Otis asansörleri Türkiye’nin ödüllü projelerinde kullanılıyor

Otis asansörleri Türkiye’nin ödüllü projelerinde kullanılıyor

Türk gayrimenkul sektörünün prestijli ödüllerinden ‘Sign of the City Awards’a layık görülen 6 büyük projenin asansörleri Otis imzası taşıyor.

Otis Türkiye Genel Müdürü Özgür Aren, güvenlik, kalite ve performansından dolayı Türkiye’deki önemli projelerin çoğunda Otis asansörlerinin tercih edildiğini söyledi.

Uluslararası platformda önemli bir yeri olan, Türk inşaat ve gayrimenkul sektörünün büyük ilgi gösterdiği ‘Sign of the City Awards’da Türkiye’nin simgesi haline gelmiş projeler ödüllendirildi. 142 farklı projeye ait 199 başvurunun değerlendirildiği yarışmada, 16 kategoride 24 adet tamamlanmış ve devam eden proje ödüle layık görülürken, 4 jüri özel ödülü verildi.

Prestijli binalar için ürün tasarlayıp geliştirmeye devam edeceğiz
‘Sign of the City Awards’ı kazanan 6 önemli projede, dünyanın ve Türkiye’nin lider asansör firması Otis’in üniteleri kullanıldı. Güvenlik, kalite ve performansından dolayı Türkiye’de inşa edilen büyük projelerin ve yüksek binaların çoğunda Otis’in tercih edildiğini vurgulayan Otis Türkiye Genel Müdürü Özgür Aren, “Ülkemizin yüksek binalarının yanı sıra konut, AVM, havalimanı, otel, metro, hastane ve kamu binalarının en hızlı ve akıllı asansörlerini üretiyoruz. Türkiye’nin lider asansör firması olarak, ülkemizde ve farklı coğrafyalardaki prestijli yüksek binalar için ürün tasarlayıp geliştirmeye devam edeceğiz” dedi.

‘Sign of the City Awards 2014’ü kazanan ve içinde Otis asansör ve yürüyen merdiven ünitelerinin kullanıldığı 6 projenin isimleri şöyle: “En İyi AVM – Prime Mall Gaziantep AVM / Prime Development”, “En İyi Sağlık – İstanbul Florence Nightingale Hastanesi / Türk Kardiyoloji Vakfı”, “En İyi Ofis – Maslak No Bir / Alsar Maslak Gayrimenkul”, “En İyi Ofis – Bulvar 216 Ofis & AVM / Özak GYO”, “En İyi Az Katlı Konut – 35. Sokak / Akşan”, “En İyi Rezidans – Soyak Soho / Soyak”.

Previous Gyoder 14.Gayrimenkul Zirvesi 3 Aralık 2014
Sonraki Tahincioğlu Nidapark Beşiktaş projesi "En İyi Rezidans" Ödülü'nü kazandı

Diğer Yazılar

Firma Haberleri 0 Yorum

Azel Kule Ankara’da Yükseliyor

AZEL Gayrimenkul’un Başkent’te lüks konutların gelişim aksı olan batı girişinde hayata geçirdiği karma proje Azel Kule hızla yükseliyor.

Firma Haberleri 0 Yorum

Nef Ataköy 22 Teslim Tarihi

25 bin metrekarelik arsa üzerinde hayata geçirilecek Nef Ataköy 22’de, 20 günde 800’den fazla aileyi ev sahibi vaptı.

Firma Haberleri

EYG, gayrimenkul yatırım fonu kuracak

EYG, gayrimenkul sektöründeki yenilikçi projelerine hız verdi. 2014’te SPK’ya gayrimenkul yatırım fonu kurmak için izin başvurusunda bulunan EYG, 14 Mayıs itibarıyla izin aldı.

Firma Haberleri 0 Yorum

Varyap Dünyaya Açılacak

Varyap, Bodrum’da geliştirdiği yeni projesi Varyap Elements Yalıkavak ile ilk kez güney sahillerine açılıyor.

Firma Haberleri

TANAP projesinde çalışmalar tüm hızıyla devam ediyor

Azerbaycan’ın Hazar Denizi’ndeki Şah Deniz-2 Gaz Sahası ve Hazar Denizi’nin güneyindeki diğer sahalarda üretilen doğal gazın Türkiye’ye ve Avrupa’ya taşınmasını amaçlayan Trans Anadolu Doğal Gaz Boru Hattı (TANAP) Projesi’nin çalışmaları

Firma Haberleri 0 Yorum

Üsküdar-Ümraniye-Çekmeköy Hattının Asansör ve Yürüyen Merdivenlerini Hyundai Asansör Yapacak

İstanbul metrosunun Üsküdar-Ümraniye-Çekmeköy hattının asansör ve yürüyen merdivenleri Hyundai Asansör tarafından  yapılacak.

0 Yorum

Henüz Yorum Yok!

Siz bu yazıya ilk yorumu yapabilirsiniz!

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.