Palmiye Park Sole’nin Temelleri Atıldı

İzmir’de inşaat sektöründe önemli projelere imza atan Veryeri ve Dağıstan ortaklığı, Palmiye Park Gaziemir, Zirvekent, Teras ve Renova’dan sonra yeni projeleri arasına Sole’yi ekledi. 

CDS Yapı ve Ege Yapı ortak girişimi olarak tasarlanan Palmiye Park Sole’nin temeli düzenlenen törenle atıldı. İzmir’in en değerli bölgelerinden Mavişehir’e komşu konumuyla dikkat çeken projenin 2015 yılının Ekim ayında tamamlanması planlanıyor. 6 bin 600 metrekarelik arsa üzerinde yükselecek Palmiye Park Sole’nin 3 blokta toplam 77 daireden oluşacağını dile getiren CDS Yapı Genel Müdürü Serdar Dağıstan, “Büyük sitelerin yoğunluğundan sıkılan, komşularını tanıyabilecek nitelikte ama site olmanın ekonomik yararını da yaşamak isteyenler için projelendirdiğimiz Sole, daha özel ve daha güzeli arayanlar için tasarlandı” dedi.

Fark yaratıyor…
Dağıstan, bütün dairelerin güneş aldığı, modern ve ferah mimari tasarımıyla fark yaratan projenin Karşıyaka’nın yenilenen yüzünün en 6 bin 600 metrekarelik arsa üzerinde yükselecek ve 3 blokta toplam 77 daireden oluşacak projenin Ekim 2015’te tamamlanması planlanıyor güzel örneklerinden olduğunu söyledi.

Dağıstan, sözlerine şöyle devam etti: “Her dairenin güneş almasına özellikle önem verdik ve bu sebeple de projenin adım Sole koyduk. Ulaşılabilir fiyatlarda 2+1 ve 3+1 dairelerin bulunduğu güvenlikli site konseptinde, havuzlu, modern bir yaşam alanı projelendirdik ve hızla inşaata başlıyoruz. İnşaat kalitesi kadar perde kapattırmayan konumumuz ve sosyal tesisleriyle de yeni bir cazibe merkezi yarattık. Eski ve yeni müşterilerimiz ile yeni projeden beklentileri üzerine bir anket gerçekleştirdik. Verilen yamtlardan yola çıkarak; Sole’de yarı açık mutfaklı ve ebeveyn banyolu 2+1 ve 2 balkonlu, giyinme ve çamaşır odalı 3+1 dairelere yer verdik. Genç ve emekli aileler olduğu kadar yatırım amacıyla konut arayanların da tercihi oluyoruz” dedi.

Kolay ulaşım …
Palmiye Park Sole, Mavişehir metro istasyonu ve İzmir Çevre Yolu gibi önemli ulaşım hatlarına yakın, Piri Reis ve Karşıyaka Anadolu Lisesi gibi önemli okullara komşu bir konumda bulunuyor. Ayrıca Karşıyaka Devlet Hastanesi ve Kent Hastanesi’ne de oldukça yalan. Palmiye Park Sole’de 2+1 daireler 190 bin TL’den, 3+1 daireler 263 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuldu. Projede anlaşmalı bankalar aracılığı ile yüzde 1 peşinat ve ilk sene sıfır taksit ile 120 aya kadar vadeli kredilendirme fırsatı sunuluyor.(Yeni Asır)

Previous Çilek Rotasını Çin'e Çevirdi
Sonraki Kentsel Dönüşüm Zirvesi 6 Şubat’da İstanbul’da Yapılacak

Diğer Yazılar

Firma Haberleri

IGLO ARCHITECTS’E WORLD ARCHITECTURE COMMUNITY ÖDÜLÜ…

Iglo Architects’in tasarladığı ICI Fabrika ve Yönetim Binası projesi, mimarlık ve iç mimarlık dünyasının nitelikli uluslararası dijital mecralarından biri olan World Architecture Community’nin ödülünü kazandı…

Firma Haberleri 0 Yorum

Bakü Olimpiyat Stadı’nı 24 Ayda Tamamlayacak

Azerbaycan’da yapılan Bakü Olimpiyat Stadı ve Dünya Petrol Devi SOCAR’ın Genel Merkez Binası gibi birçok üst düzey proje, Türk inşaat şirketi Tekfen İnşaat tarafından gerçekleştiriliyor.

Firma Haberleri

Realty Port İstanbul, Ortadoğu’dan gelen konuklarını ağırlayacak

RealtyPort İstanbul 25- 26 Nisan tarihleri arasında Arap – Türk Gayrimenkul Zirvesi’ nde iddialı projeleri ile görücüye çıkaracak.

Firma Haberleri 0 Yorum

Yeni Mezunun İş Rehberi Çıktı

Yenibiris.com’un üniversiteden yeni mezun olan gençler için her yıl hazırladığı “İŞTEİŞ Yeni Mezunun İş Rehberi” çıktı.

Firma Haberleri 0 Yorum

Tahir Çelik Nata Vega Avm’nin müdürü oldu

Ece Türkiye firması tarafından yönetilen Ankamall Alışveriş Merkezi’nin başarılı yöneticisi Tahir Çelik, Nata Vega Outlet Alışveriş Merkezi’nin yeni alışveriş merkezi müdürü oldu.

Firma Haberleri 0 Yorum

Erzurum Kampüs Hastanesi İhalesine İtiraz

Erzurum’da ‘Sağlık Kampüsü’ inşaatı ihalesinin ikinci kez iptal edilmesinin ardından. ihaleye giren ve ikinci en düşük teklifi veren Limak-Haşemoğlu inşaat grubu, ihalenin kendilerine verilmesi için yargıya başvurdu.

0 Yorum

Henüz Yorum Yok!

Siz bu yazıya ilk yorumu yapabilirsiniz!

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.