Parktepe Evleri’ nin düzenlediği fotoğraf yarışmasına binlerce başvuru oldu

Parktepe Evleri’ nin düzenlediği fotoğraf yarışmasına binlerce başvuru oldu

Eserleriyle dünyayı etkileyen Mimar Sinan’dan ilham alınarak başlatılan “Mimar Sinan Fotoğrafçı Olsaydı-Anadolu’nun Mimari Desenleri” Fotoğraf Yarışması’na binlerce fotoğraf sanatçısından toplam 3 bin 530 fotoğraf geldi.
Başkent Ankara’nın en gözde konut projelerinden Parktepe Evleri tarafından geçtiğimiz Kasım ayında başlatılan fotoğraf yarışmasının başvuru süreci tamamlandı. Türkiye Fotoğraf Sanatı Federasyonu (TFSF) işbirliği ile düzenlenen yarışmaya fotoğraf sanatçılarının büyük ilgi gösterdiğini ifade eden Şahika Grup Yapı Yönetim Kurulu Başkanı İç Mimar Murat Altuntaş, yarışmaya Türkiye’nin dört bir yanından fotoğraflar gönderildiğini belirtti.
Anadolu’nun benzersiz coğrafyasında yer alan mimari eserleri fotoğrafla bütünleştiren sanatçılar arasında dereceye girenlerin jüri değerlendirme toplantısında belirleneceğini kaydeden Altuntaş, şunları söyledi:
“Eserleriyle yalnızca Türkiye’yi değil dünyayı kendine hayran bırakan üstadımız Mimar Sinan’dan ilham alarak başlattığımız yarışmamızı, fotoğraf sanatçıları çok sevdi. Binlerce fotoğrafçının eserlerini gönderdiği yarışmamıza toplam 3 bin 530 fotoğraf geldi. Yarışmamızı takip eden, fotoğraflarını bizlerle paylaşan tüm fotoğraf sanatçılarına çok teşekkür ediyoruz.”
Yarışmanın ödül töreni, 2 Nisan Cumartesi günü Parktepe Evleri Satış Ofisi’nde yapılacak.

Previous Kalebodur’la Mimarlar Konuşuyor toplantısı MIPIM'de gerçekleşti
Sonraki Creavit Uluslararası Seramik Banyo Mutfak Fuarı’na katıldı

Diğer Yazılar

Ankara 0 Yorum

Batı Hayat Konutları 3 teslim tarihi

Batı Hayat Konutları 3 teslim tarihi bilgisi haberimizin devamında yer alıyor.

Ankara 0 Yorum

Şahika Grup Yapı bir hayali gerçekleştirdi

Başkent Ankara’nın yeni gözde yerleşim merkezlerinden Beytepe’de hayata geçirilen Parktepe Evleri’nin geçtiğimiz aylarda düzenlediği “Annemle Hayalim” yarışmasını kazananlardan Mehmet Furkan Şaşma annesiyle hayaline kavuştu.

Ankara 0 Yorum

Elit Life Konutları Elvankent

Zeki Ünal İnşaat tarafından hayata geçirilen proje,  8000 m2 üzerinde 11 katlı tek blokta yer alan 44 konuttan oluşuyor.

Ankara 0 Yorum

Aqua Modern Ankara projesi

Aqua Modern Ankara projesi Etimesgut’ta inşa ediliyor.

Ankara

Gazi Çelik : Konut tercihinde çocuk dönemi başladı

Son yıllarda ataerkil yapıyı geride bırakarak karar verme mekanizması haline gelen kadınlar artık bu görevi çocuklarına devrediyor.

Ankara 0 Yorum

Park Mozaik projesinde çok özel kampanya

Gayrimenkul sektöründeki 50 yıla varan tecrübeleri ve bugüne kadar ürettikleri 100 bine yakın konut ile güvenin sembolü olan TEPE ve MESA, birlikte yürüttükleri PARK MOZAİK projesi için çok özel bir

0 Yorum

Henüz Yorum Yok!

Siz bu yazıya ilk yorumu yapabilirsiniz!

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.