Parktepe Evleri’ nin düzenlediği fotoğraf yarışmasına binlerce başvuru oldu

Parktepe Evleri’ nin düzenlediği fotoğraf yarışmasına binlerce başvuru oldu

Eserleriyle dünyayı etkileyen Mimar Sinan’dan ilham alınarak başlatılan “Mimar Sinan Fotoğrafçı Olsaydı-Anadolu’nun Mimari Desenleri” Fotoğraf Yarışması’na binlerce fotoğraf sanatçısından toplam 3 bin 530 fotoğraf geldi.
Başkent Ankara’nın en gözde konut projelerinden Parktepe Evleri tarafından geçtiğimiz Kasım ayında başlatılan fotoğraf yarışmasının başvuru süreci tamamlandı. Türkiye Fotoğraf Sanatı Federasyonu (TFSF) işbirliği ile düzenlenen yarışmaya fotoğraf sanatçılarının büyük ilgi gösterdiğini ifade eden Şahika Grup Yapı Yönetim Kurulu Başkanı İç Mimar Murat Altuntaş, yarışmaya Türkiye’nin dört bir yanından fotoğraflar gönderildiğini belirtti.
Anadolu’nun benzersiz coğrafyasında yer alan mimari eserleri fotoğrafla bütünleştiren sanatçılar arasında dereceye girenlerin jüri değerlendirme toplantısında belirleneceğini kaydeden Altuntaş, şunları söyledi:
“Eserleriyle yalnızca Türkiye’yi değil dünyayı kendine hayran bırakan üstadımız Mimar Sinan’dan ilham alarak başlattığımız yarışmamızı, fotoğraf sanatçıları çok sevdi. Binlerce fotoğrafçının eserlerini gönderdiği yarışmamıza toplam 3 bin 530 fotoğraf geldi. Yarışmamızı takip eden, fotoğraflarını bizlerle paylaşan tüm fotoğraf sanatçılarına çok teşekkür ediyoruz.”
Yarışmanın ödül töreni, 2 Nisan Cumartesi günü Parktepe Evleri Satış Ofisi’nde yapılacak.

Previous Kalebodur’la Mimarlar Konuşuyor toplantısı MIPIM'de gerçekleşti
Sonraki Creavit Uluslararası Seramik Banyo Mutfak Fuarı’na katıldı

Diğer Yazılar

Ankara 0 Yorum

Mebuskent’te konutların yüzde 50’si satıldı

Batıkent Karacakaya bölgesinde yapımı hızla süren Mebuskent yerleşkesinin yüzde 87’sini yeşil alan ve yaşam alanları oluşturuyor.

Ankara

Ankara’da kaliteli ve lüks konut projeleri çevresine değer katıyor

Büyüme trendini sürdüren kentlerde hayata geçirilen konut projeleri yeni yerleşim merkezlerinin ortaya çıkmasını sağlarken, bölgelerin değerini artırarak, yatırımcıyı da çekiyor.

Ankara

Endpoint İncek

Endpoint konut projesi Ankara İncek’te Alkan otomotiv tarafından inşa ediliyor.

Ankara 1 Yorum

BESA’dan İncek ve Ballıkuyumcu’ya konut projeleri

Başkent Ankara’da 40 yılı aşkın süredir hayata geçirdiği projelerle kentin modernleşmesinin öncülerinden olan BESA Grup, hedeflerini daha da büyüttü.

Ankara 0 Yorum

Nefis Çankaya Evleri kazandırmaya devam ediyor

Ankara denince ilk akla gelen semt Çankaya’dır. 2-3 katlı yaklaşık 40-50 yıllık evleri ile günümüz şartlarına uyum sağlayamayan Çankaya, konut projelerinin hayata geçirilmesiyle eski ‘kazandıran’ günlerine yeniden dönmeye başladı.

Ankara 0 Yorum

Başkent Emlak Konutları 396 bin TL’den başlayan fiyatlarla

“Başkent’in Yeni Başkent’i” sloganıyla hayata geçirilen Başkent Emlak Konutları projesi Çankaya Mühye’de yükseliyor. Yüzde 10 peşinat 15 yıl vade ve 850 TL’den başlayan cazip ödeme koşullarının bulunduğu projede ödemeler ise

0 Yorum

Henüz Yorum Yok!

Siz bu yazıya ilk yorumu yapabilirsiniz!

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.