Otis asansörleri Türkiye’nin ödüllü projelerinde kullanılıyor

Otis asansörleri Türkiye’nin ödüllü projelerinde kullanılıyor

Türk gayrimenkul sektörünün prestijli ödüllerinden ‘Sign of the City Awards’a layık görülen 6 büyük projenin asansörleri Otis imzası taşıyor.

Otis Türkiye Genel Müdürü Özgür Aren, güvenlik, kalite ve performansından dolayı Türkiye’deki önemli projelerin çoğunda Otis asansörlerinin tercih edildiğini söyledi.

Uluslararası platformda önemli bir yeri olan, Türk inşaat ve gayrimenkul sektörünün büyük ilgi gösterdiği ‘Sign of the City Awards’da Türkiye’nin simgesi haline gelmiş projeler ödüllendirildi. 142 farklı projeye ait 199 başvurunun değerlendirildiği yarışmada, 16 kategoride 24 adet tamamlanmış ve devam eden proje ödüle layık görülürken, 4 jüri özel ödülü verildi.

Prestijli binalar için ürün tasarlayıp geliştirmeye devam edeceğiz
‘Sign of the City Awards’ı kazanan 6 önemli projede, dünyanın ve Türkiye’nin lider asansör firması Otis’in üniteleri kullanıldı. Güvenlik, kalite ve performansından dolayı Türkiye’de inşa edilen büyük projelerin ve yüksek binaların çoğunda Otis’in tercih edildiğini vurgulayan Otis Türkiye Genel Müdürü Özgür Aren, “Ülkemizin yüksek binalarının yanı sıra konut, AVM, havalimanı, otel, metro, hastane ve kamu binalarının en hızlı ve akıllı asansörlerini üretiyoruz. Türkiye’nin lider asansör firması olarak, ülkemizde ve farklı coğrafyalardaki prestijli yüksek binalar için ürün tasarlayıp geliştirmeye devam edeceğiz” dedi.

‘Sign of the City Awards 2014’ü kazanan ve içinde Otis asansör ve yürüyen merdiven ünitelerinin kullanıldığı 6 projenin isimleri şöyle: “En İyi AVM – Prime Mall Gaziantep AVM / Prime Development”, “En İyi Sağlık – İstanbul Florence Nightingale Hastanesi / Türk Kardiyoloji Vakfı”, “En İyi Ofis – Maslak No Bir / Alsar Maslak Gayrimenkul”, “En İyi Ofis – Bulvar 216 Ofis & AVM / Özak GYO”, “En İyi Az Katlı Konut – 35. Sokak / Akşan”, “En İyi Rezidans – Soyak Soho / Soyak”.

Previous Gyoder 14.Gayrimenkul Zirvesi 3 Aralık 2014
Sonraki Tahincioğlu Nidapark Beşiktaş projesi "En İyi Rezidans" Ödülü'nü kazandı

Diğer Yazılar

Firma Haberleri 0 Yorum

TMSF Ege Dünya Ticaret Merkezini Satışa Çıkardı

Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu (TMSF), İzmir kamuoyunda ‘Basmane Çukuru’ olarak bilinen Ege Dünya Ticaret Merkezi Ticari ve İktisadi Bütünlüğünü 117 milyon dolara satışa çıkardı.

Firma Haberleri 0 Yorum

BERAT OĞUR Türkiye genelinde dijital franchise veriyor

Bu Yeni İş Modeliyle Tanışmaya Varmısınız ?

Firma Haberleri 0 Yorum

Üçüncü Havalimanı Şirketi İçin Başvuru

İstanbul üçüncü havalimanının yapımı ve işletmesini üstlenecek İGA Havalimanı İşletmesi AŞ’nin kuruluşuyla ilgili Rekabet Kurumuna bildirimde bulunuldu.

Firma Haberleri

Uğurcan Giray Yeşil GYO Başkan Vekili oldu

Yeşil GYO tarafından KAP’a yapılan açıklama şöyle;

Firma Haberleri 0 Yorum

Günsev2 Sitesi

“Günsev yaparsa, en iyisini yapar” sloganını kendileriyle özleştirdiklerini belirten, Günsev Gruop Yönetim Kurulu Başkanı Sadeddin Gün,”1974 yılında Babam Şeyhmuz Gün tarafından temelleri gıda şirketi olarak atılan şu an ise Günsev

Firma Haberleri 0 Yorum

Pakpen ürünlerini Rusya’daki yapı sektörü ile buluşturdu

Pakpen Dış Ticaret Müdürü Kadir Akyıldırım, Rusya’nın çok geniş bir coğrafya ve pazar olduğunu belirterek, “SibBuild, Rusya’nın köklü ve çok önemli fuarlarından biri. Bu yıl ilk kez bu fuara katılarak

0 Yorum

Henüz Yorum Yok!

Siz bu yazıya ilk yorumu yapabilirsiniz!

Yorum Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.