Park Village’a Avrupa’dan 3 Ödül

Park Village’a Avrupa’dan 3 Ödül

Londra’da; European Property Awards adıyla bu yıl 19. su düzenlenen ve  Gayrimenkul Oskarları olarak bilinen  yarışmada, Park Village katıldığı:” Residential Development ( Multiple Units )” , ” Property ( Single Units )” ve “ Development Marketing “  dallarında ayrı ayrı 3 ödül almaya hak kazandı.

European Property Awards, Avrupa’nın en önemli gayrimenkul geliştirme kuruluşlarının projelerinin yarıştığı bir ödül programı.
Arıkan Yapı , Türkiye’ nin “ ilk ve tek “ tek katlı villa projesi Park Village ile rekabetin yüksek olduğu ”Avrupa Gayrimenkulleri” alanında başarısını “ uluslar arası “ boyuta taşıdı.

Arıkan Yapı tarafından İstanbul Avrupa yakası Büyükçekmece Göl Vadisinde hayata geçirilen 144 müstakil bahçeli, havuzlu, iç bahçeli ve iç bahçesiz tek katlı villalar da  31 Aralık 2013 tarihinde yerleşim ve yaşam başlayacak.

Dünyanın önde gelen inşaat ve gayrimenkul firmalarını bir araya getirecek  törende gayrimenkul endüstrisinin önemli profesyonelleri ve uzmanlarından oluşan 72 jüri üyesinin oyları ile alınan “ ödül dereceleri “ belli olacak.

Türkiye adına diğer katılımcı ülkelerin projeleri ile yarışacak Park village için hedef: Avrupa kıtası için düzenlenen yarışmanın ikinci aşaması olan Dünya Gayrimenkul Ödülleri (International Property Awards) için, , kendi kategorilerinde Afrika, Amerika, Arap ve Asya Pasifik’teki ödüllü projelerle yarışabilmek.
 Avrupa ayağı “  European Property Awards 2013-2014 ödülleri 24 Eylül akşamı Londra Grosvenor House Hotel’ de  gerçekleşecek  gala yemeği ve ödül töreni ile sahiplerini bulacak. Arıkan Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Habip Arıkan ödülleri Park Village projesine güvenerek kendilerine yaşam yatırımı yapan aileler adına alacaklarını ifade etti.
 Web: www.arikanyapi.com
 (Kaynak:www.milliyet.com.tr)

Previous 2014'te Sektörü Neler Bekliyor?
Sonraki 500 milyon TL’lik yatırım için Körfez’le el sıkıştı

Diğer Yazılar

Firma Haberleri 0 Yorum

Hilti Türkiye’ye Yeni Genel Müdür

İnşaat el aletleri sektörünün global jenerik markası Hilti bünyesinde 6 yıl boyunca farklı bölgelerde yönetici olarak görev yapan Sebastian Barth, 10 ülkenin bağlı olduğu bölgesel üs konumunda olan Hilti Türkiye’nin

Firma Haberleri 0 Yorum

Iglo Architects İzmir satış ofisi projesi

Iglo Architects tarafından, İzmir’de uygulanacak olan karma kullanımlı bir yapı kompleksi için tasarlanan İzmir Satış Ofisi projesi, mevcut bir yapının dönüşüm hikayesini, esnek ve fonksiyonel tasarım anlayışını vurgulayan detaylarla ve

Firma Haberleri 0 Yorum

Kelebek’ten kadınlara özel kampanya

Seçkin koleksiyonlarını çok özel indirimlerle evlere taşımaya devam eden Kelebek, ‘8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nde, tüm mağazalarında geçerli indirim kampanyası ile kaçırılmayacak fırsatlar yaratıyor. 

Firma Haberleri 0 Yorum

Salih Bezci 3.Ankara Mobilya Fuarı’nı ziyaret etti

Ankara Ticaret Odası (ATO) Yönetim Kurulu Başkanı Salih Bezci, Ankara ekonomisinin ana damarlarından birinin Siteler’deki mobilyacılık sektörü olduğunu belirterek, bu sektörün gelişimi ve daha fazla ihracat yapabilmesi için yurtiçi ve

Firma Haberleri 0 Yorum

Yalçınlar Batımahal’in Ruhsatını Aldı

Büyükçekmece Gölü kıyısında hayata geçirdiği ilk markalı konut projesi Gölmahal Villaları ile dikkat çeken Yalçınlar Group

Firma Haberleri

Akasya Acıbadem Avrupa’nın en iyi AVM’si seçildi

Yeni bir başarıya daha imza atan Akasya Acıbadem; “ICSC Uluslararası Alışveriş Merkezleri Konseyi” tarafından, her yıl düzenlenen ve alanında en başarılı alışveriş merkezlerinin katıldığı 2015 ICSC European Shopping Centre Awards’ta

0 Yorum

Henüz Yorum Yok!

Siz bu yazıya ilk yorumu yapabilirsiniz!

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.