Park MOZAİK projesinde Cumhuriyet Bayramı kutlandı

Park MOZAİK projesinde Cumhuriyet Bayramı kutlandı

Ankara’nın  gözde konut  projesi Park MOZAİK’te Cumhuriyet Bayramı için yapılan kutlama, şenliğe dönüştü.

Park MOZAİK Satış Ofisi’nde gerçekleştirilen kutlamada Cumhuriyet coşkusu, bando ekibinin çaldığı marşlar eşliğinde çocukların neşeli kahkahaları ile buluştu.

Park MOZAİK’te 25 Ekim Pazar günü saat 13.00 ile 17.00 arasında düzenlenen kutlamaya Ümitköy, Çayyolu, Bilkent ve Yaşamkent’te oturan yaklaşık 200 aile katıldı. Bando ekibinin karşıladığı misafirler, ikramlar ve müzik eşliğinde keyifli bir hafta sonu geçirdiler. Cumhuriyet Bayramı kutlamasında en çok eğlenenler ise her zamanki gibi çocuklar oldu. Aileleri ile birlikte renkli bir gün geçiren minikler, kendilerine yönelik yüz boyamadan baloncuya kadar birçok aktiviteye katılıp, oyunlar oynayarak, neşeli kahkahalar attılar.

Başkentlilere yeni ve farklı bir yaşam kültürü vaat eden Park MOZAİK, hayata dair tüm renkleri barındıran benzersiz tasarımı ve eşsiz özellikleri ile Ankara’nın gözde semtlerinden Yaşamkent’te yükseliyor. Toplam 75 bin metrekarelik proje arazisi üzerinde üç kule ve on yatay bloktan oluşan Park MOZAİK’te, büyüklükleri 92 ile 240 metrekare arasında değişen, 2+1, 3+1, 4+1, 4+1 dubleks, 5+1, 5+1 dubleks ve 6+1 dairelerin oluşturduğu toplam 885 konut yer alıyor.  Eşsiz peyzajı, yeraltına alınan trafiği ve özgün sosyal tesisi gibi birçok özelliği ile öne çıkan Park MOZAİK, meydanları ve sokakları ile de, doğayı, çağdaş yaşamla buluşturuyor.

Park MOZAİK’e ilişkin detaylı bilgiye; www.parkmozaik.com.tr adresinden ya da Satış Ofisi’nin: 0312 217 56 56 numaralı telefonunu arayarak ulaşabilirsiniz.

Previous Nurem İnşaat İzmir'de karma proje planlıyor
Sonraki Yeni Yaşam Evleri projesi

Diğer Yazılar

Ankara 0 Yorum

Emlak Konut Anadolu’ya açılacak

Türkiye’nin en büyük gayrimenkul yatırım ortaklığı şirketi olan Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı (GYO) son 11 yılda 100 bin bağımsız bölüme ulaştı.

Ankara 0 Yorum

Nefis Çankaya Evleri kazandırmaya devam ediyor

Ankara denince ilk akla gelen semt Çankaya’dır. 2-3 katlı yaklaşık 40-50 yıllık evleri ile günümüz şartlarına uyum sağlayamayan Çankaya, konut projelerinin hayata geçirilmesiyle eski ‘kazandıran’ günlerine yeniden dönmeye başladı.

Ankara

Akfen İnşaat Ankara projelerine ara verecek

İstanbul Levent’teki Loft projelerinin ardından Ankara İncek’te yeni bir projeye başlayan ve Bodrum’da otel yatırımına hazırlanan Akfen İnşaat, kentsel dönüşüme de sıcak bakıyor, iyi bir proje olması durumunda dönüşüme gireceklerini

Ankara 0 Yorum

Şehri Yaşam Projesi

Şehri Yaşam konut projesi Ankara Yaşamkent’te Dodurga İnşaat tarafından inşa ediliyor.

Ankara 0 Yorum

YDA Grup’tan Ankara’ya iki yeni konut projesi

Ankara’da yapımı devam eden YDA Park Avenue projesinde satışlara devam eden şirket, 3 yeni projede yaklaşık 5 bin konut inşa etmeyi planlıyor.

Anadolu Yakası 0 Yorum

Kampanyalı konut projeleri

Ankara ve İstanbul’da birçok konut projesi kampanya düzenledi.

0 Yorum

Henüz Yorum Yok!

Siz bu yazıya ilk yorumu yapabilirsiniz!

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.