Prens’e Komşu Olmak 140 bin TL’den Başlıyor

Enyap İnşaat’ın sağlam ve lüks sınıfında değerlendirilen yeni projesi ‘Blue Residence’tan konut alanlar, Suudi Prensi’ne komşu olacak.

Proje, yaşama renk katan her ayrıntıda da oldukça iddialı 1997’den bu yana. binlerce insana yaşam alanları yaratan Enyap inşaat, yerli ve yabancı yatırımcıların dikkatini çeken Blue Residence ile farkını ortaya koydu. Enyap inşaat Yönetim Kurulu Başkanı Vedat Mavuzer. konutları gelecek ay içinde teslim edeceklerini belirterek, “Projede 140 bin TL’den başlayan fiyatlar geçerli. Alanlar yatırımlarından memnun kalacaklar” dedi. 5 bin metrekarelik arazi üzerinde inşa edilen Blue Residence’ta 322 daire ve 10 dükkan bulunuyor. Dairelerin 210’u 1+1; 70’i 2+1 ve 42si ise3+1 olarak planlanmış durumda. Proje. 7 bin 200 metrekare mağazalar ve ticaret merkezi, 160 metrekare lobi ortak kullanım, karşılama ve yönlendirme alanları, 24 saat kameralı gelişmiş güvenlik sistemleri, kapalı otoparklar. lobi ve restaurant hizmetleri. Blue fitness center, buhar banyosu, sauna, masaj salonu, dinlenme salonu, Bluesky Cafe & Restaurant. daireler arası iletişim ve diğer birçok ayrıcalıklı hizmetleriyle dikkat çekiyor. Komşunuz bir prens Bu arada projede; Suudi Arabistan Prensi’nin aldığı 6 daire birleştirilerek 12+2’lik büyük bir daire konsepti oluşturulmuş bulunuyor, inşaat şirketi yetkilileri, “Prens, projeyi ve lokasyonu çok beğendi. Özellikle lüks standartlarda malzemeler kullanılmasını istedi ve beğenileri doğrultusunda özel altın kaplama çalışmalar yapıldı. Blue Residence Projesi’nin yüzde 75’i satıldı. Satışa sunulan daireler de yeni sahiplerini bekliyor” diye konuştular.(Posta Bursa)

Previous Besler İnşaat Sektöründe Markalaşacak
Sonraki Özak, Ela Quality'nin Patronu Oldu

Diğer Yazılar

Güncel Haberler 0 Yorum

Satılık Otel Sayısında Patlama Yaşanıyor

Yabancı turist sayısında artış sürerken, satılığa çıkan turistik tesis sayısında da patlama yaşanıyor.

Güncel Haberler 0 Yorum

Ankara’da heyelan mağdurlarına kira yardımı

Ankara Büyükşehir Belediye Meclisi ‘nde heyelan mağdurlarına kira yardımı karara bağlandı.

Güncel Haberler 0 Yorum

Emlakçılardan “Aile Kredisi” talebi

Emlakçılar, kredi ya da kredi kartı geçmişi olmadığı için bankalardan kredi çekemeyen ve bankalar ile daha önce sorun yaşayan vatandaşlara yönelik kişiye değil, haneye ya da aileye kredi verilmesi önerisinde

Güncel Haberler 0 Yorum

Ankara elektrik kesintisi 11 Mart 2016

11 Mart 2016 tarihinde Ankara’da elektrik kesintisi uygulanacak bölgelerin listesi aşağıda yer almaktadır.

Güncel Haberler 0 Yorum

Avrupa ve Asya kıtasının bir kez daha buluşması için son 247 metre

Gelecek yıl tamamlanması beklenen ve İstanbul trafiğini rahatlatacak Yavuz Sultan Selim Köprüsü’nde sona yaklaşıldı.

Güncel Haberler 0 Yorum

Ankara su kesintisi 2 Mart 2015

ASKİ’den yapılan açıklamaya göre 2 Mart 2015 tarihinde Ankara’da su kesintisi uygulanacak  bölgeler aşağıda yer almaktadır.

0 Yorum

Henüz Yorum Yok!

Siz bu yazıya ilk yorumu yapabilirsiniz!

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.