Pega Kartal’dan 8 Mart Hediyeleri

Kartal’da yükselen Pega Kartal, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nü giyim ve kozmetik çekinden hafta sonu konaklamaya kadar kadınlara özel hediyelerle kutluyor.EgeYapı Group, Pega Kartal’dan konut alacak kadınlara 8 Mart’ta 5 bin TL Giyim ve Kozmetik Çeki, 5 Yıldızlı Otelde 2 Kişilik Hafta Sonu Konaklama ve SPA Keyfi, 1 Yıllık Sağlık ve Diyetisyen Paketi gibi hediye seçenekleri sunuyor. 32 katlı Residence bloku ve 5 katlı Ofis blokundan oluşan projede 1+1, 2+1, 3+1, 4+1 ve dubleks daire seçenekleri bulunuyor.(Akşam )

Previous Sinpaş Yapı, Sur Çelik Kapı ile Güvende
Sonraki Başkan Yılmaz, “Atakum 19 Mayıs’la Sahilden Birleşecek”

Diğer Yazılar

Firma Haberleri

Kutlu Tamay : “Güneş enerjisine yatırım zamanı”

TÜSİAV, ANGİAD, EMSİAD gibi STK’lardan tanıdığımız ve aynı zamanda da enerji uzmanı olan Kutlu Tamay  yatırımcılara  güneş enerjisine yatırımı önerdi

Firma Haberleri 0 Yorum

İstanbul Lounge 2’de Son 30 Ev Fırsatı

Eroğlu Gayrimenkul’ün İstanbul Halkalı’da hayata geçirdiği İstanbul Lounge 2 projesinin büyük ilgi gören konutlarında son 30 ev satışa sunuldu.

Firma Haberleri

Türkiye en çok Leed Yeşil Bina Sertifikası alan ilk 10 ülke arasında

Türkiye 150 ülkeyi kapsayan bir araştırmaya göre, çevre dostu yeşil bina sertifikaları sıralamasında ilk 10’a girmeyi başardı. 

Firma Haberleri 0 Yorum

DM Yatırım İnşaat Senegal projelerinin temeli atıldı

Doğanlar Yatırım Holding ve Miller Holding ortaklığında kurulan DM Yatırım İnşaat’ın Senegal’de inşa edeceği toptancı hali kompleksi, lojistik merkezi ve mobilya fabrikası projelerinin temelleri atıldı.

Firma Haberleri 0 Yorum

ICONOVA Konutlarının Basın Lansmanı Yapıldı

Gaziantep’te aylardır merakla beklenen ICONOVA konutlarının basın lansmanı yapıldı.

Firma Haberleri

Türkiye’nin ilk biyogaz tesislerinde GBC İnşaat imzası

1978 yılından bu yana inşaat sektöründe başarılı çalışmalara imza atan GBC İnşaat, biyogaz tesisleri konusundaki uzmanlığıyla, Türkiye’nin önde gelen markalarına hizmet veriyor.

0 Yorum

Henüz Yorum Yok!

Siz bu yazıya ilk yorumu yapabilirsiniz!

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.