul Residences’ta yatırım fırsatı sunan 488 rezidans daire yer alıyor. Daireler için satış öncesinde ön kayıtlar da toplanmaya başlandı.

BÖLGEYİ “ALTIN AKS” OLARAK MARKALANDIRDI
Havalimanının yanı başında konumlanan Prime İstanbul Residences, TEM – E5 – Yeşilköy sahil hattı ile Basın Ekspres, Ataköy ve Çobançeşme bandının kesiştiği bölgeyi “Altın Aks” olarak nitelendiriyor. Prime İstanbul Residences E5’e 500 metre, Havalimanına 3 km, Yeşilköy Marina’ya 5 km mesafede, sağlıklı, huzurlu ve kaliteli bir yaşam ortamı vadediyor.
Yakın zamanda satışa sunulacak rezidanslar ile ilgili bilgi “primeistanbulresidences.com” adresinden temin edilebilecek.

Previous Gaziantep Organize ile GATEM arasında metro hattı yapılacak
Sonraki Yozgat Şehir Hastanesi için çalışmalar tamamlandı

Diğer Yazılar

İstanbul

Maslak 1453 projesinde 140 dairenin bulunduğu kule tek kalemde satıldı

Suudi merkezli Şeyh Sulaiman Al Rajhı Vakfı’na yapılan satış ile Maslak 1453 projesinde 140 dairenin bulunduğu kule tek kalemde satıldı.

İstanbul 0 Yorum

Babacan Premium’dan 50 ay vade farksız taksit

Babacan Holding’in Esenyurt’ta geliştirilen 1216 konutun yer aldığı projesi Babacan Premium’da ramazan ayına özel ödeme planları hazırlandı.

İstanbul 0 Yorum

Dumankaya İnşaat Fikirtepe Projesi

İstanbul’un konum olarak en güzel yerlerinden Kadıköy’de bulunan Fikirtepe, şimdi konumunun güzelliğine yakışan yeni bir proje ile tanışıyor.

Anadolu Yakası

Vip Kurtköy konut projesi

Vip Kurtköy konut projesi İstanbul Kurtköy’de AGS Grup – MY Grup ortaklığı tarafından inşa ediliyor.

Avrupa Yakası 0 Yorum

Başakşehir’in en büyük projesi 3. İSTANBUL görücüye çıkıyor

Ön talep döneminde rekorlara koşan Başakşehir’in beklenen projesi 3. İSTANBUL, düzenlenecek basın toplantısı ile lansmana çıkacak.

İstanbul 0 Yorum

Sultangazi TEM Point projesi

TEM Point projesi Sultangazi’de yükseliyor.