Otonomi Otel ve AVM ile daha da büyüyecek

Otonomi Otel ve AVM ile daha da büyüyecek

Başkent Otomotivciler Derneği tarafından hayata geçirilen Otonomi’nin başarıyla tamamlanması ile beraber ikinci etap için çalışmalar da başlıyor.

Otel ve Alışveriş Merkezi inşa edilecek proje Avrupa ve Ortadoğu’nun en büyük Otomotiv Yaşam Merkezi olma özelliğini daha da pekiştirecek.

23 Haziran’da gerçekleşen S.S Başkent Otomotivcileri Toplu İşyeri Yapı Kooperatifi olağan genel kurulunda konuşan Başkan Aydın Erkoç artık ikinci etaba başlanacağı müjdesini verdi. Yönetim ve denetim kurullarının, bilançoların oy birliği ile ibra edildiği toplantıya 200’e yakın üye katıldı, 2016 çalışma raporları ve tahmini bütçeler de görüşülerek kabul edildi.

AVM, Otel, Kongre Merkezi Projeleri tanıtıldı
Toplantıda yapılacak 2. Etap ile ilgili bilgiler veren Başkan Aydın Erkoç, teşekkür konuşması yaptı ve şunları söyledi:
“Bu önemli projede ilk etabı tamamladık ve  tüm işyerlerimiz faaliyete geçmeye başladı. Esnaf arkadaşlarımızdan çok olumlu geri dönüşler alıyoruz. Bir çoğu şehir merkezindeki eski iş yelerinden daha fazla araba satmaya başladıklarını fiziki ve teknik imkanlarının da daha iyi hale geldiğini söylüyor bu da bizi çok mutlu ediyor. Değerli üyelerimiz; burada biz bir aileyiz, birlikte nasıl büyük engelleri aşıp sadece Ankara’ya değil Türkiye’ye bu önemli tesisi kazandırdıysak şimdi de 2.etapla bize daha da güç katacak ve Ankara’mızı da önemli bir cazibe merkezi haline getirecek alışveriş merkezi, iş yerleri ve otel  projemizin de tanıtım heyecanını yaşıyoruz. Burada inşa edilecek bu tesisler hem marka değerimizi pekiştirecek hem de maddi anlamda gücümüze güç katacak.”

Katılım ve desteklerinden dolayı üyelere teşekkür eden Erkoç, yaklaşan Ramazan Bayramı dileklerini de ileterek, “Allah’ın izni ve sizlerin destekleri ile bu önemli projenin de başlangıcını yapıyoruz. Allah birliğimizi, dirliğimizi bozmasın; katılım ve destekleriniz için sonsuz teşekkürler. Yaklaşan Ramazan Bayramımızı da içten kutluyor, hayırlı bayramlar diliyorum” dedi.

80 bin m2’lik alana AVM, 15 bin metre2’ye otel ve kongre merkezi inşa edilecek
2. Etap hakkında açıklama yapan Başkan Erkoç, 80 bin metre2’lik alana outlet alışveriş merkezi, iş merkezleri, Otomobil müzesi, otopark ile 15 bin metre2’lik alana da 5 yıldızlı termal otel ve kongre merkezi yapılması planlandığını söyledi detaylı bilgileri daha sonra paylaşacakları bilgisini verdi.

Previous Benevre Beytepe teslim tarihi
Sonraki TOKİ'den 58.000 TL’ye ev, 7.500 TL’ye iş yeri

Diğer Yazılar

Biz Cevahir Haliç AVM yeni yıla hazır!

Alibeyköy ve Eyüp bölgesinin yeni çekim merkezi Biz Cevahir Haliç AVM, yeni yılı yeni kampanya ve mağazalarıyla karşılamaya hazırlanıyor.

AVM

Symbol Kocaeli projesi, 28 Mayıs’ta açılacak

Kavanlar Holding, Kocaeli’de 1 milyar liralık yatırımla 77 dönüm üstüne içinde otel, hastane, AVM, kongre ve performans merkezi ve yapı marketin bulunduğu 5 sac ayaklı projeyi hayata geçiriyor.

AVM

Forum Diyarbakır AVM projesi kapılarını açtı

Türkiye’nin en büyük alışveriş platformu Multi Turkey’nin yeni alışveriş merkezi Forum Diyarbakır, ziyaretçilerini ağırlamaya başladı.

Seçkin gurmeler One Tower AVM’de buluşuyor

Bünyesindeki kaliteli markalar ve hayata geçirdiği özel etkinlikleriyle kısa sürede Başkent Ankara’nın dikkatini çeken One Tower Alışveriş ve Yaşam Merkezi, sunduğu lezzetlerle de ‘seçkin’ gurmelerin buluşma noktası haline geliyor.

Bursa’ya iki yeni AVM geliyor

Nilüfer Belediyesi tarafından yap işlet devret modeliyle Odunluk Mahallesi’nde yeni bir Alışveriş Merkezi inşa ediliyor.

Meydan Batıkent AVM yaşam alanları yeni trend haline geldi

Yenimahalle Belediyesi tarafından 2011 yılında hizmete açılan ve bölge halkının ihtiyaçları düşünülerek, yerinde yönetim anlayışla hizmet veren Yenimahalle Belediyesi Ek Hizmet Binası ve Meydan Batıkent AVM, içerisinde bulundurduğu yaşam alanları,

0 Yorum

Henüz Yorum Yok!

Siz bu yazıya ilk yorumu yapabilirsiniz!

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.