Park MOZAİK projesinde Cumhuriyet Bayramı kutlandı

Park MOZAİK projesinde Cumhuriyet Bayramı kutlandı

Ankara’nın  gözde konut  projesi Park MOZAİK’te Cumhuriyet Bayramı için yapılan kutlama, şenliğe dönüştü.

Park MOZAİK Satış Ofisi’nde gerçekleştirilen kutlamada Cumhuriyet coşkusu, bando ekibinin çaldığı marşlar eşliğinde çocukların neşeli kahkahaları ile buluştu.

Park MOZAİK’te 25 Ekim Pazar günü saat 13.00 ile 17.00 arasında düzenlenen kutlamaya Ümitköy, Çayyolu, Bilkent ve Yaşamkent’te oturan yaklaşık 200 aile katıldı. Bando ekibinin karşıladığı misafirler, ikramlar ve müzik eşliğinde keyifli bir hafta sonu geçirdiler. Cumhuriyet Bayramı kutlamasında en çok eğlenenler ise her zamanki gibi çocuklar oldu. Aileleri ile birlikte renkli bir gün geçiren minikler, kendilerine yönelik yüz boyamadan baloncuya kadar birçok aktiviteye katılıp, oyunlar oynayarak, neşeli kahkahalar attılar.

Başkentlilere yeni ve farklı bir yaşam kültürü vaat eden Park MOZAİK, hayata dair tüm renkleri barındıran benzersiz tasarımı ve eşsiz özellikleri ile Ankara’nın gözde semtlerinden Yaşamkent’te yükseliyor. Toplam 75 bin metrekarelik proje arazisi üzerinde üç kule ve on yatay bloktan oluşan Park MOZAİK’te, büyüklükleri 92 ile 240 metrekare arasında değişen, 2+1, 3+1, 4+1, 4+1 dubleks, 5+1, 5+1 dubleks ve 6+1 dairelerin oluşturduğu toplam 885 konut yer alıyor.  Eşsiz peyzajı, yeraltına alınan trafiği ve özgün sosyal tesisi gibi birçok özelliği ile öne çıkan Park MOZAİK, meydanları ve sokakları ile de, doğayı, çağdaş yaşamla buluşturuyor.

Park MOZAİK’e ilişkin detaylı bilgiye; www.parkmozaik.com.tr adresinden ya da Satış Ofisi’nin: 0312 217 56 56 numaralı telefonunu arayarak ulaşabilirsiniz.

Previous Nurem İnşaat İzmir'de karma proje planlıyor
Sonraki Yeni Yaşam Evleri projesi

Diğer Yazılar

Ankara 0 Yorum

Sinpaş Altınoran ve Marina Ankara’da yeni kampanya

Sinpaş Yapı, Çankaya Oran’da yükselen Ankara’ konut projesi Altınoran ve Ankara’nın en çok tercih edilen konut projesi Marina Ankara için liderlere yaraşır bir kampanya hazırladı.

Ankara 0 Yorum

Aksoy VIP Konutları fiyat ve teslim tarihi bilgileri

Aksoy VIP Konutları fiyat ve teslim tarihi bilgileri haberimizin devamında yer alıyor.

Ankara

Ankara Mebuskent’te yaşam seneye başlıyor

Aymor Grup’un Ankara Batıkent Karacakaya bölgesinde gerçekleştirdiği Mebuskent konut projesi ve 4-5 bin kişilik nüfusu barındıracak. Mebuskent, özel güvenlik tedbirleri ve seçkin komşuları ile büyük şehirlerin korkulu rüyası olan etkenlerden

Ankara

SofaLoca Anneler Günü için avantajlı kampanya düzenledi

Emlak Konut’un Ankara’da hayata geçirdiği ilk proje olan SofaLoca ‘‘Siz En Güzel Localara Layıksınız’’ sloganıyla 10 Mayıs Anneler Günü’nde yaşamın gerçek mimarları anneleri süprizlerle ağırlayacak.

Ankara

Muhanver Gözüm : Allora Beytepe’de enerji de veriyoruz

Birbiri ardına inşa edilen marka projeler sayesinde konut anlayışının baştan sona değişmesine karşın, alıcılar geniş ve ferah evlerden vazgeçmiyor.

Ankara 0 Yorum

Zümrüt Konutları projesi

Zümrüt Konutları projesi Ankara Bağlıca’da Atılımzirve İnşaat tarafından inşa ediliyor.

0 Yorum

Henüz Yorum Yok!

Siz bu yazıya ilk yorumu yapabilirsiniz!

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.