Park Village’a Avrupa’dan 3 Ödül

Park Village’a Avrupa’dan 3 Ödül

Londra’da; European Property Awards adıyla bu yıl 19. su düzenlenen ve  Gayrimenkul Oskarları olarak bilinen  yarışmada, Park Village katıldığı:” Residential Development ( Multiple Units )” , ” Property ( Single Units )” ve “ Development Marketing “  dallarında ayrı ayrı 3 ödül almaya hak kazandı.

European Property Awards, Avrupa’nın en önemli gayrimenkul geliştirme kuruluşlarının projelerinin yarıştığı bir ödül programı.
Arıkan Yapı , Türkiye’ nin “ ilk ve tek “ tek katlı villa projesi Park Village ile rekabetin yüksek olduğu ”Avrupa Gayrimenkulleri” alanında başarısını “ uluslar arası “ boyuta taşıdı.

Arıkan Yapı tarafından İstanbul Avrupa yakası Büyükçekmece Göl Vadisinde hayata geçirilen 144 müstakil bahçeli, havuzlu, iç bahçeli ve iç bahçesiz tek katlı villalar da  31 Aralık 2013 tarihinde yerleşim ve yaşam başlayacak.

Dünyanın önde gelen inşaat ve gayrimenkul firmalarını bir araya getirecek  törende gayrimenkul endüstrisinin önemli profesyonelleri ve uzmanlarından oluşan 72 jüri üyesinin oyları ile alınan “ ödül dereceleri “ belli olacak.

Türkiye adına diğer katılımcı ülkelerin projeleri ile yarışacak Park village için hedef: Avrupa kıtası için düzenlenen yarışmanın ikinci aşaması olan Dünya Gayrimenkul Ödülleri (International Property Awards) için, , kendi kategorilerinde Afrika, Amerika, Arap ve Asya Pasifik’teki ödüllü projelerle yarışabilmek.
 Avrupa ayağı “  European Property Awards 2013-2014 ödülleri 24 Eylül akşamı Londra Grosvenor House Hotel’ de  gerçekleşecek  gala yemeği ve ödül töreni ile sahiplerini bulacak. Arıkan Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Habip Arıkan ödülleri Park Village projesine güvenerek kendilerine yaşam yatırımı yapan aileler adına alacaklarını ifade etti.
 Web: www.arikanyapi.com
 (Kaynak:www.milliyet.com.tr)

Previous 2014'te Sektörü Neler Bekliyor?
Sonraki 500 milyon TL’lik yatırım için Körfez’le el sıkıştı

Diğer Yazılar

Firma Haberleri 0 Yorum

Konutlarda yüzde 30’a varan enerji tasarrufu

EWE Turkey Holding’e bağlı enerji verimliliği danışmanlığı şirketi Enervis, Enerji Verimliliği Haftası’nda Türkiye’nin enerjide dışa bağımlılığını azaltmak için verimlilik çözümlerinin hayata geçirilmesinin önemine dikkat çekti.

Firma Haberleri 0 Yorum

Ağaoğlu Körfez Yatırımcısını İstanbul’a Davet Ediyor

Cityscape Gayrimenkul Fuarı’na 375 metrekarelik bir stand ile katılan Ağaoğlu Şirketler Grubu ‘İstanbul’a Yatırım Yapın’ sloganıyla yatırımcıları İstanbul’a davet ediyor.

Firma Haberleri 0 Yorum

Novacity Eskişehir Konutları

Atabir inşaat Novacity’nin lansmanını yaptı

Firma Haberleri 0 Yorum

Megapol Tower Japon Bahçesi Açıyor

İnşaat sektörünün öncüsü Megapol Group, ünlü Mimar Tatsuya Yamamoto anısına İzmir’in ilk Japon Bahçesi’ni 9 Mayıs’ta açıyor.

Firma Haberleri 0 Yorum

Karaköy’de Yıldızını Parlatacak

Accor Türkiye Genel Müdürü Kadaifçioğlu, “Karaköy’de 2016’da açacağımız Novotel 5 yıldız ayarında olacak.

Firma Haberleri 0 Yorum

30 yıldır hiç iş kazası yaşanmayan işletme Canpa

İnşaat sektörünün önemli bir parçası olan yalıtım alanında 30. faaliyet yılını dolduran bir Türk firması, bu uzun sürede yaptığı işlerde “sıfır iş kazası” ile bir rekoru elinde bulunduruyor.

0 Yorum

Henüz Yorum Yok!

Siz bu yazıya ilk yorumu yapabilirsiniz!

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.