paintistanbul Fuarı

paintistanbul Fuarı

Türkiye boyada eşik atladı, bölgenin üretim üssü olmayı başardı.

Almanya, İtalya, İngiltere, Fransa gibi devler küçülürken Türk boya sektörü, büyümeye devam ediyor. Bu büyüme yabancıların gözünden de kaçmıyor. Bu yıl üçüncü kez kapılarını açmaya hazırlanan paintistanbul 2014 Boya Sanayi, Hammadde ve Yardımcı Maddeler Fuar ve Kongresi’ne yabancı katılımı rekor seviyeye ulaştı.
 
Türk boya ve hammadde sanayinin en büyükleri BOSAD ve CNR işbirliği ile 23 – 25 Ekim 2014 tarihleri arasında CNR Expo Yeşilköy’de düzenlenecek paintistanbul Fuarı’nda yerlerini alıyor.
 
MET adıyla tanınan ünlü graffiti sanatçısı Muhammed Emin Türkmen de Türkiye’nin en renkli fuarı paintistanbul’un renklerine yenilerini ekleyecek. Ziyaretçiler, MET’in fuarın açılış gününde gerçekleştireceği özel graffiti çalışmasına tanık olma şansını yakalayacak.
 
Boya teknolojisindeki en son yenilikler ve inovatif gelişmeler ise uluslararası katılımlı kongrede masaya yatırılacak. Pazarlama dâhisi, inovasyon denilince dünyada ilk akla gelen isimlerden biri olan Peter Fisk’in sunumu, 23 Ekim Perşembe günü saat 14.00’de İstanbul Wow Convention Center’da izlenebilecek.
 

Previous Greenist'e Yatırıma Gelen Oturmaya Karar Veriyor
Sonraki Bursa Şehir Logosu Tanıtıldı

Diğer Yazılar

Etkinlikler 0 Yorum

BUGİAD Tanışma ve İş Geliştirme Zirvesi

Bursa’nın en geniş tabanlı sivil toplum kuruluşu olan Bursa Girişimci İşadamları Derneği bünyesindeki Yapı Komitesi, düzenlediği zirvede yapı sektörünün önde gelen firmalarını bir araya getirdi.

Etkinlikler 0 Yorum

Çelik Teknoloji Seminerleri’nin Beşincisi Gerçekleşecek

Çelik sektöründe “iş sağlığı ve güvenliği”yerleşik bir kültür olacak

Etkinlikler 0 Yorum

Tasarım, mimari ve inşaatta “Rönesans” rüzgarı esiyor

Bugünün mimarları, sürdürülebilir geleceğin yaratıcısı gençler, Rönesans’ın “Sürdürülebilir Geleceği tasarla” yarışması için bir araya geliyor.

Etkinlikler 0 Yorum

Samsun İnşaat Fuarı açılıyor

İkincisi gerçekleşecek olan Samsun İnşaat Fuarı, Tarihi Kentler Birliği destekleri ile hazırlanan Tarihi Kent Dokuları ile Kentsel-Kültürel Mirasın Korunması Özel Bölümü ile 31 Mart-03 Nisan 2016 tarihleri arasında Samsun’da açılacak.

Etkinlikler 0 Yorum

Mimari Tasarımda İklimlendirme Konferansı gerçekleşti

İSKİD, 300’e yakın mimar, mühendis, müteahhit, KAMU görevlisi ve sektör paydaşını Ankara’da dördüncüsünü düzenlediği “Mimari Tasarımda İklimlendirme Konferansı”nda bir araya getirdi.

Etkinlikler

AYD 2.Dönem eğitimleri Gaziantep’te başladı

AVM Sektörüne sorumlu liderlik yapmak ve sektörün sağlıklı gelişimine katkıda bulunmak amacıyla kurulan AYD, misyonu kapsamında 2015-2016 döneminde çeşitli eğitim, seminer ve konferanslarını hayata geçirmeye devam ediyor.

0 Yorum

Henüz Yorum Yok!

Siz bu yazıya ilk yorumu yapabilirsiniz!

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.