Prime İstanbul benzersiz bir yaşam alanı oluşturuyor

Prime İstanbul benzersiz bir yaşam alanı oluşturuyor

Türkiye’nin güçlü kuruluşlarından Saraylı Grubu ve Eren Holding, Dünya Otel devi Accor Group ile İstanbul’un en hızlı gelişen bölgelerinden Basın Ekspres’te; “Altın Aks”ın sembolü olacak projesini tamamlama aşamasına geldi.
Prime İstanbul bünyesinde, Türkiye’nin en büyük şehir otelleri kompleksi, 5.000 kişilik Performance & Convention Center ve 488 lüks rezidans daireden bir araya gelen benzersiz bir yaşam alanı oluşturuyor.

DÜNYANIN DEV OTEL GRUBU PRIME İSTANBUL’DA YERİNİ ALDI
Proje kapsamındaki oteller; 5 kıtada toplam 192 ülkede, 3.700’den fazla otel, 480.000’ün üzerinde oda ve 180.000 çalışanı bünyesinde barındıran Accor Grubu’nun; “Lux” kategorideki Pullman Hotel ve 4 yıldızlı Mercure Hotel markalarıyla işletilecek.

Dünyada, Pullman ve Mercure markaları ile işletilen en büyük tesislerden biri olan Prime İstanbul Kompleksi, 3.000 m2’lik SPA ve Wellness alanı, 60 farklı üniteden oluşan 5.000 kişilik çok amaçlı bir Performance & Convention Center’ı da bünyesinde bulunduruyor.

Her yıl 500.000 kişiden fazla yerli ve yabancı kişiye hizmet verecek, yaklaşık 1.000 kişiye direkt istihdam sağlayacak olan Prime İstanbul kompleksi, uluslararası ticaret, kültür, turizm ve finans dünyasının önemli adreslerinden biri olmayı hedefliyor.

Pullman Hotel’in 5 yıldızlı otel konforunun sunulacağı Prime İstanbul Residences’ta yatırım fırsatı sunan 488 rezidans daire yer alıyor. Daireler için satış öncesinde ön kayıtlar da toplanmaya başlandı.

BÖLGEYİ “ALTIN AKS” OLARAK MARKALANDIRDI
Havalimanının yanı başında konumlanan Prime İstanbul Residences, TEM – E5 – Yeşilköy sahil hattı ile Basın Ekspres, Ataköy ve Çobançeşme bandının kesiştiği bölgeyi “Altın Aks” olarak nitelendiriyor. Prime İstanbul Residences E5’e 500 metre, Havalimanına 3 km, Yeşilköy Marina’ya 5 km mesafede, sağlıklı, huzurlu ve kaliteli bir yaşam ortamı vadediyor.
Yakın zamanda satışa sunulacak rezidanslar ile ilgili bilgi “primeistanbulresidences.com” adresinden temin edilebilecek.

Previous Gaziantep Organize ile GATEM arasında metro hattı yapılacak
Sonraki Yozgat Şehir Hastanesi için çalışmalar tamamlandı

Diğer Yazılar

İstanbul

Sky Bahçeşehir Projesi 18 bin TL peşinatla konut sahibi yapıyor

Sinan Gayrimenkul, Sky Bahçeşehir lüks konut projesi’nde bahara özel kampanya başlattı.

İstanbul 0 Yorum

Skyland İstanbul’dan ödeme kolaylıkları

Eroğlu Gayrimenkul’un hayata değer katan Skyland İstanbul karma projesinde satışlar hızla devam ediyor

Anadolu Yakası 0 Yorum

Rönesans Sayfiye’de Ramazan Kampanyası

İstanbul Kartal’da Rönesans Konut’un hayata geçirdiği Sayfiye projesinde ramazan ayı boyunca kampanya var.

Avrupa Yakası 0 Yorum

Başakşehir’in en büyük projesi 3. İSTANBUL görücüye çıkıyor

Ön talep döneminde rekorlara koşan Başakşehir’in beklenen projesi 3. İSTANBUL, düzenlenecek basın toplantısı ile lansmana çıkacak.

İstanbul

Güzelyurt Konutları projesi

Güzelyurt Konutları İstanbul Esenler’de  Bayburtlu İnşaat tarafından inşa ediliyor.

İstanbul 0 Yorum

Avrupa yakası konut projelerine Yenişehir dopingi

İstanbul Avrupa Yakası’nda hayata geçirilmesi planlanan Yenişehir projesi, gayrimenkul fiyatlarına adeta doping etkisi yaptı.