Park MOZAİK projesinde Cumhuriyet Bayramı kutlandı

Park MOZAİK projesinde Cumhuriyet Bayramı kutlandı

Ankara’nın  gözde konut  projesi Park MOZAİK’te Cumhuriyet Bayramı için yapılan kutlama, şenliğe dönüştü.

Park MOZAİK Satış Ofisi’nde gerçekleştirilen kutlamada Cumhuriyet coşkusu, bando ekibinin çaldığı marşlar eşliğinde çocukların neşeli kahkahaları ile buluştu.

Park MOZAİK’te 25 Ekim Pazar günü saat 13.00 ile 17.00 arasında düzenlenen kutlamaya Ümitköy, Çayyolu, Bilkent ve Yaşamkent’te oturan yaklaşık 200 aile katıldı. Bando ekibinin karşıladığı misafirler, ikramlar ve müzik eşliğinde keyifli bir hafta sonu geçirdiler. Cumhuriyet Bayramı kutlamasında en çok eğlenenler ise her zamanki gibi çocuklar oldu. Aileleri ile birlikte renkli bir gün geçiren minikler, kendilerine yönelik yüz boyamadan baloncuya kadar birçok aktiviteye katılıp, oyunlar oynayarak, neşeli kahkahalar attılar.

Başkentlilere yeni ve farklı bir yaşam kültürü vaat eden Park MOZAİK, hayata dair tüm renkleri barındıran benzersiz tasarımı ve eşsiz özellikleri ile Ankara’nın gözde semtlerinden Yaşamkent’te yükseliyor. Toplam 75 bin metrekarelik proje arazisi üzerinde üç kule ve on yatay bloktan oluşan Park MOZAİK’te, büyüklükleri 92 ile 240 metrekare arasında değişen, 2+1, 3+1, 4+1, 4+1 dubleks, 5+1, 5+1 dubleks ve 6+1 dairelerin oluşturduğu toplam 885 konut yer alıyor.  Eşsiz peyzajı, yeraltına alınan trafiği ve özgün sosyal tesisi gibi birçok özelliği ile öne çıkan Park MOZAİK, meydanları ve sokakları ile de, doğayı, çağdaş yaşamla buluşturuyor.

Park MOZAİK’e ilişkin detaylı bilgiye; www.parkmozaik.com.tr adresinden ya da Satış Ofisi’nin: 0312 217 56 56 numaralı telefonunu arayarak ulaşabilirsiniz.

Previous Nurem İnşaat İzmir'de karma proje planlıyor
Sonraki Yeni Yaşam Evleri projesi

Diğer Yazılar

Ankara 0 Yorum

Parktepe Evleri’ nin düzenlediği fotoğraf yarışmasına binlerce başvuru oldu

Eserleriyle dünyayı etkileyen Mimar Sinan’dan ilham alınarak başlatılan “Mimar Sinan Fotoğrafçı Olsaydı-Anadolu’nun Mimari Desenleri” Fotoğraf Yarışması’na binlerce fotoğraf sanatçısından toplam 3 bin 530 fotoğraf geldi.

Ankara

Doğa City Ankara fiyat

Doğa City projesi Ankara Akyurt’ta Natura Gayrimenkul tarafından hayata geçiriliyor.

Ankara

Altınsaray Konutları Ankara Etimesgut’ta yükseliyor

Ankara’da son dönemlerde yaptığı konutlarla inşaat sektöründe marka isimlerden olan Özoğlu Özbay Grup ve inşaat sektöründeki ürün çeşitliliği ile fark yaratan Gökdemir Grup ortaklığı ile yapılan Altınsaray Konutları farkını hissettirmeye

Ankara 0 Yorum

Mebuskent Ankara’da cazip lokasyon sunuyor

Konut  alırken lokasyon seçiminde “ulaşım kolaylığı” temel kriter oldu. Artık yeni ev alacaklar trafik sorununu göz önüne alarak ulaşım olanaklarına göre tercih yapıyor.

Ankara 0 Yorum

Relax Göksu’da fiyatlar 76.500 TL’den başlıyor

Eryaman Relax Göksu projesinde ev fiyatları fiyatlar 76.500 TL’den başlıyor.

Ankara 0 Yorum

Arte İcon projesi

Arte İnşaat tarafından Ankara Yaşamkent’te inşa edilen Arte İcon projesi 50.000 m2 kapalı alanda toplam 256 konuttan oluşmaktadır.

0 Yorum

Henüz Yorum Yok!

Siz bu yazıya ilk yorumu yapabilirsiniz!

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.