Park Mavera, Eylül ayında da satış şampiyonu oldu

Park Mavera, Eylül ayında da satış şampiyonu oldu

Makro – Akyapı Ortak Girişimi tarafından Emlak Konut güvencesiyle Başakşehir’de inşa edilen rekortmen proje Park Mavera Eylül ayında bir rekora daha imza attı.

Park Mavera Eylül ayında kaydettiği 120 adetlik satışla Emlak Konut’un satışta olan 96 projesi arasından sıyrılarak açık ara satış şampiyonu oldu. Metrekare bazında da şampiyonluğu elinde tutan Park Mavera, adetsel bazda en yakın rakibinin iki katı satış gerçekleştirdi.
9 aylık satışların yüzde 10,81’i Eylül ayında gösterdiği performansla aylık bazda Emlak Konut’un toplam satış adedinin yüzde 23’üne tek başına imza atan Park Mavera, şirketin satış cirolarınınsa yüzde 18’inin üzerinde bir performans gösterdi. Park Mavera yıllık bazda 601 adetlik satışla ikinci olurken, birinci Ağaoğlu Maslak 1453’ünse 602 adet satışı bulunuyor. Park Mavera satış performansıyla, Emlak Konut’un 2016 yılı ilk 9 aylık satışlarının toplam yüzde 10,81’lik kısmına imza atmış bulunuyor.

“Başarının sırrı denge”
Park Mavera’nın başarısının sırrının lokasyon, fiyat ve ödeme koşulları arasında kurulan dengeye bağlayan Makro İnşaat Finans ve Satış Koordinatörü Muhammet Emrah Çağlayan, “ Park Mavera, Başakşehir Yeni Merkez’in tam ortasında yer alıyor. Bir tarafı 380 bin metrekarelik botanik ve şehir parkına, bir tarafı Başakşehir Kent Meydanı’na cepheli eşsiz bir parselde konumlanan Park Mavera, metrekaresi 4 bin 500 liradan başlayan fiyatları ve 120 aya kadar yüzde 0.70 vade oranlarıyla sağlanan ödeme kolaylığı sayesinde  gerek yatırımcının, gerekse kullanıcının tercih ettiği bir proje oldu” şeklinde konuştu.

Hedef yıl sonu
Emlak Konut’un tüm markalı konut projeleri arasında 2016 yılında başka birinciliklere de imza attıklarının altını çizen Çağlayan, “Reklamsız yakaladığımız bu başarı bir tesadüf değil, tüm parametreler ve paydaşlar arasında kurulan hassas dengenin neticesidir” diyerek Park Mavera’da hedeflerinin yıl sonuna kadar zam yapmadan projenin satışını tamamlamak olduğunu belirtti.

Türkiye’nin ilk planlı kent meydanında
Türkiye’nin ilk planlı kent meydanı olarak gösterilen Başakşehir Yeni Merkez’de inşa edilen Park Mavera, İkitelli Entegre Sağlık Kampüsü, 3. Köprü ve TEM bağlantı yolları üzerinde yer alıyor. 380 bin metrekare rekreasyon alanına sahip şehir parkına komşu olan proje, yaz kış kullanılabilen kapalı yüzme havuzları, çift sosyal tesisi, fin hamamları, Türk hamamları, sauna, fitness ve kapalı otoparklarının yanı sıra akıllı ev alt yapısına sahip özellikleriyle de dikkat çekiyor.
www.parkmavera.com

Previous Konutta tüketici beklentileri pazarı yeniden şekillendiriyor
Sonraki Moment Beştepe Ofis farklı bir etkinlik düzenledi

Diğer Yazılar

Avrupa Yakası 0 Yorum

Beylikdüzü 11. Mahalle satılık

İstanbul Beylikdüzü’nde hayata geçirilen 11. Mahalle Projesi yeşil alanlarıyla dikkat çekiyor.

İstanbul

Dova Samandıra konut projesi

İstanbul Anadolu yakasında Dova Yapı tarafından hayata geçirilen Dova Samandıra konut  projesinde satışlar başladı.

İstanbul

Piyalepaşa İstanbul’a ödül

İstanbul’un merkezi Beyoğlu’nda, konut, rezidans, ofis, otel ve alışveriş sokağından (AVS) oluşan karma kullanım projesi olarak hayata geçirilen Piyalepaşa İstanbul, International Property Awards tarafından Avrupa’nın En İyi Karma Kullanım Mimarisi

Avrupa Yakası

Ncadde Agora teslim tarihi

Ncadde Agora teslim tarihi bilgisi haberimizin devamında yer alıyor.

İstanbul

Brooklyn Dream teslim tarihi

Brooklyn Dream projesi teslim tarihi bilgisi haberimizin devamında yer alıyor.

Avrupa Yakası

Pearl of İstanbul konut projesi

Pearl of İstanbul konut projesi İstanbul Kumburgaz’da Hema İnşaat tarafından inşa edilecek.

0 Yorum

Henüz Yorum Yok!

Siz bu yazıya ilk yorumu yapabilirsiniz!

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.