Park Rezidans Cadde’de 150 ay vade

Park Rezidans Cadde’de 150 ay vade

Birleşik Gayrimenkul Geliştirme, İstanbul Bağdat Caddesi’nde hayata geçirdiği Park Residences Cadde’de ödeme vadesini 150 aya çıkardı.

Projede fiyatların 498 bin dolardan başladığını söyleyen Birleşik Gayrimenkul Yönetim Kurulu Başkanı Güngör Çepni, “Rezidans bedelinin yüzde 10’u peşin verildiği takdirde, kalan borcu 150 ay vade şeklinde ödemek mümkün. Kampanyamız sayesinde kira öder gibi ev sahibi olabiliyorsunuz. Bunun yanı sıra ödenen peşinatın hemen ardından rezidansm kat mülkiyet tapusunu da veriyoruz” dedi.

Projede ödemelerin ister dolar ister Türk Lirası üzerinden yapılabildiğini belirten Çepni, Türk Lirası üzerinden yapılan ödemelerde vadenin 120 aya kadar yükselebildiğini ifade etti.Çepni projede kira kontratı olan satılık rezidanslarm da mevcut olduğunu belirterek bu tür bir yatırımın tercih edilmesi durumunda rezidans bedelinin yarısını kiracının otomatik olarak ödediğini kaydetti. Park Residences Cadde‘de yer alan ve 150 metrekarenin üzerindeki konutlarda KDV oranının yüzde 8 olduğunu dile getiren Çepni: “Projede ‘haute couture’ elbise diker gibi kişiye özel ödeme planları da sunuluyor” dedi.

‘PROJE 400 MİLYON DOLAR YATIRIM DEĞERİNE SAHİP’
400 milyon dolar yatırım değerine sahip Park Residences Cadde, 44 katlı 4 bloktan oluşuyor. Projede iki çeşit 1+1 ve 2+1, iki çeşit 3+1 ve 4+1 ile penthouse seçenekleri bulunuyor. Rezidanslarm büyüklükleri ise 102 metrekare ile 690 metrekare arasında değişiklik gösteriyor. Birleşik Gayrimenkul, Park Residences Cadde’nin reklam yüzü olarak TV sunucusu Mesut Yar ile anlaştı. Birleşik Gayrimenkul Yönetim Kurulu Başkanı Güngör Çepni, projede yer alan konutların 100 adedini sattıklarını kaydetti. Çepni projede kira kontratlı 30 adet satılık rezidans bulunduğunu kaydetti.Habertürk

www.parkresidencescadde.com

Previous Emlak Konut GYO hedeflerini aştı
Sonraki Çubuk Karagöl'de rekreasyon çalışmaları başladı

Diğer Yazılar

İstanbul

Muhteşem Yeni Yüzyıl Konutları

Muhteşem Yeni Yüzyıl Konutları Ceylan İnşaat tarafından İstanbul Anadolu yakasında yükseliyor. Butik bir yaşam projesi olarak 192 daire, 6 ticari alan ve 9 ofis ile Göztepe’de, Adalar ve Fenerbahçe Marina

İstanbul 0 Yorum

Ataşehir’de inşa edilecek konut projeleri

İstanbul Anadolu Yakası’nda Fikirtepe, Bağdat Caddesi ve Kartal’da yoğunlaşan kentsel dönüşüm hareketine yeni bir durak ekleniyor.

Anadolu Yakası 0 Yorum

AC Yapı Moment İstanbul projesi reklam filmi yayında

AC Yapı Moment İstanbul’un Brandit tarafından hazırlanan yeni reklam filmi yayına girdi.

Avrupa Yakası 0 Yorum

Başakşehir Hoşdere’ye dev proje

İstanbul’un Avrupa Yakası’nda kurulacak ‘Yeni Şehir’in merkezine, Suudi sermayeli Akzirve Gayrimenkul’den dev bir konut ve ticari ünite projesi geliyor.

İstanbul 0 Yorum

Seha Yapı’nın Başakşehir projesinde imzalar atıldı

İttifak Holding’in inşaat şirketi Seha Yapı’nın da aralarında bulunduğu ortak girişimin kazandığı Başakşehir’in merkezinde bulunan 115 bin metrekarelik arazi için düzenlenen ihalenin imzaları atıldı.

Anadolu Yakası

Kozyatağı Plus Life projesi

Kozyatağı Plus Life konut projesi  İstanbul Anadolu yakasında Medel Yapı tarafından inşa ediliyor.

0 Yorum

Henüz Yorum Yok!

Siz bu yazıya ilk yorumu yapabilirsiniz!

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.