Ottomare Palace

Ottomare Palace

Bakırköy’ün süit projesi ‘Palace’ satışa sunuldu

Bakırköy sahil yolu üzerindeki deniz cepheli merkezi konumu ve sınırlı sayıda özel suit daire seçenekleriyle Ottomare Palace satışa çıktı. Ottomare Suites’in yanı başında yer alan Ottomare Palace’ta 62 özel suit daire bulunuyor.

1+1’den 4+1’e kadar farklı süit seçenekleri olan projede istendiğinde tek katta 232 metrekare tek özel suit sahibi olunabiliyor. Deniz limuzini hizmeti Ottoman Gayrimenkul tarafından hayata geçirilen projede her biri kendine ait teraslı farklı suit seçenekleri bulunuyor.

Bunlar dışında deniz manzaralı bahçeli süitler ve loft süitler olmak üzere özel suit seçenekleri de projede yer alıyor. Ottomare Suites’le aynı hizmetleri ve sosyal donatıları paylaşacak olan Ottomare Palace’ta, Türkiye’de ilk kez yaşama geçecek olan deniz limuzininden yararlanmak mümkün olacak. Ottomare Palace’ta, daire fiyatları 1.038.000 ile 3.995.700 TL arasında değişim gösteriyor.(Milliyet)

Ayrıntılı bilgi için: www.ottomare.com.tr

Previous Arma Residence Kampanya Fiyatları
Sonraki Ev Sahibinin Hakları

Diğer Yazılar

Firma Haberleri 0 Yorum

Tema Banyo, güneş enerjisine yatırım yapacak

Tema Banyo ‘Güneş’i Seçti!

Firma Haberleri 0 Yorum

Bolefloor Parkeler kibrID MATERIAL ile Türkiye’de

Özgün koleksiyonları ve yenilikçi vizyonuyla mimar, iç mimar ve tasarımcıların ilk tercihi olan kibrID MATERIAL, yeni markası Bolefloor ile mekanlara yeni yorumlar getiriyor.

Firma Haberleri

BANYONUZUN HAVASINI CONFETTI İLE DEĞİŞTİRİN

Banyo halı tasarımında fark yaratan Confetti, “Elite” koleksiyonuyla banyosuna farklı bir hava katmak isteyen kadınların ilk tercihi oluyor.

Firma Haberleri 0 Yorum

Evlerinizi üç boyutlu deneyimle dönüştürebilirsiniz

Dassault Systèmes, ev ortamını hayal etmenizi ve yönetmenizi sağlayan tüketicilere yönelik Homebyme 3D deneyiminin tarayıcı tabanlı sürümünü piyasaya sürdü.

Firma Haberleri 0 Yorum

Gayrimenkulde Yeni Gözde Bursa

Projebeyaz Danışmanlık, Bursa’ya yurtiçi ve yurtdışından gelen talepleri karşılamaya odaklanırken, gayrimenkul şirketlerini işbirliğine ve proje sayısını artırmaya  çağırdı.

Firma Haberleri 0 Yorum

Kalkan İnşaat yeni yerinde hizmet veriyor

Gömeç’te 20 yıldan bu yana inşaat sektöründe faaliyet gösteren ve ilçede yapmış olduğu inşaatlarla halkın güvenini kazanmayı bilen Kalkan İnşaat yeni yerinde hizmet vermeye başladı.

0 Yorum

Henüz Yorum Yok!

Siz bu yazıya ilk yorumu yapabilirsiniz!

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.