Park Rezidans Cadde’de 150 ay vade

Park Rezidans Cadde’de 150 ay vade

Birleşik Gayrimenkul Geliştirme, İstanbul Bağdat Caddesi’nde hayata geçirdiği Park Residences Cadde’de ödeme vadesini 150 aya çıkardı.

Projede fiyatların 498 bin dolardan başladığını söyleyen Birleşik Gayrimenkul Yönetim Kurulu Başkanı Güngör Çepni, “Rezidans bedelinin yüzde 10’u peşin verildiği takdirde, kalan borcu 150 ay vade şeklinde ödemek mümkün. Kampanyamız sayesinde kira öder gibi ev sahibi olabiliyorsunuz. Bunun yanı sıra ödenen peşinatın hemen ardından rezidansm kat mülkiyet tapusunu da veriyoruz” dedi.

Projede ödemelerin ister dolar ister Türk Lirası üzerinden yapılabildiğini belirten Çepni, Türk Lirası üzerinden yapılan ödemelerde vadenin 120 aya kadar yükselebildiğini ifade etti.Çepni projede kira kontratı olan satılık rezidanslarm da mevcut olduğunu belirterek bu tür bir yatırımın tercih edilmesi durumunda rezidans bedelinin yarısını kiracının otomatik olarak ödediğini kaydetti. Park Residences Cadde‘de yer alan ve 150 metrekarenin üzerindeki konutlarda KDV oranının yüzde 8 olduğunu dile getiren Çepni: “Projede ‘haute couture’ elbise diker gibi kişiye özel ödeme planları da sunuluyor” dedi.

‘PROJE 400 MİLYON DOLAR YATIRIM DEĞERİNE SAHİP’
400 milyon dolar yatırım değerine sahip Park Residences Cadde, 44 katlı 4 bloktan oluşuyor. Projede iki çeşit 1+1 ve 2+1, iki çeşit 3+1 ve 4+1 ile penthouse seçenekleri bulunuyor. Rezidanslarm büyüklükleri ise 102 metrekare ile 690 metrekare arasında değişiklik gösteriyor. Birleşik Gayrimenkul, Park Residences Cadde’nin reklam yüzü olarak TV sunucusu Mesut Yar ile anlaştı. Birleşik Gayrimenkul Yönetim Kurulu Başkanı Güngör Çepni, projede yer alan konutların 100 adedini sattıklarını kaydetti. Çepni projede kira kontratlı 30 adet satılık rezidans bulunduğunu kaydetti.Habertürk

www.parkresidencescadde.com

Previous Emlak Konut GYO hedeflerini aştı
Sonraki Çubuk Karagöl'de rekreasyon çalışmaları başladı

Diğer Yazılar

Avrupa Yakası 0 Yorum

Blue Lake Küçükçekmece satışta

Gayrimenkul geliştirme ve inşaat sektöründeki köklü geçmişi ve 36 yıllık tecrübesiyle, İstanbul’da hayata geçirdiği markalı konut projeleri ile bilinen Metal Yapı Konut, 250 milyon dolarlık yatırımla Küçükçekmece sahilinde hayata geçirilen

İstanbul 0 Yorum

Taksim Petek projesi 6 ay sonra bitiyor

Yeni yıla iddialı projelerle giriyor DAP Yapı Acıbadem, Beykoz, Kartal ve Taksim’de 1 milyar 800 milyon lira yatırımla gerçekleştirilecek yeni projeleri hayata geçirmeye hazırlanıyor

İstanbul 0 Yorum

Onur Park Life İstanbul’dan çok özel kampanya

Onur Park Life İstanbul’dan %5 peşinatlı, %20’si teslimde ödemeli, 0,69 oranlı ve 120 ay vadeli dev kampanya! Üstelik Mart ayına kadar geçerli!

İstanbul 0 Yorum

Eston Şehir Mahallem 2017’de teslim edilecek

Eston Şehir Mahallem  teslim tarihi bilgisi haberimizin devamında yer alıyor.

Anadolu Yakası 0 Yorum

EgeYakası Telim Tarihi

Sinpaş GYO’nun butik projelere odaklanan markası Eviya Gayrimenkul İstanbul Atakent’te geliştirdiği EgeYakası’nda farklı ödeme planlanı sunuyor.

Avrupa Yakası 0 Yorum

Nurol Tower’dan faiz kampanyası

Nurol GYO’nun şehrin merkezi Mecidiyeköy’de geliştirdiği Nurol Tower, ev ve ofis hizmetleriyle, hem ayrıcalıklı bir yaşam, hem de çok kazançlı bir yatırım fırsatı sağlıyor.

0 Yorum

Henüz Yorum Yok!

Siz bu yazıya ilk yorumu yapabilirsiniz!

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.