Otonomi Otel ve AVM ile daha da büyüyecek

Otonomi Otel ve AVM ile daha da büyüyecek

Başkent Otomotivciler Derneği tarafından hayata geçirilen Otonomi’nin başarıyla tamamlanması ile beraber ikinci etap için çalışmalar da başlıyor.

Otel ve Alışveriş Merkezi inşa edilecek proje Avrupa ve Ortadoğu’nun en büyük Otomotiv Yaşam Merkezi olma özelliğini daha da pekiştirecek.

23 Haziran’da gerçekleşen S.S Başkent Otomotivcileri Toplu İşyeri Yapı Kooperatifi olağan genel kurulunda konuşan Başkan Aydın Erkoç artık ikinci etaba başlanacağı müjdesini verdi. Yönetim ve denetim kurullarının, bilançoların oy birliği ile ibra edildiği toplantıya 200’e yakın üye katıldı, 2016 çalışma raporları ve tahmini bütçeler de görüşülerek kabul edildi.

AVM, Otel, Kongre Merkezi Projeleri tanıtıldı
Toplantıda yapılacak 2. Etap ile ilgili bilgiler veren Başkan Aydın Erkoç, teşekkür konuşması yaptı ve şunları söyledi:
“Bu önemli projede ilk etabı tamamladık ve  tüm işyerlerimiz faaliyete geçmeye başladı. Esnaf arkadaşlarımızdan çok olumlu geri dönüşler alıyoruz. Bir çoğu şehir merkezindeki eski iş yelerinden daha fazla araba satmaya başladıklarını fiziki ve teknik imkanlarının da daha iyi hale geldiğini söylüyor bu da bizi çok mutlu ediyor. Değerli üyelerimiz; burada biz bir aileyiz, birlikte nasıl büyük engelleri aşıp sadece Ankara’ya değil Türkiye’ye bu önemli tesisi kazandırdıysak şimdi de 2.etapla bize daha da güç katacak ve Ankara’mızı da önemli bir cazibe merkezi haline getirecek alışveriş merkezi, iş yerleri ve otel  projemizin de tanıtım heyecanını yaşıyoruz. Burada inşa edilecek bu tesisler hem marka değerimizi pekiştirecek hem de maddi anlamda gücümüze güç katacak.”

Katılım ve desteklerinden dolayı üyelere teşekkür eden Erkoç, yaklaşan Ramazan Bayramı dileklerini de ileterek, “Allah’ın izni ve sizlerin destekleri ile bu önemli projenin de başlangıcını yapıyoruz. Allah birliğimizi, dirliğimizi bozmasın; katılım ve destekleriniz için sonsuz teşekkürler. Yaklaşan Ramazan Bayramımızı da içten kutluyor, hayırlı bayramlar diliyorum” dedi.

80 bin m2’lik alana AVM, 15 bin metre2’ye otel ve kongre merkezi inşa edilecek
2. Etap hakkında açıklama yapan Başkan Erkoç, 80 bin metre2’lik alana outlet alışveriş merkezi, iş merkezleri, Otomobil müzesi, otopark ile 15 bin metre2’lik alana da 5 yıldızlı termal otel ve kongre merkezi yapılması planlandığını söyledi detaylı bilgileri daha sonra paylaşacakları bilgisini verdi.

Previous Benevre Beytepe teslim tarihi
Sonraki TOKİ'den 58.000 TL’ye ev, 7.500 TL’ye iş yeri

Diğer Yazılar

ARSİA Ankaralılara merhaba dedi

Kısa bir süre önce kapılarını açan ARSİA hem alışverişve eğlencenin merkezi, hem de öğrencilerin yeni buluşma noktası olmaya aday…

Ankara Podium AVM hizmete girdi

Ankara’da toplam 450 milyon liraya mal olan ve en az 2 bin kişiye iş ve aş kapısı olacak olan Podium Alışveriş, İş ve Yaşam Merkezi hizmete girdi.

AVM

Vadistanbul Bulvar Avrupa’nın en iyi AVM ve ofis projesi seçildi

Vadistanbul’un Bulvar etabına uluslararası alanda bir ödül daha geldi.

One Tower Avm

One Tower Shopping Center, alışveriş merkezi anlayışına yeni bir soluk getiriyor.

VAN AVM, Türk Lirası’na dönme kararı aldı

Van tarihinin en büyük özel sektör yatırımı VAN AVM, Türk Lirası’na dönme kararı aldı.

Raduga Park AVM sosyal bir yaşam alanı

DP+Güzey Mimarlık tarafından Rusya’nın Perm kentinde uygulanmak üzere tasarlanan Raduga Park AVM, sadece bir alışveriş merkezi olmanın ötesine geçerek, şehrin en önemli çekim merkezi olmaya aday sosyal bir yaşam alanı

0 Yorum

Henüz Yorum Yok!

Siz bu yazıya ilk yorumu yapabilirsiniz!

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.