Park Residences Cadde tedbir kararı kaldırıldı

Park Residences Cadde tedbir kararı kaldırıldı

Birleşik Gayrimenkul Geliştirme ve İnşaat A.Ş tarafından konuyla ilgili yapılan açıklama şöyle;
Bildiğiniz üzere;
24. Asliye Hukuk Mahkemesi tarafından İstanbul ili  Kadıköy ilçesi Tuğlacıbaşı Mahallesi Hatboyu Sokağı’nda bulunan 151 Pafta, 161 Parsel sayılı taşınmaz üzerinde Birleşik Gayrimenkul Geliştirme ve İnşaat A.Ş’ye ait bulunan bağımsız bölümler için 1 Eylül 2015 tarihinde ihtiyati tedbir kararı alınmıştı.
İtirazımız üzerine ekte belgesi görüldüğü gibi,  söz konusu ihtiyati tedbir kararı tarafımızdan yapılan itiraz neticesinde 08.09.2015 tarihinde mahkeme tarafından kaldırılmıştır.
İlgili  şirketin,  ‘’satış yapamazlar’’ açıklamaları da yüce yargının aldığı bu karar doğrultusunda geçerliliğini yitirmiş, ihtiyati tedbir isteminin reddine karar verilmiştir.

Birleşik Gayrimenkul Geliştirme ve İnşaat A.Ş projenin yüzde 60 sahibidir. Pazarlama stratejisi gereği olarak daha önceden belirlediği üzere Park Residences Cadde ismi ile satışlarına devam edecektir.
Park Residences Cadde’de avantajlı fiyatlarla lansman satışları, Ekim ayı içerisinde başlayacaktır. Tapu teslimlerimiz, satışın sonuçlanmasıyla birlikte alıcıya yapılmaktadır. Alım satımını gerçekleştirdiğimiz ve gerçekleştireceğimiz tüm taşınmazlarımızda;  hukuki olarak hiçbir sorun yoktur.
Kamuoyunun doğru bilgilendirilmesi öncelikle amacımızdır.

Saygılarımızla,
Birleşik Gayrimenkul Geliştirme ve İnşaat A.Ş adına
Yönetim Kurulu Üyesi
Ömer Derbazlar

Previous Vadi Yaka Başakşehir nerede?
Sonraki Relax Plus Yaşamkent teslim tarihi

Diğer Yazılar

Anadolu Yakası 0 Yorum

Almalar-İskur-Nergo İş Ortaklığı’ndan 8 yeni konut projesi

Almalar-İskur-Nergo İş Ortaklığı yeni projelere yelken açtı. Şirketin Yönetim Kurulu Başkanı Hikmet Alma, satışı devam eden Hill Kartal’da 3 ayda yüzde 30 satış grafiği yakaladıklarını söyledi.

Avrupa Yakası 0 Yorum

Sinpaş GYO Queen Central Park’ı satışa çıkardı

Sinpaş GYO, İstanbul Bomonti’de inşaatına başladığı projenin tanıtım toplantısına ingiltere Kraliçesi 2. Elizabeth’e benzerliği ile tanınan oyuncu Mary Reynolds da katıldı.

Anadolu Yakası

Royal Garden Kartal iletişim

Royal Garden Kartal İletişim  bilgileri haberimizin devamında yer alıyor.

Ofis

Varyap Plaza ve Varyap Meridian’de kampanya ilgi gördü

“Varyap Yatırım Ayları” kampanyasıyla sektörde bir ilki gerçekleştiren Varyap, yatırımcıyı harekete geçirirdi ve kampanyanın ilk ayında 40 Milyon TL değerinde satış gerçekleştirdi.

Avrupa Yakası

Nurol Life konut projesinden hayatı kolaylaştıran lüksler

Nurol GYO’nun Seyrantepe’de yapımını sürdürdüğü projesi Nurol Life farklı bir etkinliğe ev sahipliği yaptı.

İstanbul

Avrupa Konutları Ataköy fiyat

Avrupa Konutları Ataköy fiyat bilgisi haberimizin devamında yer alıyor.