OTİZM ve OTİSTİK ÇOCUKLAR

OTİZM ve OTİSTİK ÇOCUKLAR

OTİZM İLODER LOGOYAŞAM PROJELERİ olarak Sosyal Sorumluluk gereği bu yazımızda Otizm alanında önemli bilimsel çalışmalar yapan ve farklı yöntemleriyle otistik çocuklara yönelik bilimsel çalışmalarıyla bilinen İLODER Otizm Derneği’ ne sayfamızda yer vermekteyiz.

Otizmle ilgili bilimsel araştırmalar yapan, bilimsel araştırmalara destek veren, yurtiçi ve yurtdışından pek çok aileye danışmanlık ve yönlendirme yapan İleri Otizm ve Engelliler Araştırmaları Derneği, İZMİR/Urla bölgesinde Otizm Alanında çalışmalar yapmaktadır.

İloder, otizm alanında yapmış olduğu başarılı çalışmaları duyurmak, otizm konusunda ailelere yönelik bilgi paylaşımında bulunmak ve İloder’in çalışmalarını daha etkin duyurabilmek adına web sitesiyle ve sosyal medya faaliyetleriyle aileler ile internet ortamında buluşuyor.

Otizm Nedir ?

Otizmin Belirtileri Nelerdir ?

Otizm Tedavi Edilebilir mi ?

Otistik Çocukların Davranışları Nelerdir ?

Otizm Testi,

Otizm Araştırmaları gibi otizm ile ilgili pek çok konu hakkında merak edilenler,

Otizm Videoları, otizm tanıtım filmleri, otizm tv programları, otizm izlerinin silindiği çocuklar ve aileler ile yapılan ropörtajlar, otizm konusunda yazılan bilimsel makaleler, aile desteği ve merak edilen bir çok bilgi İloder’in www.iloder.org sitesinden ve sosyal medya paylaşım ortamlarından erişilebilmektedir.

İloder yenilenmiş web sitesi ile dolu içeriğiyle, ziyaretçilerine bilgiye erişimde kolaylıklar sağlarken, bir yandan da İloder’in aileler ile daha yakın iletişim kurmasını sağlıyor.

Sosyal medya paylaşım ortamları üzerinden de ailelerle iletişim halinde olan İloder’e erişim sağlanacak kanallar aşağıda verilmektedir.


web sitesi
adresi : www.iloder.org

Facebook Sayfası : facebook.com/iloderotizm

Twitter Hesabı : twitter.com/iloderotizm

Youtube Video Kanalı : youtube.com/iloderotizm

Google Plus Sayfası : plus.google.com/+iloder

İLODER İleri Otizm ve Engelliler Araştırma Derneği, Urla – İZMİR

Previous HEP İstanbul ikinci etap satışa çıktı
Sonraki İş GYO Kurumsal Yönetim Derecelendirme notu 10 üzerinden 9,09

Diğer Yazılar

Makaleler 0 Yorum

Ticari gayrimenkul danışmanı nasıl olunur?

Gayrimenkullerin her zaman insanlar için en önemli yatırım aracı olması ve ekonominin de büyümesi ile birlikte, bu alanda destek sağlayan kişilerin varlığı da bir zorunluluk haline gelmiştir.

Makaleler 0 Yorum

Yeni Borçlar Kanunu ve Ticari Kiralar ile Diğer Kiraların Farkı

Bilindiği gibi 1 Temmuz 2012 tarihinde yürürlüğe giren Türk Borçlar Kanunu 1955 Tarihli Gayrimenkul kiraları hakkındaki kanunu yürürlükten kaldırmış,  1963 yılından beri  (Gayrimenkul kiraları hakkındaki kanunun bazı maddeleri bu tarihte

Makaleler 0 Yorum

Yaşam Projeleri İki Derece Mimarlık Özel Röportaj

Ankara’da bir çok markalı konut ve ofis projelerine imza atan İki Derece Mimarlık Ofisi Sahipleri Yaman Pamukcu ve Erkan Erarslan Yaşam Projeleri’ne gelecek dönem projelerini anlattılar, Ankara gayrimenkul sektörünü değerlendirdiler…

Makaleler

İnşaat sektörünün gelişmesi için neler yapılmalı?

Bildiğiniz  gibi, 2015  yılı  ilk çeyrek büyüme rakamları gayri safi yurt içi  hasıla sabit fiyatlarla yüzde 2,3 arttı.

Makaleler 0 Yorum

Efe Bezci:“Modern şehirleşmeye destek veren kazanacak”

Yaklaşık 40 yıldan bu yana inşaat sektöründe faaliyet gösteren Besa Grup’un genç ve başarılı Yönetim Kurulu Üyesi Efe Bezci, Haziran ayında teslim edilecek Besa Kule İş Merkezi projesini anlattı.

Makaleler 0 Yorum

Gayrimenkul Yatırımı İçin 7 Kolay Adım

Gayrimenkul alanında uzman da çaylak da olsanız, yatırım yapmadan önce 7 ana başlığı çok iyi analiz etmeniz gerekir.

2 Yorum

 1. zubeyde
  Kasım 29, 14:23 Yanıtla

  merhaba, oglum suan 2 yasinda ve 2aylik, henuz hic bir kelime soylemiyor, ne anne ne baba ne baska birsey. oglumda otizm belirtileri var. bi arkadasimin oglu sizin merkezinizdeki tedavi sonucu konusmayi ogrendi, ve duzelti. bu yuzden daha fazla bilgi icin sizi size ulasmak istiyorum. belcikada yasiyoruz. lutfen bizi arayip bilgi verebilirmisiniz?

  tessekurler,
  UCKUYULU Zubeyde
  telefon : 0032484472772

  • yasamprojeleri.com
   Kasım 29, 14:31 Yanıtla

   Zübeyde hanım merhaba, biz sosyal sorumluluk gereği bu yazıyı yayına aldık. Otizm merkezi değiliz. Merkeze, +90 (232) 445 44 50 no’lu telefondan ulaşabilirsiniz…

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.