Park Residences Cadde tedbir kararı kaldırıldı

Park Residences Cadde tedbir kararı kaldırıldı

Birleşik Gayrimenkul Geliştirme ve İnşaat A.Ş tarafından konuyla ilgili yapılan açıklama şöyle;
Bildiğiniz üzere;
24. Asliye Hukuk Mahkemesi tarafından İstanbul ili  Kadıköy ilçesi Tuğlacıbaşı Mahallesi Hatboyu Sokağı’nda bulunan 151 Pafta, 161 Parsel sayılı taşınmaz üzerinde Birleşik Gayrimenkul Geliştirme ve İnşaat A.Ş’ye ait bulunan bağımsız bölümler için 1 Eylül 2015 tarihinde ihtiyati tedbir kararı alınmıştı.
İtirazımız üzerine ekte belgesi görüldüğü gibi,  söz konusu ihtiyati tedbir kararı tarafımızdan yapılan itiraz neticesinde 08.09.2015 tarihinde mahkeme tarafından kaldırılmıştır.
İlgili  şirketin,  ‘’satış yapamazlar’’ açıklamaları da yüce yargının aldığı bu karar doğrultusunda geçerliliğini yitirmiş, ihtiyati tedbir isteminin reddine karar verilmiştir.

Birleşik Gayrimenkul Geliştirme ve İnşaat A.Ş projenin yüzde 60 sahibidir. Pazarlama stratejisi gereği olarak daha önceden belirlediği üzere Park Residences Cadde ismi ile satışlarına devam edecektir.
Park Residences Cadde’de avantajlı fiyatlarla lansman satışları, Ekim ayı içerisinde başlayacaktır. Tapu teslimlerimiz, satışın sonuçlanmasıyla birlikte alıcıya yapılmaktadır. Alım satımını gerçekleştirdiğimiz ve gerçekleştireceğimiz tüm taşınmazlarımızda;  hukuki olarak hiçbir sorun yoktur.
Kamuoyunun doğru bilgilendirilmesi öncelikle amacımızdır.

Saygılarımızla,
Birleşik Gayrimenkul Geliştirme ve İnşaat A.Ş adına
Yönetim Kurulu Üyesi
Ömer Derbazlar

Previous Vadi Yaka Başakşehir nerede?
Sonraki Relax Plus Yaşamkent teslim tarihi

Diğer Yazılar

Avrupa Yakası 0 Yorum

Nurol Park konut projesi

Nurol Park konut projesi Nurol GYO tarafından  karma proje olarak İstanbul Güneşli’de hayata geiriliyor.Nurol GYO garantisiyle yapılan Nurol Park projesi,Basın ekspres yolu üzerinde,Atatürk havaalanına 7,5km.uzaklıkda en yakın metro durağına 230m.mesafededir.Masko,İstoç,CNR

Anadolu Yakası 0 Yorum

İstanbul konut projelerinde yılbaşı kampanyaları

İnşaat sektörünün önde gelen firmaları satışı devam eden gayrimenkul projelerinde uyguladıkları özel kampanyalarla 2014 yılını uğurlamaya hazırlanıyor.

İstanbul

İnistanbul Lokal ön lansmanı Dubai Cityscape’te yapıldı

Dubai Cityscape Global 2015’te Ataköy’ün yeni yüzü haline gelen Nef Ataköy 22 projesini sergileyen Nef, aynı zamanda İş GYO ile beraber gerçekleştirmeyi planladıkları ikinci proje olan İnistanbul Lokal projesini de

İstanbul

Emaar Square: Şehrin merkezinde yaşam alanı

İstanbul Anadolu Yakası’nın gözde semtlerinden Çamlıca’da projelendirilen Emaar Square konut projesi , ana arterler ve bağlantı yollarına yakınlığıyla yaşamınızı kolaylaştırıyor.

İstanbul 0 Yorum

Nurol Tower projesi

Nurol Tower  Nurol GYO tarafından  İstanbul  Mecidiyeköy’de  ofis projesi ve konut projesi olarak hayata geçiyor.

Anadolu Yakası 0 Yorum

Oryataş ORYAPARK İstanbul projesi

Oryataş’ın kendi arazisi üzerinde bulunan çok fonksiyonlu konut projesi ORYAPARK İstanbul, 2 rezidans kulesi, ofis kulesi, alışveriş caddesi ve beş yıldızlı otelle yükseliyor.